aşırı kıskanç erkekler

merve89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2009
234
1
aşıırı kıskanç erkek arkadaşınızla,saçmasapan alınganlığıyla nasıl başa çıkyosunuz arkadaşlarr ya :S ?

valla allahtan benimki asiri kiskanc degil... =) allah sana kolaylik versin ..., cok kiskanclik ask usandirir demisler.. kiskanclik güzel bisey ama dozunda tutmak gerek.. asirisi hastaliga dönesebilir :KK53:

ya vallahi napıcam bilmiyorum .. bugun abiim ve kız arkadaşıyla vakit geçirdik bisüre msj da atamadım haliyle.ya insan bnu da kıskanırmı yaa

eve gelince msj attım.eve geldim diye.bellli güzel vakit geçirmişsiniz allah neşenizi bozmasın faalan

bnmki de çok kıskanç arkadaşım. nasıl kötü gereksiz cehennem edici bi duygu olduğunu gayet iyi biliyorum. bu durumlarda sen daha doğrusu biz bayanlar böle elimiz ayağımıza dolanıyor, ay nedesem ne yapsam o yanımda yokken nasıl bi hata yapmadığımı ispatlamaya çalışsam, tabi karşı taraf bunu seziyor daha bi güç alıyor bu durumdan, sen geri adım atıp sakinleştirmeye çalıştıkça o tepene biniyor, geri adım , tepe , geri adım , tepe, sonra bi bakmışsın tepende zıplıyor. sen hüngür hüngür bi vaziyette, o sürekli kendini haklı görme hallerinde. ya kardeşlerinle gezmişsin kardeşlerinle insan der ki, aşkım inşallah iyi vakit geçirmişsinizdir beraber, e naptınız banada anlat, keşke bende sizinle olsaydım...
normal olanı budur. nekadar güzel olur degil mi böyle msj atsa. ama yok gereksiz bi şekilde huzur bozacak illa. senin bu ilişkiyi sıkı düğümlemen için önce koparmayı göze alman lazım. yani şöle oluyorki bi yerden sonra insanın canına tak ediyor. cidden tak ediyor. anladık kıskançsın napim yani iki günlük dünya gençliğimi üstelikte en güzel yıllarını sen bnm canımı GEREKSİZ yere sık diye mi harcim, diyo insan bi yerden sonra. soğukkanlı olucaksın, çok rahat olucaksın. madem öle msj atıyor, evet çok güzel vakit geçirdim aşkım kardeşlerimle uzun zamandır güzel birşeyler yapmıyorduk iyi geldi gibi... hep böle onu sallamayan tarzda konuş, sakinliğini en sinir bozucu olan durumda, en haklı oldugun durumda bile kaybetme. ve bi gün de ki, beni kendinden uzaklaştırıyorsun böyle devam edersen bitmesi kaçınılmaz de. bırak tutuşsun ne hali varsa görsün. zaten tutuşmuyorsada haaaaaaa demek öle mi hadi güle güle diyen adamdan da hayır gelmez. ay sinirlendim hee:KK19:

evet çok güzel vakit geçirdim aşkım kardeşlerimle uzun zamandır güzel birşeyler yapmıyorduk iyi geldi gibi... hep böle onu sallamayan tarzda konuş, sakinliğini en sinir bozucu olan durumda, en haklı oldugun durumda bile kaybetme

aynen en guzel çözüm bu galiba bunu çok iyi anladım.11 aydır beraberiz.ve bu tarz şeyler oldugunda mesela çarşıya çıkıyorum e haliyle bi süre msj atamıyorum iyi keyifler hayatım neşen yerinde allah bozmasın keyfini falan birsürü mesaj atıyor.üstelik benim bu tarz cümlelerine sinir oldugumu okadar çok iyi biliyoki resmen inadına yapıyor.ben kızdıkça o zevkmi alıyo napıyo bilmiyorum.en iyiisi dedigin gibi 'sakinligi kaybetmemek' ..böyle olunca fazla uzamıyo konu

ya o tarz da mesaj atmış aslında..bedenen yanında değilim ama ruhen kalben yanındayım diye..
ama böyle bianda trip dolu mesajlar atıyo eve glince.dedim hiç sormadın naptınız diye dedim:) işte güzel eglenmişsiniz falan belli neşen yerinde diyo bide( uzun süre yazamadıgımı kastediyo aslında)

Son düzenleme:
Onunkisi kıskançlık falanda degil, senin onsuz keyifli bişey yapmanı mutlu olmanı istemiyor. Resmen çekemiyor yani. Bu çok bencilce bi düşünce. üzerine düşme fazlada ince düşünme. erkekler gibi düz mantık düşün.

aynen öyl..ya bigün patladım artık dedimki dünya ikimizin etrafında dönmüyor .vay efendim ben onu umursamıyomuşum falan ya ne alaka!
evet çok ince düşünmemek ve üzeirne düşmemek lazım.çünkü ben böyle yaptıkça daha çok tepeme çkıyor.hep onunla ilgileneyim istiyor

Son düzenleme:
boşver ne derse kafanı salla geç. he de geç.:KK36:
seni tartışmalara çekmesine izin verme.
en fazla oturduğu yerde şişer şişer sonra söner.

