Burcuna Göre Saç Rengin

haten

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mart 2007
169
1
44
Burçlarımız, hayatımızın her alanında oldugu gıbı saç renklerimiz konusunda da bize ipuçları veriyor. astrologlar, burcumuzun tasıdıgı karakterlerın saç rengimizle butunleşerek kişiligimizi yansıttıgını söyluyor. bu da demek oluyorki artık saç rengimizi burçlarımıza göre seçebilecegiz..

KOÇ
sabırlı, cömert ve iddialı kişiliginiz icin kızılın her tonu cok uygun..

BOĞA
sürprizlere acık, cesur bır kadın var karsımızda. girisimciliginiz ve asla teslım olmama özellıgınızle sizin icin en uygun sac rengı, kızılın acık tonları..

İKİZLER
can sıkıntısı nedır bilmezsiniz.hayatınızda her an köklü degisiklikler yapabilirsiniz. cılgın, duyarlı ve rutine karsı kısılıgınızle sac rengınızı bırkac haftada bır degıstırebılırsınız.butun renkler sızın ıcın dıledıgınızı secın..

YENGEÇ
sezgilerinize guvenen, sefkatlı ve romantık kısılıgınıze bal köpüğüne uzanan acık kumral sac rengi cok yakısır. bu nedenle sıze onerımız küllü acık kumral..

ASLAN
sız tumaıleyı cekıp cevıren gercek bır lıdersınız, aynı zamanda da tutkulu, enerjık ve ateslı bır kadın... guclu karakterınızı ortaya cıkaracak, aslan yelesıni andıran uzun, parlak ve gur saclarınız ıcın fındık kabugu rengını onerırız..

BASAK
titiz, pratik ve becerıklı bır kadınsınız.sızın yasamınızda her sey mukemmel olmalı. tıpkı saclarınız gıbı... altın basak tanelerını anımsatan platın tonları sızın ıcın bıcılmıs kaftan..

TERAZİ
cazibeli ve espırılı olmak sizin en belırgın ozellıgınız.tıpkı aslan kadınları gıbı sız de luksten hoslanıyorsunuz. bır farkla: yeterkı cok dıkkat cekıcı olmalısınız.bu nedenle kumrala donuk sarı tonları sızın ıcın ıdeal..

AKREP
ne ıstedıgınızı kesınlıkle bılıyorsunuz.hedefe kılıtlenıp basarıya ulasmak sızın ıcın kacınılmaz.bu ozellıklerınızle esınızı ve cevrenızdekılerı cok etkılıyorsunuz. bronz sarı yada kahve sızın ıcın fark etmez, onemlı olan cevrenıze ısık sacmanız..

YAY
yenı baslangıclara sureklıacıksınız.dısa donuk, maceracı ve kuralların cıgnenmek uzere oldugunu dusunen bır yay kadını ıcın koyu kumral sac rengı uygun olabılır..

OĞLAK
kıvrak esprı anlayısınızla her ortama kolaylıkla uyum saglıyorsunuz.romantık ve fethetmeyı seven bır oglak kadınıysanız ısıltılı kahvelerden altın kumrala uzanan tum kahve tonları guclu kısılıgınızı hıc olmadıgı kadar ortaya cıkarır..

KOVA
sıra dışı zevklere ve kolay kolay ıkna olmayan yapıya sahıp kararlı bır kısılıksınız.sızın ıcın onerımız; yogun, net ve ateslı kızıllar..

BALIK
romantık, kırılgan ama aynı anda cok guclu sezgılere sahıp bır kadınsınız.yumusak baslı, narın kısılıgınızle toprak tonları cok ıyı uyum gosterır

YENGEÇ
sezgilerinize guvenen, sefkatlı ve romantık kısılıgınıze bal köpüğüne uzanan acık kumral sac rengi cok yakısır. bu nedenle sıze onerımız küllü acık kumral..

* Başak: Kusursuz görünmek için çabalayan Başak kadını için, platin tonları çok uygundur.

yok artık ben dupeduz esmerım ayol :p

BALIK
romantık, kırılgan ama aynı anda cok guclu sezgılere sahıp bır kadınsınız.yumusak baslı, narın kısılıgınızle toprak tonları cok ıyı uyum gosterır

toprak tonları nası ?

bende koç burcuyum ama doğal sarışınım ve kızıl asla yaptırmaya cesaretim bile yok hep sarıyım arada bi röfleyle harika oluyor asla kızıl yakışmaz bana yani bu sefer tutmadı

BOĞA
sürprizlere acık, cesur bır kadın var karsımızda. girisimciliginiz ve asla teslım olmama özellıgınızle sizin icin en uygun sac rengı, kızılın acık tonları..

aynen öyle

BALIK

ben açık renkleri kullanırım jeyyar....

AKREP
ne ıstedıgınızı kesınlıkle bılıyorsunuz.hedefe kılıtlenıp basarıya ulasmak sızın ıcın kacınılmaz.bu ozellıklerınızle esınızı ve cevrenızdekılerı cok etkılıyorsunuz. bronz sarı yada kahve sızın ıcın fark etmez, onemlı olan cevrenıze ısık sacmanız..

hmmm.......benim kendi sac rengim acik kahverengi...
:-)

TERAZİ
cazibeli ve espırılı olmak sizin en belırgın ozellıgınız.tıpkı aslan kadınları gıbı sız de luksten hoslanıyorsunuz. bır farkla: yeterkı cok dıkkat cekıcı olmalısınız.bu nedenle kumrala donuk sarı tonları sızın ıcın ıdeal..

hımmmmmmmmmmmm
jeyyar

TERAZİ:eek:
cazibeli ve espırılı olmak sizin en belırgın ozellıgınız.tıpkı aslan kadınları gıbı sız de luksten hoslanıyorsunuz. bır farkla: yeterkı cok dıkkat cekıcı olmalısınız.bu nedenle kumrala donuk sarı tonları sızın ıcın ıdeal..:kahve:

Boğa burcuyum. Geçen seneye kadar kızıldım 1 senedir sarışınım kaydirigubbakcemile3 bakalım size uyacakmı yerimseniben

OĞLAK:Fethetmeyi seven Oğlak kadınına toprak renkleri gider.
uymuyo bende cakma sarisinim :)))))))
ama begendim
paylasimin icin tsklerrr canimmmmmmmm

ASLAN
sız tumaıleyı cekıp cevıren gercek bır lıdersınız, aynı zamanda da tutkulu, enerjık ve ateslı bır kadın... guclu karakterınızı ortaya cıkaracak, aslan yelesıni andıran uzun, parlak ve gur saclarınız ıcın fındık kabugu rengını onerırız..

Eskiden evet gürdü saçlarım ama şimdi değil maalesef artık uzun saçta sevmiyorum ama fındık kabuğu rengi kısmı çok doğru bayılıyorum o renge

BALIK
romantık, kırılgan ama aynı anda cok guclu sezgılere sahıp bır kadınsınız.yumusak baslı, narın kısılıgınızle toprak tonları cok ıyı uyum gosterır.

YAY
yenı baslangıclara sureklıacıksınız.dısa donuk, maceracı ve kuralların cıgnenmek uzere oldugunu dusunen bır yay kadını ıcın koyu kumral sac rengı uygun olabılır..
zaten öle...........

AKREP

Evet!!!Çok doğru. Renk önemli değil. Önemli olna güzel olması.

boğa burclarına sarı saçın yakıştığını hiç görmedim bence bu yüzden saçlarını kızıl yapmalılar :KK70:
bende küllü kumral ve bal köpüğü tonlarında deneyeceğim gerçi şuan doğal saçlarım.

X