4.sezeryanla doğum yapan anneler

şaşırdım şuan.ben sezeryanla 3 den fazla doğum yapılmıyor sezeryanla yapan birdaha normal yapamıyor falan zannediyordum şuan bütün tabularım yıkıldı:KK53:meğerse hepside oluyormuş ilginç gerçekten daha neler olucak

bende ılk bebegimi kaybettim ve sezeryandı bende 4. sezeryan olanlardanım ameliyatla ilgili hic bir problem yasamadım.turkiyede sanki bir kuralmıs gibi biliniyor 3.den sonra hemen kadınlımızı kısırlastırıyorlar :KK50:

benimde 4. sezeryanım olacak ama çok korkuyorum 4. sezeryan olan varmı fatih çivarında bir doktor bir hastane acele cevap lütfen

hale cevap veren yok. ben 3. sezeryan oldum 2 aylık gebeyim 4. sezeryan olan varsa lütfen paylaşsın

konunun üzerinden zaman geçmiş ama bende 2 sezaryan oldum ve bebeklerim öldü.3. bebeğim nasıl olur diye korkuyorum son hakkım diye düşünüyorum.acaba siz tekrara hamile kaldınız mı ?

Bende size sormak istiyorum benimde 2 sezaryanım var ama hiç bebeğim yok acaba 3. sezaryandan herhangi bir problem yaşadın mı.ameliyatla ilgili olmasada ilerki yaşlarda olumsuzluklar ortaya çıkıyor diyolar :KK43:

öncelikle kaybetin iki bebeğin için allah sana sabir versin inşallah 3 bebeğijn sağ selim dünyaya geir. soruna gelince ben birinci bebeğim sezeryan oldu diye 2 yide 3 ü de sezeryan olmak zorunda kaldım ama benim herkese tavsiyem normal doğum ben 3 bebeğimde düşük riski yaşadım ama benim dikkatsizliğim temizlik yaparken çekyat kaldırdım ondan oldu ama allahıma şükürler olsun doğumda sorun yoktu ben aslında 4 ü cüyü şimdilik düşünmüyordum ama olan oldu görüştüğümüz doktolsrın bazıları ki bunlar devlet hastanesinde çok riskli olduğunu söylüyor ama özel deki doktorlar birşey olmaz diyorlar ben de artık düşünmüyorum allah ne yazdiysa o olur

ılk oğlumu 2010da ıkıncısı 2012 3de 2013de gelıyor ılk ıkı sezeryanımda sorun olmadı ama üçüncüde ne olur dıye merak edıyorum dr bu sezeryanda baglayalım dedı bu sefer anne yıprancak dedı 2. ve 3. cocugumun arasında 15 ay olcak görumcemın gıttıgı dr ılk sezeryan ıkıncıye hamıle normal dıgum yapabılrısın demıs aralıkta bende ona gıdecem bakalım

ben üç kere sezeryanla doğum yaptım .sadece bir bebeğim yaşadı.şimdi 8 yaında ona kardeş istiyorum ama korkuyorum risklerinden dolayı.aranızda 4.sezeryanı yaşayanlar yok mu bana cesaret vermenizi ve fikir alışverişi yapmak istiyorum.selam
Canım doğum yaptın mı,merak ediyorum,bende 3 kez sezaryen ile doğum yaptım,ilk çocuğum vefat etti ve şu an istemeyerekte olsa hamileyim ve çok korkuyorum...

Alt komşum 3 gün evvel 4 sezeryanla doğumumu yaptı üstelik kadın 100 kg üssü Zeynep kâmilde yaptı fakat hafta başına kadar hastanede yatacakmış karnı çok yağlı diye bir takım sorunlar yaşamış gelince öğrenir yazarım

Önümüzdekia ay,yani nisanın ikinci haftası 4.kez sezaryen olacağım.risklerinden çok tedirginim çünkü bu hamilelik başından beri sıkıntılı geçti,heleki bu aralar kasıklarımın yanındaki kemiklerde dahil resmen çatırdıyor,canım çok yanıyor.4.sezaryenimi olacağım diyen hatunlar hiç yazmamışsınız olduktan sonra.Umarım iyisinizdir,bir ses verin,bende şu stresimi atayım :KK43:

X