Porland Kaya & Maya Aşkı

porland da bulabilitrsin ayrıca internet sitesi de var porland ın.oradan da ulaşabilirsin

ben de yaz tatilinde görmüştüm çok beğenmiştim ama baya pahalı ya.. 1-2 tane alınca eksik olur çok alınca da pahalıya geliyo. çok beğenmiştim ama alamadım ben:KK14:

bende kaya&maya aşkından tamamladım kahvaltı takımımı. tek tek almanın faydası pahalı olan ve gereksiz gördüğün parçaları almayabiliyorsun.mesela ben porselen demliğini almadım çünkü ihtiyacım yoktu hemde 45 tl ona vermek istemedim.biraz pahalı olabilir ama gerçekten çok güzeller.

Evlılıgımızın ılk aylarında esımın arkadası ıkı kupa hedıye etmıstı.
Kaya&Maya serısınden.
Biz evlendık&coook mutluyuz yazıyordu.
Gordugumce cok begenmıstım.

evet bende bayıldım,ama çok pahalı benim istediğim kahvaltı tabağğı 32 lira ,çok para ya,acaba iki kişilk bir kahvaltı takımımı hazırlasak:KK5:

$DSCN0661.JPG $DSCN0660.JPG

bunlar da bizim bardaklarımız kızlar:KK69: çok beğenerek almıştım

bende kaya&maya aşkından tamamladım kahvaltı takımımı. tek tek almanın faydası pahalı olan ve gereksiz gördüğün parçaları almayabiliyorsun.mesela ben porselen demliğini almadım çünkü ihtiyacım yoktu hemde 45 tl ona vermek istemedim.biraz pahalı olabilir ama gerçekten çok güzeller.

kare mi aldın yuvarlak mı?
Çok kararsızım yaaa:KK43:

Çoookkk şeker bunlar yaaa
bende bu yılbaşında Aşkım'a aldım bu serilerden.Tepsi, kupa, tuzluk - biberlik , kahvaltı tabağı birlikte 70 küsürdü yanlış hatırlamıyorsam. Ama değer yani çok çok şirinler yaa:))) ALLAH'ın izniyle biran önce kullanmak istiyorum evlenince:21:

kare mi aldın yuvarlak mı?
Çok kararsızım yaaa:KK43:

üzerinden çok geçmiş yeni gördüm yazdığını cnm

ben 6 adet küçük yuvarlak tabaklarından,tuzluk -biberlik, 6 adet çay tabağı, 4 adet kase( reçel vs. koymak için, 1 adet büyük kare tabağından(çeşit çeşit peynir koymak için), 4 adette kare tabaklarından aldım.

X