Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
B
Merhaba arkadaslar bende 2 gündür kalori hesapliyorum, ilk defa deneyeceğim umarim basarili olurum bana kalilan varmi

Ben varimmmm. Daha once kalori hesabiyla hic spor yapmadan 3 ayda 12 kilo verdim. Simdi yine ayni sekilde zaten yaptikca zamanla yediginin kac kalori oldugunu artik tahmin edebiliyorsun.74 kilodan 64 kiloya indim. Son 4 kilom kaldi suan hala cabaliyorum hadi bakalim hayirlisii

Hadi ozaman arkadaşım :-) gitsin kilolar.....ben ilk defa yapiyorum pazartesi basladim 68kilo ile cuma günü tartildim 65 kilo ciktim tabi cook sevindim, ben bunun yaninda mümkün oldukça hafta içi hergün sabah tempolu yürüyüş yapiyorum en azindan 6km ve günde 2litre su iciyorum, gunde 1-2kere yesil cay iciyorum bence bu yüzden bu kadar cabuk gitti kilolar... başarılar diliyorum inşallah iyi sonuçlar aliriz hedefim ilkönce 60kg

B

Ben varimmmm. Daha once kalori hesabiyla hic spor yapmadan 3 ayda 12 kilo verdim. Simdi yine ayni sekilde zaten yaptikca zamanla yediginin kac kalori oldugunu artik tahmin edebiliyorsun.74 kilodan 64 kiloya indim. Son 4 kilom kaldi suan hala cabaliyorum hadi bakalim hayirlisii
Süpersin 12kg cok iyi hemde sporsuz buarada hedefimiz ayni gitsin kilolar

Süpersin 12kg cok iyi hemde sporsuz buarada hedefimiz ayni gitsin kilolar
Aynen bende suan tam 65 kiloyum benim bebegim var o yuzden yuruyus yapamiyorum.onu birakipta disari cikamam yanlizim onlada yuruyus yapmak olmuyor. Cok zor. Ilk etapta cok hizli gider zaten bagirsaklarindakiler ve su kaybedersin ilerleyen zamanda yavaslar. Bende 60 kilo olmak istiyorum. Hedefim o 5 kilo kaldi ama cok zor gitmiyor. Bakalim ne zaman verecegiz.

arkadaşlar iyi geceler günlük alacağımız kaloriyi nasıl belirliyoruz. benim 13 kilo fazlam var 3 ay içinde doktorum seni zayıf görmek istiyorum dedi.1 hafta geçti tık yok napcağımı şaşırdım sınavlara hazırlanıyorum çok hareketsizim o yüzden nasıl yapmalıyım yardımcı olabilir misin?

Kızlar merhaba,kalori sayımı için telefonda önerebileceğiniz güzel bi uygulama var mı.Benim samsung telefonumun kendi uygulaması var ama değerlerden tam emin olamadım tam Türk yemeklerine adepte değil gibi geliyo,daha güvenilir kesin sonuç veren bi uygulamaya ihtiyacım var

Aynen bende suan tam 65 kiloyum benim bebegim var o yuzden yuruyus yapamiyorum.onu birakipta disari cikamam yanlizim onlada yuruyus yapmak olmuyor. Cok zor. Ilk etapta cok hizli gider zaten bagirsaklarindakiler ve su kaybedersin ilerleyen zamanda yavaslar. Bende 60 kilo olmak istiyorum. Hedefim o 5 kilo kaldi ama cok zor gitmiyor. Bakalim ne zaman verecegiz.
benimde iki kizim var eşim öğlen işe gittiği için küçük kizim uyor oluyor bende büyük kizimi sabahlari anaokuluna götürüyorum cikmisken yürüyüşümde yapiyorum zaten 1aydan beri yürüse cikiyorum oncesinde bende evdeydim, ama evde birseyler yapabilirsin mesala egzersiz yada aç muzik oyna çıkamadım zaman yapiyorum :-)

Son düzenleme:
Slm kalori hesabina devamm en son 5gun önce tartilmistim 65 kg çıkmıştı, kaloride 1200 gecmemeye caliciyorum, 4gunden beri yürüyüş spor yapamadim bugünde aşırıya kaçtım 2200 olmuş nasil oldu bende anlamadim az yedim ama kalorisi yüksek yemeklermis, kendimi kötü hissetim bugün acaba bir gün den birey olurmuki tartiya cikmak istemiyorum :-(

