Tüp Bebek Merkezleri Medicine Hospital , eski adıyla Nene Hatun Hastanesinde tüp bebek yaptıran varmı?

sergolik

Su hayattır...
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2010
44
1
39
Arkadaşlar ben aralık ayı itibariyle medicine hospital pendikte aşılama tedavisine başlamayı düşünüyorum. Daha önce yaptıranlar varsa iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum.

slm canım bende medıcıne hospıtal da tedavıme basladım dr.berrın karakuyda..suan 8 haftalık hamıleyım hastaneden cok memnun kladık doktorumuz cok ıyı dıer personelde ole ama ozellıkle doktorumdan memnunum yormadı bızı hıc maddı manevı.bızım problem esımdeydı sperm sayısı azdı..bole işte canım umarım hakkında hayırlısı olur allah yardımcın olsun

Slm arkadaşlar konuyu ben açtım, cevabıda ben yazıyorum :) . Medicine hospitalde dr berrin karakuy'da gördüğüm tedavi sonrası şuanda 7 haftalık ikizlerime hamileyim.
Doktorum son derece güvenilir, tecrübeli ve en önemlisi Allah inancı olan bir insan. Her işlem öncesi besmele çekmesi insanın içini rahatlatıyor.
Biz çok güzel bir sonuç aldık, darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.

canım hayırlı olsun bebeğin maşşallah allah analı babalı büyümeyi nasip etsin bende nene hatun hastanesine gidiyorum bayramdan sonra doktorumla konuşup aşılama yaptırmayı düşünüyorum bakalım hakkımızda hayırlısı inşallah

canım hayırlı olsun bebeğin maşşallah allah analı babalı büyümeyi nasip etsin bende nene hatun hastanesine gidiyorum bayramdan sonra doktorumla konuşup aşılama yaptırmayı düşünüyorum bakalım hakkımızda hayırlısı inşallah

Nene Hatun'un tüp bebek doktoru Berrin Hanım hastaneden ayrılıp başka yere gidecekmiş, haberin olsun canım.

slm arkadaşlar bende berrin hanıma gidiyorum yumurtlama tedavisi uyguladı sonuç neg.sonrada laparoskopi drilling yaptı pko olduğum için
artık tüp bebeğe geçmeyi düşünüyorum berrin hanım ilk başlarda biraz ilgisizdi ameliyattan sonra gerçektende çok ilgili oldu
her gitmemde beni motive etti moral verdi ama kısmet işte.allah vermeyince olmuyo
şimdi ayrılacağını duydum ve çok üzüldüm.tüp bebek için görüşmeye gidecektim.inşallah gitmez

arkadaşlar merhaba konu çok hareketsiz kalmış umarım bana destek olanlar şuanda Medicine hospital da tedavi görenler çıkar.Ben de bu ay Medicine hospital ın tüp bebek merkezinde ovulasyon takibine başladım.bu hastanede ve bahsettiğiniz doktor berrin karakuy da arkadaşım tedavi gördü ve şuan 5.5 aylık hamile bir kız bebek bekliyor.artık berrin hanım yok onun yerine Figen Sungur var o da çok iyi ben memnun kaldım çok güzel anlatıyo açıklayıcı konuşuyo.Benim 1 düşüğüm var onda da klomen kullanmıştım doğal olmamıştı.yumurtalarım gelişmiyor.bu ay farklı bir ilaçda figen hanımda tedaviye başladık 2 gün sonra gidicem yumoşlara bakılıcak büyümüş mü diye.inşallah hayırlı olur bizim için hayırlı ve sağlıklı bir evlat sahibi olabiliriz..

arkadaşlar merhaba konu çok hareketsiz kalmış umarım bana destek olanlar şuanda Medicine hospital da tedavi görenler çıkar.Ben de bu ay Medicine hospital ın tüp bebek merkezinde ovulasyon takibine başladım.bu hastanede ve bahsettiğiniz doktor berrin karakuy da arkadaşım tedavi gördü ve şuan 5.5 aylık hamile bir kız bebek bekliyor.artık berrin hanım yok onun yerine Figen Sungur var o da çok iyi ben memnun kaldım çok güzel anlatıyo açıklayıcı konuşuyo.Benim 1 düşüğüm var onda da klomen kullanmıştım doğal olmamıştı.yumurtalarım gelişmiyor.bu ay farklı bir ilaçda figen hanımda tedaviye başladık 2 gün sonra gidicem yumoşlara bakılıcak büyümüş mü diye.inşallah hayırlı olur bizim için hayırlı ve sağlıklı bir evlat sahibi olabiliriz..

Arkadasiniz hangi hastanede hamile kalmis.

Arkadaslar hic giden yokmu medicine a sayimiz hicmi cogalmadi ben raporumu alinca gitmeyi dusunuyorumda yokmu tecrube paylasicak yeni birileri????

dr. figen sungar olanm varmı arkadaşlar. ben kaynarca medicine hospt. hast. tüp bebek yaptırdım ilk denemem negatifti şimdi 2. denememdeyim sonucumu pazar yua da pazartesi alıcam hayırlısıyla... hastanenin tüp bebek bölümüyle alakalı bilgisi olan arkadaşlar yazarsanız çok sevinirim. sağlıklı, hayırlı ve mutlu haberlerle görüşmek üzere....

merhabalar medicine asya tüp bebek bölümünde figen hanıma tedaviye başlıcam ama endişelerim var figen hanıma tedavi olan varmı aramızda

slm kızlar bende aynı hastanede tedavi göruyorum ilk tüp bebek başarısız oldu şimdi donmüş emriyoları koydurdum şuan 3 günüm bende figen hanıma gidiyorum ama korkuyorum gene başarısız olur diye allahım herkese nasip etsin hamile kalanlarda kucaklarına almayı nasip etsin

Son düzenleme:
slm kızlar bende aynı hastanede tedavi göruyorum ilk tüp bebek başarısız oldu şimdi donmüş emriyoları koydurdum şuan 3 günüm bende figen hanıma gidiyorum ama korkuyorum gene başarısız olur diye allahım herkese nasip etsin hamile kalanlarda kucaklarına almayı nasip etsin

kısecıkler yokmu burda kızlar ben figen hanıma gittim ve şimdi hamileyim:KK1:

X