Saç Rengi ve Saç Boyama siyah boyalı saç rengini açmak (resimli)

iki renkde çok hoş olmuş canım,çok yakışmış kaşlarını neyle açtın peki ve hangi boyayla boyadın?

aynı durumdayım bugün kuaföre gittim yaparız ederiz dedi bişey beceremedi iyiki deneme yaptırmışım sapsarı açılan saçımı kızıl yansıma olur diye tekrar koyu renge boyayıp açacakmış ben niye 1 yıl bekledim ozaman be adam açabiliyodunuz koyu renk boyalı saçı niye aksın bekle dediniz offfff............bende çıktım sinirle palette açıcı ve koleston 8/1 açık küllü kumral aldım kendim açıcam yeter yakarsam ben yakayım sinirlerim çok bozuk sen nasıl açtın canım bi anlat valla süper açmışsın ama siyah çok yakışmış çok :)

Canım ben de kendim açmayı düşünüyodum ama senin saç farkını gördükten sonra vazgeçtim Evet açık renkler güzel ama insanı kadınsı ve yaşlı gösterebiliyo Siyaha döndüm demişsin iyi de etmişsin Siyahta gözler ön plana çıkıyo Sarıda insanın yüzü solgun bitkin gözüküyo Makyaj istiyo illa Siyahtan şaşmamak gerek:13:

benim saçlarım boyalı değildi de koyu bi renkti kendi hali,siyah gibi..
kendi kendime market boyalarıyla açtım..ama tenim soluk olduğu için hoş olmadı kahve tonlarnda bişiler istiyorum..
saç açmak bi yana,siyah saç çok yakışmış sana ya
gözlerin ortaya çıkmış falan

evet arkadşlar siyah rengi çok seviorum ama artık sıkıldım yaa 6 senedir siyah renk kullanıorm arada kızılda yaptım ama artık platin istiorum altın rengi hiiiiiiiiiiçççççç istemiorum kuaföre gittm yaparz dedi bende dedim bir tutam alıp deneyelm açılırsa yapalım doğal olarak açılmadı bende tekrar açtm ama bu kez sarı yapmadm bronz kakaoyum şu an ama platin yapcam :KK70: ya anlamıorm kuaförler siyahı açamıor oriel kullandıkları halde oriel açamıo ve palettenin açıcısı açıo çok ilginç ve yakmıo şu an yumuşacık saçlarım 2 günde iki kez yaptığım halde

ilkşah sana siyah çok yakışmış maşallah pek güzelsin cnm

yeni halinin de fotosunu ekler msn

ilkşah sana siyah çok yakışmış maşallah pek güzelsin cnm

yeni halinin de fotosunu ekler msn

şu an kızıl gibi bişey oldu cnm bayramdan sonra koleston röfle seti ile açmaya çalışıcm daha benm şu an sadece ön kahküllermde ve uzantılarda var siyah onları açmaya çalışıorm diğer yerler doğal saçımdı victoria beckham modeli saçım daha kestirsem gidecek tüm siyah ama çok kısa olck

cnm platin renk sana cok yakışacaktır biraz kestirip siyahlardan kurtulursan cok hoş olcaktır

Cnm ikinci resimde saçların kızıllı olmuş sonra ne renge boyayıp üçüncü resmdeki rengi elde ettin :44:

Cnm ikinci resimde saçların kızıllı olmuş sonra ne renge boyayıp üçüncü resmdeki rengi elde ettin :44:

ilk açıcı uyguladğmda 2. rengi elde ettm sonra tekrar açtm turuncu oldu hemen kuaföre gittm 3. rengi elde ettik sonra o renk koyulaştı zaman geçtkçe bende tekrar 3 kez açıcı uyguladm sonra iyice altın sarıyı elde ettm altın sarısı istemediğimden küllü sarı aldm boyadm sarı saçım mavi oldu ardından 9.0 boyadm 1 gün öyle durdm sonra tekrar açıcı uyguladm son halde geldi aralarda çok açık sarı renkler boyadm garnierin çok güzel bakım yapıo tavsiye ederm

