Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
Listelerinde de pek görmüyorum genelde. Sevmez misin? :)

günde 2 tane içerim aslında ama şeker atmatıgım için kalorisini 0 baz alıyorum o sebepten yazıyorum listeme
günde 1 türk kahvesi birde nescafe içeirm aslında.
çok güzel iştah kesiyor

selam kızlar...

ay ne güzel haberler varmış sende...istediğin kilodasın..tebrikler..

amaaaannn..boşver ev işini..bu sıcakta bu halde ...çekilmez...bebelerine geçmiş olsun canım..onlar düzelince yavaş yavaş yaparsın..

menün güzel canım..kilo artışın mercimekten olabilir..geçicidir..farklı bi diyetle bünyeyi şaşırt bence..masumun dediği diyet güzel..Allah kolaylık versin..

geçmiş olsun canım..epeydir ortalıklarda yoktun..anneciğine de dikkat et.aman..maydanoz iyi bir ödem attırıcı..bol bol yesin..

öyle yaptim abla bugün aksam yemegine salata tavuk yaptim yedim bakalim yarin tarti ne göstericek

Bence seni kıskanıyorlar, en basit açıklaması bu :)

Çekememezliğin göstergesi bunlar, böylelerine dünya güzeli olsan da yaranamazsın, gözünün üstünde kaşın var derler :KK14:

Onların kıskançlıkla söylediklerini kendine dert etme bence, tam tersine sen de onları eleştir ve derde düşür :KK1:

aynen canim haklisin öyleler ben hic öyle laf söylemem bu yüzden bunlar oluyor, yani her konuda kendimi savunurum ama milletinin kilosuyla falan ugrasmam, nasilsin napiyorsun degilde kapidan girer girmez kilo almis diyo ya oda olsa olsa 1 kilo falandir yani.

bende akşam yemegimi yedim çok acıkmıştım çünkü.

suzn
bence onlar seni resmen çekemiyorlar takma hiç sen onları keyfine bak cnm ya..
uruzun dedigi gibi sende onları eleştirr, sürekli baheneler bul cnm.
yuh yani kapıdan girer girmezz nasıl fark ettin kilo aldıgını:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

clutch
geçmiş olsun cnmmm...

uruzzz
benimde çok öem oluyor vucudumda ya hele sabah kalkıyorum meselaa tartılmıyorum 2 saat sonra tartıya çıokıyorum kahvaltı filan yapmıyorum ödem ancak gidiyor 2 saatte:26::26::26::26:

canim dedigin gibi salata üzerine tavuk yaptim yedim

dedigin gibi herseyi fark eder onlar cünkü resmen yukardan asagi beni süzerler...ne giymisim, kac kilosun diye sorarlar, makyaj malzelerime bakar.
aman milletini hic derdi yok iste

Ben bugün saat 11:30 gibi 1 sıkma, 2 küp şekerli çay ve 2 domates yeedim . Saat 4 gibi 2 tane elma yedim ve 6da spora gittim 90 dk oraya zıpla buraya zıpla :KK70: Toplam 670 kalori aldım

Haftada 700 gr da iyidir darlingim :)

Ben de diyet değişikliği ile almış olduğum kiloları verdim bugün itibariyle çok şükür.

Artık her hafta az ya da çok ne kadar giderse :KK55:
canım benim en iyisini yapmışsın.bu bizim diyet gayet sağlıklı her şeyden yiyoruz işte.tebrik ederim canım benim:KK9:
Kızlar vücudumda inanılmaz derecede ödem var. Sıcaklarla birlikte daha da arttı. Yarın ödem attırıcı çay içeyim diyorum ama merak ettim, siz ödem attığınızda birkaç gün sonra vücudunuzda tekrar ödem oluyor mu?

canım benim de ödemim hiç bitmez.bitki çaylarını ben de içiyorum ama iç iç nereye kadar??yokmu acaba bunun bir çözümü.bu arada ayağını incitmişsin geçmiş olsun canım
Canım benim vücudumda hep ödem var. Doğadanın 7 otlu çayını içiyorum o biraz iyi geliyor. Ama içmediğim gün yine ödem oluşuyor. Kilomuz fazla olduğu için bu sıcaklarda kalbimiz tüm vücuda yetecek kanı pompalamaya yetişemiyor. Böyle kalp yetmezliğinin erken dönem belirtisi olan ödem oluşuyor. Bol su, bol bitki çayı ve az tuz en faydalı yardımcılarımız kilo verene kadar. Ama en temel çözüm kalıcı kilo vermek tabi.

sana da geçmiş olsun canım.adaçayı da iç.üşütmeye çok iyi geliyor.

canim dedigin gibi salata üzerine tavuk yaptim yedim

dedigin gibi herseyi fark eder onlar cünkü resmen yukardan asagi beni süzerler...ne giymisim, kac kilosun diye sorarlar, makyaj malzelerime bakar.
aman milletini hic derdi yok iste

ay canım senin görümceler de düşman başına.neymiş onlar öyle.ne takıyorsun ki öyle insanları.dert tasa olmayınca uğraşacak yer arıyorlar anladığım kadarıyla.ne diyelim Allah ıslah etsin.

kızlar selam
perşembe gecesi sevgilimin beni aldattığını öğrendim ve bu sabah tartıldım 68 görünüyorum. grafiği değiştiremedim nasıl yapıldığını bilmiyorum, araştırsam belki bulurdum ama inanın hiç bir şeye gücüm yok. bu satırları zor yazıyorum. 60 lı kilolar hayalimdi çünkü senelerdir görmemiştim ama sevinemedim bile. içim acıyor. burada yeniyim ama farkındayım konuya da uymadı.
hiç bir şey yiyemiyorum içim almıyor 3 gün oldu bir şey yiyemedim artık ayağa kalkınca gözüm kararıyor ve başım sanki dönüyor galiba açlıktan bilemiyorum. kendimi bir daha asla mutlu düşünemiyorum. verdiğim rahatsızlık için de özür dilerim. belki içimi döküyorum bilemedim.

