Saç Rengi ve Saç Boyama siyah boyalı saç rengini açmak (resimli)

O siyah saçlarına nasıl kıyabildin? Ne kadar hoş ve pırıl pırılmış. Bence siyaha dönmelisin =)

:) en az 4 yıldır siyah kullanıorum artık sıkıldım değişklik olsun ileride belki yine siyaha dönerm ama uzun bir süre sarı kullanmayı düşünüorum şimdi

hiç sorma cnm felaket ötesii..akşam boyuycak kız..ne renk istedigimi sordu çünkü beceremedii iyi yapamadı..şimdi bakıyorum nete bal köpügü yine açık olur heralde koyu karamel yapsam turuncumu olur acaba..küllü kumraldada mavi olmasındn koruyom:KK43:

ben sarı saça uyguladm küllü yü cnm üstelik benmki küllü açık sarıydı ve saçımı sürekli açtığım içn diplerde hiçbir boya maddesi yoktu kendi saçımdı o yüzden mavi senin saçın çok sarı değilse mavi olmaz hem sen küllü kumral boyarsan hiç olmaz sarıda oluo

ben sarı saça uyguladm küllü yü cnm üstelik benmki küllü açık sarıydı ve saçımı sürekli açtığım içn diplerde hiçbir boya maddesi yoktu kendi saçımdı o yüzden mavi senin saçın çok sarı değilse mavi olmaz hem sen küllü kumral boyarsan hiç olmaz sarıda oluo

yok cnm şuandaeryer açılmış açlarımın dipleri daha açık ama..ya küllü kumral yapayım yada koyu karamel..
son bi soru cnm koyu karamel nsl bşi renk olur kızıllık içerirmi..bide ben esmerim sence küllü kumralmı koyu karamelmi:)

yok cnm şuandaeryer açılmış açlarımın dipleri daha açık ama..ya küllü kumral yapayım yada koyu karamel..
son bi soru cnm koyu karamel nsl bşi renk olur kızıllık içerirmi..bide ben esmerim sence küllü kumralmı koyu karamelmi:)

koyu karamel normal kahve olur die düşünüorum çünkü o renkler çok açık sarı saçın üzerine uygulanın tam renk tutuyor

koyu karamel normal kahve olur die düşünüorum çünkü o renkler çok açık sarı saçın üzerine uygulanın tam renk tutuyor

yaaa şimdii netten resimlere bakıyorumda pek bi açık geldi göüzme aslında esmer olmasam açık renk yaparımda hem esmer olup hemde sşyahtan dönünce bidenk renk açık renk yapmaktan çekiniyorumm..off ne zor işşş birasdan kızı arıycammm gelirken boya alcak ama ben hala ne rek istedigimi bilmiom:KK43:

yaaa şimdii netten resimlere bakıyorumda pek bi açık geldi göüzme aslında esmer olmasam açık renk yaparımda hem esmer olup hemde sşyahtan dönünce bidenk renk açık renk yapmaktan çekiniyorumm..off ne zor işşş birasdan kızı arıycammm gelirken boya alcak ama ben hala ne rek istedigimi bilmiom:KK43:

ya bir boya vardı kakako falan yazıodu içinde ama değişk bir ismi vardı unuttum onu boya tavsiye ederm çok güzel

ilksah gercekten de acmıssın yahu simsiyah sac sapsarı olmus
sasırdım gercekten bu acıcıyı 2gün süreyle üst üste yapman sacını hiç yıprtamadımı ?
yanıyor falan diyenler var ? tebrik ediyorum seni koaförlerin 180-200tl i,stediği işlemi evde yapmıssın :44:

ilksah gercekten de acmıssın yahu simsiyah sac sapsarı olmus
sasırdım gercekten bu acıcıyı 2gün süreyle üst üste yapman sacını hiç yıprtamadımı ?
yanıyor falan diyenler var ? tebrik ediyorum seni koaförlerin 180-200tl i,stediği işlemi evde yapmıssın :44:

