Anket Saç boyası markaları

Hangi saç boyasını kullanıyorsunuz ?

• L'oreal Creme Gloss

OY: 610 26,1%
  • Garnier Nutrisse

OY: 209 9,0%
  • Organics Colors Systems

OY: 39 1,7%
  • Wella Koleston Perfect

OY: 554 23,7%
  • Voila

OY: 211 9,0%
  • Matrix Socolor Beauty

OY: 14 0,6%
  • Schwarzkopf Igora Royal

OY: 80 3,4%
  • Schwarzkopf Palette

OY: 524 22,4%
  • Natural Colors Organic

OY: 53 2,3%
  • Logona

OY: 0 0,0%
  • Topchic

OY: 0 0,0%
  • Diğer, lütfen yorum olarak belirtin.

OY: 174 7,5%
  • Saç boyası kullanmıyorum...

OY: 281 12,0%

• Ankete Katılan
    2.335
2 yıldır koleston kullanıyorum gerçekten saçı parlatıyo uzun sürede gitmiyo o parlaklığı boyamadan önce boyadıktan sonra saçım çok farkediyo beslediğinede eminim

Kızılda en iyi palette. koleston perfect kullandım çabuk soluyor rengi. Loreal ve palette dışında boya kullanmıyorumm. :*

voila çok güzel saçımı siyaha boyadım diyer boyalar gibi akmadı.Çok memnunum.

saclar beyazlamadıkca hiç kullanmamak lazım o kadar zararları var ki . ve kokularıda bir okadar berbat oluyor

Ben saçlarıma 13 yıldır işlem yaptırıyorum. Gölge, röfle, perma vs. ve devamlıda boyuyorum. Pek çok marka boya da kullandım. Artık saçlarım sem sert keçe gibi olmuştu. Eşimde bundan çok rahatsız olduğunu dile getirdi. 2 yıl kadar saçlarımı dinlendirdim. Sonra bir kaç tane beyaz saç görünce boya arayışına girdim 3-4 değişik marka organik boya kullandım ve sonunda %1 den daha az kimyasal madde içerdiği ve amonyak ve paraben içermediği için sanotint boya kullanmaya karar verdim. Balsamı ile birlikte kullanıyorum ve her boyamadan sonra sanki saçlarımı boyamamışım da bakımdan yeni çıkmışım gibi hissediyorum. Saçlarım bayağı seyrekleşmişti. Bir kaç aydır uyguluyorum ve yeni minik minik saçlarım çıktı. Çok memnunum. Annem de kullanmaya başladı. Koyu kestane rengine boyuyor. Korkmuştu organik boya beyazlarımı kapatmaz diye ama sonuç mükemmel oldu %100 kapattı. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

saçımı boyadığım dönemde Koleston kullandım ve memnun değildim. daha sonra Palette kulladım ona kıyasla daha iyiydi.
şu anda kullanmıyorum.

Wella koleston

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

loreal preference kullanıyorum 9.1 ya da 10, önceden voila kullanmıştım hiç kızıllık yapmıyor çok memnun kalmıştım ama daha bulamadım. Şimdi de koleston wella kullandım ilk defa yorumumu saçlarımı yıkadıktan sonra söyleyebilirim

Loreal her zaman tercihimdir
Arkadaşımın tavsiyesiyle de voila kullandım 5 ay oldu çok az akıyor memnunum
Şimdi de palette boyamayı düşünüyorum güzel renkleri var
Kolestonu asla önermem çok koyu çıkıyor ve kokusu beni çok rahatsız ediyor
:KK19:

Saç boyasi kullanmiyorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X