öyle ya. 11 aydır hep bi laf anlatma peşindeydim ama yok artık dedigin gibi sakin olmaya çalışıcam.ufak ufak şeyleri büüyütüp olay yapıyo tartışma çıkıyo.ben laf anlatmaya çalıştıkça knu iice uzuyo.resmen yıpranıyorum ufacık şeylerin tartışmaya yönelmesinden.en iiisi dedigin gibi hee deyip geçmek,evet güzel vakit geçirdik fln tartışmaya fırsat vermemek

msn girme face kapanacak yolda yururken kafanı kaldırma nereye bakıyosun sen :KK36:

hı hı tamam canım evet canım öyle canım:KK37:

Bayanlar, bu erkeklerler başa çıkılmıyor gerçekten..Benim de nişanlım paranoyak kıskançlardan..Bütün yazıları okudum. Başa çıkmanın yolları vs. ama çözüm olmuyor. Olmuyor..

-Hergün eve geldim evden çıktım diyorum..
-İş yerimde servise binmek için 10 dk önceden inemiyorum. (insanlarla muhatap olmayayım diye.)
- işyerindeki erkeklere gülerek konuşma..
-Haftada en az beş kez telefon kapamalarının sonunda kimseyle muhatap olmak cümlesi.
-Biri bana asla yani bi erkek telefonda tamam canım teşekkür ederim diyemez. Derse yandım artık..ben mahal veriyor olurum böyle durumlara..
-Popomu belli edecek giysiler giyemem. Kısa tişörtler falan (Benim olana bakmasınlar düşüncesi)
Ve birsürü paranoyakça şeyler...

Tepki gösterdiğimde küfürler...Ama bunun dışında gerçekten sevdiğini biliyor olmam var. Ve beni ilgisiyle şımartacak kadar seviyor..

napıcam napıcam :KK43:

benımde evlılıkten öncekı erkek arkm asırı kıskanctı..Allah yardımcınız olsun...böylelerı ıle yurumuyoır..basta tatlı gelkıyor hoşunuza gıdıyor ama yıllar gectıkce cekılmez bır hal alıyor.ben bıkac örnek vereyım....öss ıcın ayrı kurslardaydık..benı görmeye gelırdı ama özledıgınden degıl altıma atlet gıymısmıyım dıye kontrol etmeye...yanı erkekelrel falan konusma ısını gectım ben....ay Allahım şükürler olsun sen benı kurtardın ya bu tarz ınsanlardan.....ıstedıklerını yapmayınca küfürler falan off off....
Ama şimdi evlıyım 6 yıllık flörtten sonra evlendım...hiç kıskanc degıldır aşkım.erkek arkadasım da var ....ayarını ii yaptıktans onra her yere gıderım de gelırım de......ohh be sevgılı demek kölelık mı demek...

valla benimkide böyle kardesimle bile ciksam disari saat basi ariyor en gec eve döndügümde tartisiyoruz.... ama allaha sükür alistirdim bu duruma onu. bende cok kiskanc biriyim ama kendime hakim olabiliyorum. sevgilim disari ciktiginda bende onu aramaya calisiyorum hatta hic aramiyorum ki o arasin beni ve arkadaslariyla rahat vakit gecirsin.disarda oldugum zaman (kardesimle, arkadaslarla) beni aradiginda bende diyorum 1-2 saat rahat birak beni bende seni rahatsiz etmiyorum. aramiyor ozaman :) bu asiri kiskanclik olayini halletmis durumdayim :) :) :)

Bayanlar, bu erkeklerler başa çıkılmıyor gerçekten..Benim de nişanlım paranoyak kıskançlardan..Bütün yazıları okudum. Başa çıkmanın yolları vs. ama çözüm olmuyor. Olmuyor..

-Hergün eve geldim evden çıktım diyorum..
-İş yerimde servise binmek için 10 dk önceden inemiyorum. (insanlarla muhatap olmayayım diye.)
- işyerindeki erkeklere gülerek konuşma..
-Haftada en az beş kez telefon kapamalarının sonunda kimseyle muhatap olmak cümlesi.
-Biri bana asla yani bi erkek telefonda tamam canım teşekkür ederim diyemez. Derse yandım artık..ben mahal veriyor olurum böyle durumlara..
-Popomu belli edecek giysiler giyemem. Kısa tişörtler falan (Benim olana bakmasınlar düşüncesi)
Ve birsürü paranoyakça şeyler...

Tepki gösterdiğimde küfürler...Ama bunun dışında gerçekten sevdiğini biliyor olmam var. Ve beni ilgisiyle şımartacak kadar seviyor..

napıcam napıcam :KK43:

kendimi gördüm sende canım ya :)
elinden gelse dört duvara kapatacak.o zaman da duvara bakma der heralde

X