cnm kuaföre bir kez 100 tl verdim ama hiiiiçç açılmadı 1-2 ton sonra sinirlendim birsürü açıcı aldım belli aralıklarla boyadm hep yakmadı ama son şu mavi yapan boya mahvetti o yaktı nedense bende kestrmek zorunda kaldm çok kısa yaa off

meraba canım resmini gördüm ve şok oldum ya süper olmus cok iyi acmıssın :KK70: vayy beee helal olsun kuaförlerin beceremediiini yapmıssın sana diceim su bnmde saclarım senn ilk resmndeki hali gibi simsiiiyahh ve dün markete gittim yeter be ddim garnier kumral sac boyası aldım 2 kutu fakat gece denedm ucuna hiç etki yapmadı acıcı alıcam bugun sence hangi markayı alıyım ve kac kutu alayım benm saclaımuzun belime az kaldı boyu kac kutu almama gerek ve hangi markayı almam lazım birde sacı actıktan sonra kumral boyayla hemenmi boyamalıyım o renk olurmu kumral yani cnkü birkç hafta sonra sacımı acıp sarıya cevrcem ama ilk asama kumral olsn yanmasndan korktuum için lütfen yardımcı olurmusun

meraba canım resmini gördüm ve şok oldum ya süper olmus cok iyi acmıssın :KK70: vayy beee helal olsun kuaförlerin beceremediiini yapmıssın sana diceim su bnmde saclarım senn ilk resmndeki hali gibi simsiiiyahh ve dün markete gittim yeter be ddim garnier kumral sac boyası aldım 2 kutu fakat gece denedm ucuna hiç etki yapmadı acıcı alıcam bugun sence hangi markayı alıyım ve kac kutu alayım benm saclaımuzun belime az kaldı boyu kac kutu almama gerek ve hangi markayı almam lazım birde sacı actıktan sonra kumral boyayla hemenmi boyamalıyım o renk olurmu kumral yani cnkü birkç hafta sonra sacımı acıp sarıya cevrcem ama ilk asama kumral olsn yanmasndan korktuum için lütfen yardımcı olurmusun

ben sana bronz kakao al dedm tatlı bir rengi var die ama kumral aldıysan onları açtktan sonra boya ama dediğim gibi 4 kutu koleston yoğun renk açıcı al ancak açılır

war yaaa süppeer yapmışın saçlarını siyahtan sarıya.kendi gözümden sana 100 hiç alabula olmadan açmışın we güzel renkler tutturmuşun,en son mavi olmadnki sarı saçın çok hoştu kesimide ama o mavilikkkkkk seni çuwallattı.aslında dışarı çıkcak olmasaydın oda istediğin gibi küllü sarı olcaktı bence oraya kadar çok güzel gelmişişn kuaförler ölseler yapamazlar yakar gönderirler.

süpper olmus bayıldım :21: güle güle kullan cnm, bende bir zamanlar koyu renkleri kullanıyodum, dönüşlerim çok zor olduğu için bidaha koyuyatövbe ettim :KK66:

3.resimdeki renk çok tatlıymışş:)) keşke bozmasaydın öyle kalsaydın :)

Bende 3.renge bayıldım ama 4. renk için aynı şeyi söyleyeceğim malesef:KK43:

canım kolestonla açtın dimi saçını nekadar aralıklarla yaptığını ve nekadar tuttuğun hakkında bilgi verirmisin tatlım?

canım kolestonla açtın dimi saçını nekadar aralıklarla yaptığını ve nekadar tuttuğun hakkında bilgi verirmisin tatlım?

çok fazla açtım cnm sayısını unuttum en az 7-8 kez açıcı uygulamşmdr son 3 ay içnde ve derimi iyice yakmaya başlayıncaya kadr tuttum hep ama diplere uygulama hep önce uçları boya uçlar açılınca diplere uygularsn

Pekii garip renkler çıkmadımı aralardan her yeri hep aynı renkmi oldu bende kızıla dönmeyi düşünüyorum eşim çok istiyo ama iştfe sabunla yıkıyarak akıtmaya çalışıyorum etkilide oluyo ama yakmadan başarabileceğimi bilsem açıcam ama korkuyorum

X