ilk açıcı uyguladğmda 2. rengi elde ettm sonra tekrar açtm turuncu oldu hemen kuaföre gittm 3. rengi elde ettik sonra o renk koyulaştı zaman geçtkçe bende tekrar 3 kez açıcı uyguladm sonra iyice altın sarıyı elde ettm altın sarısı istemediğimden küllü sarı aldm boyadm sarı saçım mavi oldu ardından 9.0 boyadm 1 gün öyle durdm sonra tekrar açıcı uyguladm son halde geldi aralarda çok açık sarı renkler boyadm garnierin çok güzel bakım yapıo tavsiye ederm

saol canımm :KK16: Benimde saçlar siyahtı yoğun renk aıcısıyla 3 sefer kullandım şu an saçlarm seniin iknici resmin gibi küllü renkler kapatıyomuş bu kızıllığı bende öyle yapmayı dşünüyorum sen ne dersin cnm :44:

saol canımm :KK16: Benimde saçlar siyahtı yoğun renk aıcısıyla 3 sefer kullandım şu an saçlarm seniin iknici resmin gibi küllü renkler kapatıyomuş bu kızıllığı bende öyle yapmayı dşünüyorum sen ne dersin cnm :44:

ewt gerçekten kapatıo ama koyu rengin üzerne ben tam civciv sarısının üstüne küllü açık sarı boyadm resmen turkuaz oldu mahvetti saçımı küllü sarı ile herhangi isediğin bir rengi karıştrp boyuyolarmış mavi olmaması içn

merhaba cnm komşunun kızı kuaförde çırak saçlarımıda iki ay önce siyaha boyayıp pişman oldumm neyse komşu kızı dün saçlarımı açtııı açıcıyla her yerrr farklııı açıldıııı diplerim açık orta kısımlar biras daha koyu uclar daha koyu turuncu olduuu sonra güya boya karıştırdı karamel ve kumralııı ama boya saçımda tutmadı desem dogrudur hala açıklı koyulu yerler varrr..bugun geri boyuycamm ama ne renk boyasın karaar veremedim turunculuk gitsin diye küllü kumralmı yapsam yoksa düz kumralmıı..diplerim çok acıkkkk her yer eşit tutarmı sence ...yardım ett noluu::KK43::KK43::KK43:

merhaba cnm komşunun kızı kuaförde çırak saçlarımıda iki ay önce siyaha boyayıp pişman oldumm neyse komşu kızı dün saçlarımı açtııı açıcıyla her yerrr farklııı açıldıııı diplerim açık orta kısımlar biras daha koyu uclar daha koyu turuncu olduuu sonra güya boya karıştırdı karamel ve kumralııı ama boya saçımda tutmadı desem dogrudur hala açıklı koyulu yerler varrr..bugun geri boyuycamm ama ne renk boyasın karaar veremedim turunculuk gitsin diye küllü kumralmı yapsam yoksa düz kumralmıı..diplerim çok acıkkkk her yer eşit tutarmı sence ...yardım ett noluu::KK43::KK43::KK43:

küllü kumral boya cnm önce diplernden başla çünkü tahmn edebiliorum nasıl olduğunu

O siyah saçlarına nasıl kıyabildin? Ne kadar hoş ve pırıl pırılmış. Bence siyaha dönmelisin =)

küllü kumral boya cnm önce diplernden başla çünkü tahmn edebiliorum nasıl olduğunu

hiç sorma cnm felaket ötesii..akşam boyuycak kız..ne renk istedigimi sordu çünkü beceremedii iyi yapamadı..şimdi bakıyorum nete bal köpügü yine açık olur heralde koyu karamel yapsam turuncumu olur acaba..küllü kumraldada mavi olmasındn koruyom:KK43:

X