Saç Rengi ve Saç Boyama Palette açık kahve ya da kahve kullananlar?

ben açık kahvesine boyadım önce daha sonra da buğulu gece ye boyadım.ikisi de hoş renklerdi.açık kahve yıkadıkça açıldığı için bi ton koyusu olsun die buğulu geceye boyadım.pek açıldığı söylenemez.ama doğal saç rengi gibi duruyor.boya rengi gibi deil.

Eklentiler

• $jsjjs.jpg
    $jsjjs.jpg
    4,6 KB · Görüntüleme: 1.261
nessca;fikir verdiğin için çok teşekkür ederim..
açık kahve nasıl yani açıldıkça kumrala mı dönüyor..

açık kahve koyu bi renk.açıldıkça koyu kumrala kadar açılabilir en fazla.kumrala dönebilicek bi renk değildi.ben bi ay bekledim ama .belki 2-3 ay beklesem daha fazla açılabilirdi.ama kumral olmaz bence.

Kumrala dönsün istemiyorum şuan kumral saç rengim.
Kahve'ye acaba başka bir renk daha mı karıştırsam..çok koyu olsun istemiyorum ben

çikolata kahveler de koyu oluyor çikolata karamel falan bakabilirsin loreal 630 ama hepsinde hafif kızıllık oluyor yani çikolata renklerde uyarayaım ben kullandım düz kahve olmaz yani..
palettede altın parıltılı seri var onları henüz denemedim ama katalogta güzel görünüyor renkler.. yalnız onlarda da toffee nin rengi açık diğerleri koyu...
iyice araştırmadan boya almamak gerek...

bicim
çikolata karamel de çok açık oluyormuş sanırım ve casting olduğu için pk değişiklik elde edemiyormuşsun boyalı saçta
hafif ton değişiklikleri oluyormuş ve ben öyle istemiyorum..
normal kahveyle karamel mi karıştırsam :KK8:

çarşamba boyicam ama hala karar veremedim loreal mi palette mi,paletteyse hangi numaralar
lorealse hangi numaralar
aman ya :KK14:

loreal kullandınmı hiç :KK8:
ve palettenin açık kahvede koyu tutuyo,içine ne katsam biraz orta kahve olsa

Son düzenleme:
X