Saç Bakım Ürünleri (Schwarzkopf) Glıss Saç Bakım Ürünleri

arkasındayım aslanlar gibi:KK51:yapıcam dedim yaptım:KK51::KK60:
aman boşver kankam:KK59:
beraber gitmekmi:KK52:ay kalbim attı pır pır:KK69:

cano,kepeğim olmadığı için ona kefil olamam
ama kepeklenme için saçlarını banyo sonrası sirkeli su ile durulamanı öneririm canım
saçında kuruluk varsa oda kepek yapar bak.nem vericek maskeler yap saçına o yüzden:13:zeytin yağı,yumurta gibi...

Teşekkürler Tanrıça sirkeli suyu deneyeyim bari saçım o kadar kuru değil aslında boya filan da yok ama kepeklenme aşırı derecede var.

kanka o değilde,aslında hamam fikri var benim kafamda:KK23:
sen ,ben, arzu ,pati:KK23:diğer kızlar gelmezki:KK5: o yüzden yazmadım onları:KK5:
ama onlarda olsa keşke:KK5:

Heh :KK9: kanka benim ölüm fermanım olsun :KK45: süpersonik fikrin için seni kutluyorum aşkom :KK9: :44: :KK60: :KK60: :KK60:
sevdalısı tarafından furuldu diye :KK30:
acısıyla tatlısıyla başlığına topük açıp hüngür sümük ağlarsınız kanka :KK59: :KK14:
ahahhahaha :KK60:

ama alışveriş süsü vererek bir mağazada buluşsak :KK28:
Mısır çarşısı hala B planı özelliğini koruyor bu arada :KK68:
(cevizli sucuğu sakın ama sakın unutma kanka)
:KK20: :KK53: :KK53:

Teşekkürler Tanrıça sirkeli suyu deneyeyim bari saçım o kadar kuru değil aslında boya filan da yok ama kepeklenme aşırı derecede var.
rica ederim canım.umarım fayda görürsün...
Heh :KK9: kanka benim ölüm fermanım olsun :KK45: süpersonik fikrin için seni kutluyorum aşkom :KK9: :44: :KK60: :KK60: :KK60:
sevdalısı tarafından furuldu diye :KK30:
acısıyla tatlısıyla başlığına topük açıp hüngür sümük ağlarsınız kanka :KK59: :KK14:

ama alışveriş süsü vererek bir mağazada buluşsak :KK28:
Mısır çarşısı hala B planı özelliğini koruyor bu arada :KK68:
(cevizli sucuğu sakın ama sakın unutma kanka)
:KK20: :KK53: :KK53:
puhahahahah acısıyla tatlısıyla:KK60::KK60: :KK60:
ben buluşma haberleri ve fotolara açmayı düşünüyodum ama:KK53:
o kurnadan bu kurnaya çirkef sıçramış poz verirdik:KK53::KK60:
cevizli sucuk planını unutmam mümkün değel kanka:KK60:
dur bakalım,arzum yine gelsinde,bakarız bir hal çaresine:KK23:

Atın siz havanızı atın:84::85:

bu aralar özgürüm ya kanka,herkesi kendim gibi sanıyorum:))
unuttum geldiğim yeri:76:

Son düzenleme:
Kızlar ben 1-2 yıldır gliss'in dipleri yağlı uçları kuru saçlar için olan spreyini kullanıodum ve çok memnundum ama artık bulamıyorum hiçbiyerde.bir bilen ve gören var mı? İstanbul'Da....

Schwarzkopf gliss'in üzerinde soin pointes fourchues yazan ürününü arıyorum ve malesef hiç bir yerde bulamadım. üretimdenmi kalktı acaba aranızda bilen warmı??

Ben bugün bu ürünü almaya gittim,mağazadaki çalışanlar bunu değil de dove hair silk i önerdi,kullandım etkili gibi görünüyor ama bakalım uzun sürede neler olacak..

Ya kızlar ben glissin boyalı ve röfleli saçlar olanını aldım.şampuan ve 1 dak.bekletilip yıkanılan krem var ya ondan.ikisini kullanıyorum.krem saçları bi ağırlaştırdı bi garip yaptı.geçende kremsiz yıkadım.saçlarım yine ağır ve uçuş uçuş havalarda.zaten röfleli saçın da sorunu bu.yatıştırmıyacaksa ne işe yarar kii bu şampuan.ben şimdi napayım şampuan kocaman.krem bi alamet.:78:

Kızlar ben gliss shea yağı özlü şampuan kullanıyorum ve saçlarım pırıl pırıl parlıyor,kaç kişi bana saçların boyalı mı diye sordu,bu arada saçlarım boyalı değil,doğal,üstelik saç kurutma makinesiyle de saçlarımı kurutuyorum ve ona rağmen saçlarım canlılığını kaybetmiyor :KK34:

kızlaaaar ben bu ürünleri kullanıyorum yalnız daha uzun süre olmadığındanmı bilmiyorum ama pek etkisini göremedim maskeyle kremini sevdim kokusu çok güzel ama sprey sıktığım zaman yapış yapış oluyo saçlarım o maskeyle yıkadğım yumuşacık saçlarım çok kuru ve yapış yapış oluyo ürünü başka kullanan arkadaşlar sizede böyle etki ettimi sizce yararı olurmu saçlarımı çok düzleştiriyorum boyuyorumda çok kırık var daha etkili bildiğiniz ürünler var mı serum yadabaşka etkili saç şekillendrici öncesi ürünler varmı lütfen yardımm :KK43: :KK43: :KK43:

gliss in butun urunlerini kullandim hayal kirikligindan baska bi ise yaramadi..en son suna para verdim acidim yani kucucuk seye verdigim paraya su gibi bisey..sampuanlari haric diger urunleri bes oara etmez..yani bana yaramadi...

Eki Görüntüle 274078

kızlaaaar ben bu ürünleri kullanıyorum yalnız daha uzun süre olmadığındanmı bilmiyorum ama pek etkisini göremedim maskeyle kremini sevdim kokusu çok güzel ama sprey sıktığım zaman yapış yapış oluyo saçlarım o maskeyle yıkadğım yumuşacık saçlarım çok kuru ve yapış yapış oluyo ürünü başka kullanan arkadaşlar sizede böyle etki ettimi sizce yararı olurmu saçlarımı çok düzleştiriyorum boyuyorumda çok kırık var daha etkili bildiğiniz ürünler var mı serum yadabaşka etkili saç şekillendrici öncesi ürünler varmı lütfen yardımm :KK43: :KK43: :KK43:

ben spreyi kullanıyorum çok memnunum direkt etki gösterdi..
ama maske olarak ultra repair şu siyah kutuda olanları tavsiye ederim canım yine gliss 'in

ben spreyi kullanıyorum çok memnunum direkt etki gösterdi..
ama maske olarak ultra repair şu siyah kutuda olanları tavsiye ederim canım yine gliss 'in

cnm onun resmini yüklermisin bide senn saçlarına sıktığında bu üründe ellerin fln yapış yapış olmuyomu nekadarda etki gösterdi

bahsettiğim maske bu canım

ben daha ilk kullandığımda tararken rahatlığı hissetmiştim
bir aydır kullanıyorum bunu ,yani en çok bir ayda sen de sonuç alırsın çünkü tam hatırlamıyorum ne zaman oldu bu kırıklardaki düzelmem

ve hayır yapış yapış olmuyor elim
acaba erken mi sıkıyorsun ben kurumaya bırakıyorum böyle nemliyken sıkıyorum sonra taramaya başlıyorum altlardan yavaş yavaş zaten kayıyor ve hiç yapışkanlık hissi falan olmuyor

X