Kızlar merhaba,kalori sayımı için telefonda önerebileceğiniz güzel bi uygulama var mı.Benim samsung telefonumun kendi uygulaması var ama değerlerden tam emin olamadım tam Türk yemeklerine adepte değil gibi geliyo,daha güvenilir kesin sonuç veren bi uygulamaya ihtiyacım var
Merhaba benimde tel samsung kendi uygulamasi var S healt diye onu kullaniyorum mecburen ondan daha iyisini bulamadim, Türk yemeklerin hepi yok ama ben googleden bulup manuel olarak ekliyorum kaloriyi

merhaba ben fat secret kullanıyorum çok memnunum aradığım her şeyin kaorisi mevcut

Kızlar bende kalori sepeti diye uygulama var onu kullanıyorum hedef kilo icinde hesaplamalar yapiyo ve uyariyor 1200 ile basladim

Merhaba ben de samsung kullanıcısıyım ve uzun zamandır fat secret programıni kullanıyorum çok da memnunum tavsiye ederim her çeşit yemek var ve yaptığın egzersizleri de ekleyebilirsin

arkadaşlar iyi geceler günlük alacağımız kaloriyi nasıl belirliyoruz. benim 13 kilo fazlam var 3 ay içinde doktorum seni zayıf görmek istiyorum dedi.1 hafta geçti tık yok napcağımı şaşırdım sınavlara hazırlanıyorum çok hareketsizim o yüzden nasıl yapmalıyım yardımcı olabilir misin?
Gün içerisindeko aktif olma durumuna göre bi kalori belirleyebilirsin, bunun için programlar da var yaş kilo günlük aktiviteler kombinasyonu sonucunda sana kilo vermen için kaç kalori tüketmelisin ya da kilon stabil kalsın istiyorsan günlük ne kadar kalori almalısın hepsini yazıyor
http://www.kalori.biz/gunluk-kalori-ihtiyaci-hesabi.html

Merhaba ben de samsung kullanıcısıyım ve uzun zamandır fat secret programıni kullanıyorum çok da memnunum tavsiye ederim her çeşit yemek var ve yaptığın egzersizleri de ekleyebilirsin
bende o ara arastırdım diyerkolik in uygulaması ve int sitesi bana en gercekci geldi bide kaşık bardak tabak adet vs her ölcu mevcut oldugu ve Türk yemeklerine gore ayarlandıgı ıcın hosuma gıttı ama gelgelelim uygulaması 3 gunden sonra ucretlı oldugu ıcın sildim şimdi YAZIO die bi uygulama var oda güzel genel olarak isteyenlere onuda tavsiye ederim.ama yıne diyetkolıkten kontrol edıyorum bazılarını

Kizlar merhaba. Beni de alin araniza. Ben de kalori hesabiyla kilo vermeye çalışanlardanim. 17 gun oldu 2 kilo verdim. Size onerecegim siteye girin ben cok begendim. Diyetarkadasim.com sitenin adi. Bir kac uygulama indirdim ama beğenmedim. En güzeli bu site cok pratik cepten de cok rahat kullaniliyor. Bu arada ben 174 cm ve 82 kilo ile diyete basladim. Kalori hesabi yapmaya başladıgimda 79 kg dim simdi 77 kg im hedefim 65

Kizlar merhaba. Beni de alin araniza. Ben de kalori hesabiyla kilo vermeye çalışanlardanim. 17 gun oldu 2 kilo verdim. Size onerecegim siteye girin ben cok begendim. Diyetarkadasim.com sitenin adi. Bir kac uygulama indirdim ama beğenmedim. En güzeli bu site cok pratik cepten de cok rahat kullaniliyor. Bu arada ben 174 cm ve 82 kilo ile diyete basladim. Kalori hesabi yapmaya başladıgimda 79 kg dim simdi 77 kg im hedefim 65

kaç kilo verdin şimdi devam ettin mi saymaya?

Arkadaslar hala ilgilenen var mi bu konuyla benim bir sorum olcak bende boyle zayiflamak istiyorum vermem gerekn 6 kilo .Gunluk kalori ihtiyacim 1800 müs o zaman gunde kac alarak haftada yarim veya bir kilo verebilirim?

X