Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları bebek cantalarında en kullanıslısı hangısı

nilay81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2009
61
0
hanımlar kullanıslı bır bebek cantası arıyorum aslında buldum laessıng marka ama cok pahalı 190 mılyom dedı cok geldı ama cok kullanıslı annelerıde dusunmusler ozel esyalarımızı koyma bolumu falan bayıldım ama fıyatı cok gıbı baska onerınız warmı alman markası bu orada oturupta bu markanın fıyatını bılen varmı yardımcı olursanız sewınırım

eşimle birlikte kullanabileceğimiz nike marka sırt çantası aldık.bir kaç bölümü var.biberon koymak için yan gözlervar.ayrıca laptop içinde uygun.daha raht kullanabileceğimzi düşündük.

hanımlar baska önerısı olan yokmu almanyada yasayanlarrrr alman bebek urun markaları dahamı ucuz yardım
:87:

ben lulybaby almıştım çok da memnunum fiyatı 90 tl di sanırım görünümü de gayet güzel

eşimle birlikte kullanabileceğimiz nike marka sırt çantası aldık.bir kaç bölümü var.biberon koymak için yan gözlervar.ayrıca laptop içinde uygun.daha raht kullanabileceğimzi düşündük.

bu bahsettiğiniz nike ın bebeklere özel bir çantası mı? yoksa normal kullanışlı bir çantamı? bende sırt çantası almayı düşünüyorum da. fiyatı nekadardı çantanın acaba? bir resim falan var mı merak ettim nasıl bir model??

bu bahsettiğiniz nike ın bebeklere özel bir çantası mı? yoksa normal kullanışlı bir çantamı? bende sırt çantası almayı düşünüyorum da. fiyatı nekadardı çantanın acaba? bir resim falan var mı merak ettim nasıl bir model??

normal sırt çantası kırmızı ve siyah renkte olanı vardı.biz siyahı seçtik.foto yüklemesini bilmiyorum canım yaa.hepsi burada sipariş ettik.61tl fiyatı.ordan bakabilrsin.ilerde kızımızda kullanır diye düşündük:)

bende bebek çantası almadım. içinde bir kaç bölümü olan geniş bir çanta kullanıyorum, zaten büyük olanlar moda. özel bir çantayada ihtiyaç duymadım şimdiye kadar.

X