Hala İstanbul'da She oje bulamıyorum

callidora

Μια φορά μ
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2010
297
0
Selam kızlar,
Ben hala İstanbul'da she oje bulamıyorum. Nereye gitsem, hangi kozmetikçiye baksam yok. She'ye mail attım satış noktaları hakkında onlardan da yüzyıl oldu cevap yok. Son zamanlarda bir yerlerde she oje göreniniz varsa ne olur banada söyleyin.
:KK54:

İstanbulda her yerde GRATİS var belki dulmussundur avm'ler de falan kozmetik market orda hep she'nin ürünleri var neredeyse. Ruj'un dan tut oje'sine kadar

Selam kızlar,
Ben hala İstanbul'da she oje bulamıyorum. Nereye gitsem, hangi kozmetikçiye baksam yok. She'ye mail attım satış noktaları hakkında onlardan da yüzyıl oldu cevap yok. Son zamanlarda bir yerlerde she oje göreniniz varsa ne olur banada söyleyin.
:KK54:

Kadıköy'de boğadan iskeleye inen caddede Odak Parfümeri var, orda biçok rengi mevcut. Ayrıca Carrefourlarda da çok renk çeşidi olmasa da yine de var she ojeler.

Kadıköy'de boğadan iskeleye inen caddede Odak Parfümeri var, orda biçok rengi mevcut. Ayrıca Carrefourlarda da çok renk çeşidi olmasa da yine de var she ojeler.

aynen, evkur un yakınındaki mekan değil mi odak parfümeri ? sadece ojeleri değil makyaj malzemeleri fln da var orda she nin...

Çok teşekkür ederim söylediğiniz yerler için, acaba avrupa yakasında yer bilen var mı diye de sormadan edemeyeceğim...

eyüpte meydanda leri doğru yürürken sağda bi avm gibi bişe vaer. sakallı bi abi müdürü galiba. orda shenin bütün ürünleri var . bn fatihte caddede gördüm.
satılıyor cnm öle bulunmıcak bişe deil .

X