Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kücük Gögüslerin büyümesi icin kalici bir dogal cözüm önerebilirmisiniz?

misslady06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2009
61
0
slm arkadaslar,:KK9:
forumda gögüslerin büyümesi icin cok sey okudum, ama hangisi etkili hangisi kalici olduguna karar veremedim.
Rezeneden tut Hint yagi, Cörek otu yagi, cimen yagi , maydanoz, soxya ürünleri vs....hersey var, fakat hangileri kalici???
Kim hangi dogal ürünle hangi tecrübeler yasadi, gelin hepsini buraya yazalim, gercekten kalici olanlari yazalim, kimler kalici sonuclar elde etti????:KK74: hadi gelin birbirimize destek cikalim:13:

ya ama ya, hadi , hicmi paylasabileceniz sonuclar elde edemediniz???? ben bide hayit yapragindan okudum simdi, etkiliymis:KK8:

canım ya burası zaten bunlarla dolu
herkes okuyor araştırıyor ve hangisini uygulamak istiyorsa onu yapıyor
böyle bir konu da o yüzden yorum yapacak fazla kişi bulacağını zannetmiyorum
anlıycağın herkes araştırmada zaten

canım forumda en işe yarar yöntemler: çörek otu yağıyla masaj, ısırgan otu demleyip içme, hayıt (ama saç döküyomuş)

hm evet bende okudum, ve dün basladim yapmaya, her aksam cörek otu yagi sürüp demledigim isirgan otu cayini iciyorum, insallah ise yarar. bide seyi soracaktim size, bazilari yayinladiklarin seyin altina söyle bi yaziyi yaziyor::eek: bu nedemek??? neden böyle yaziyorlar????

hm evet bende okudum, ve dün basladim yapmaya, her aksam cörek otu yagi sürüp demledigim isirgan otu cayini iciyorum, insallah ise yarar. bide seyi soracaktim size, bazilari yayinladiklarin seyin altina söyle bi yaziyi yaziyor::eek: bu nedemek??? neden böyle yaziyorlar????

o yazı değil canım bi smile dı :KK1: bunun gibi
ama artık smilelere isim değil numara koymuşlar
o yüzden o yazı gibi çıkıyo
ay anlatamadım karışık oldu ama böyle işte :KK50:
umarım işe yarar uygulayacağın yöntemler :KK48:/B]

vallaha inanmicaksin ama, iki gündür o dediklerimi yapiyorum ve bugün gögüs uclarimda hafif bir agri hissetim, ben genelde gögüs agrisi nedir bilmem, ama sanki ise yariyor gibi, ne bileyim ya, icimde bir umut var, bide bugün öyle olunca resmen baya ümitlendim, insallah ümitlerim bosa cikmaz :KK9:

vallaha inanmicaksin ama, iki gündür o dediklerimi yapiyorum ve bugün gögüs uclarimda hafif bir agri hissetim, ben genelde gögüs agrisi nedir bilmem, ama sanki ise yariyor gibi, ne bileyim ya, icimde bir umut var, bide bugün öyle olunca resmen baya ümitlendim, insallah ümitlerim bosa cikmaz :KK9:

ara verme canım ilk başlarda ara verince eskiye dönüyo tekrar
işe yarar inşallah canım

X