Darlingim ortalardan kayboldun. Özlettin kendini. Hoşgeldin canım :KK16:

Geçmiş olsun dileklerin için ayrıca teşekkür ederim :)

bana da mesaj atsanıza o siteyi lütfenn ?

Kalorisepetini kullanıyoruz, kilotakibi diye bir sitede de var ama o bazen hata veriyor. Yine de arada bir o siteye de göz atarsın :)

Ben bugün saat 11:30 gibi 1 sıkma, 2 küp şekerli çay ve 2 domates yeedim . Saat 4 gibi 2 tane elma yedim ve 6da spora gittim 90 dk oraya zıpla buraya zıpla :KK70: Toplam 670 kalori aldım

Kaç kilosun bilmiyorum ama her halükarda aldığın bu kalori çok az.

kızlar selam
perşembe gecesi sevgilimin beni aldattığını öğrendim ve bu sabah tartıldım 68 görünüyorum. grafiği değiştiremedim nasıl yapıldığını bilmiyorum, araştırsam belki bulurdum ama inanın hiç bir şeye gücüm yok. bu satırları zor yazıyorum. 60 lı kilolar hayalimdi çünkü senelerdir görmemiştim ama sevinemedim bile. içim acıyor. burada yeniyim ama farkındayım konuya da uymadı.
hiç bir şey yiyemiyorum içim almıyor 3 gün oldu bir şey yiyemedim artık ayağa kalkınca gözüm kararıyor ve başım sanki dönüyor galiba açlıktan bilemiyorum. kendimi bir daha asla mutlu düşünemiyorum. verdiğim rahatsızlık için de özür dilerim. belki içimi döküyorum bilemedim.

Öncelikle verdiğin kilolar için seni tebrik ederim.

Umarım aç kalarak, kendini cezalandırarak vermiyorsundur bu kiloları :26: Çok aç kalırsan baş dönmesi, göz kararması vs gibi sorunlar yaşarsın. Aman diyim!

Böyle ikili ilişkiler konusunda ne denir, nasıl teselli edilir bilmiyorum ama... Olay şimdi çok sıcak olduğundan, üzerinden henüz sadece birkaç gün geçtiğinden tüm dünyanın yıkıldığını düşünmen, bir daha aynı mutluluğu yaşayamam, başkasını sevemem demen normal. Zaman her şeyin ilacıdır ve zaman her yaraya kabuk bağlatır, her ne kadar şu an buna inanmasan da...

Hem madem seni aldatmış...

Böyle bir durumda kendini helak etmektense kendine daha fazla önem verip ne kadar farklı ve güzel biri olduğunu göstermen daha iyi canım.

Ayrıca başlığa aykırı bir mesaj da olmamış, hepimiz her konuda yazıyoruz, hislerimizi ve düşüncelerimizi paylaşıyoruz :KK16:

Gecenin bir yarısı birden uyandım. Herkes uyurken ben bekçilik yapıyorum :KK1:

Kalori sayımı ile kilo vermek daha mantıklı geliyor banada.. epey zayıflayanlar var maşallah :nazar:

Günaydınnn :KK16:

Bugün 300 gram daha hafifim, çok mutluyum :21:

günaydın gece kuşu olmuşsun uruzcum.......
300 gr gitmiş hemd ene güzel
bend esabah 6:30 da kalktım 1 saat yürüdüm geldim 300 de mekik çektim.
birazdanda 300 twist yapıcamm

sular keisn çok kötü ya:KK43:

günaydın gece kuşu olmuşsun uruzcum.......
300 gr gitmiş hemd ene güzel
bend esabah 6:30 da kalktım 1 saat yürüdüm geldim 300 de mekik çektim.
birazdanda 300 twist yapıcamm

sular keisn çok kötü ya:KK43:

Günaydın canım. Yürüyüşünü de yapmışsın, oh ne güzel :128:

yürüyüşü yaptım ama koca göbegim beni sinir ediyor ya bu göbegi böle gördükçe bütünn motivasyonum bozuluyor:KK43:

yürüyüşü yaptım ama koca göbegim beni sinir ediyor ya bu göbegi böle gördükçe bütünn motivasyonum bozuluyor:KK43:

Yavaş yavaş o da gidecek canım, boş yere hevesini kırma. Senin boyun 1.62 idi yanılmıyorsam. Göbeğin de gitmesi için 55'leri görmen lazım. Sabredersen o da olacak canım :KK16:

Kilo verince boyda 1-2 cm fark olur mu acaba? :) :KK1:

geçen sene daha iyyidim ya şimdi oturunc ayayılıyor tabi reglininde etkisi vardır ama
benim keisn 1 hafta kadar proteine agırlık verip incelmem lazım
bu arada sular 40 saat kesik miş:KK43: benim ev tepede bana gelmesi 50 saati bulur.

bu akşam anneme gidicem o yüzden evd ezor olur çocuklarla susuz

X