bebek giyimi kampanyaları veya outlet mağazaları?

simply colors'ta da %15 indirim var, kendin tasarlıyorsun bebek body-tshirt vs..ben yaptırdım ve çok beğendim ama keşke anne-baba-oğul/kız bir örnek t-shirt dizaynı yapan yerler olsa.. bayılıyorum annesiyle/babasıyla aynı şeyleri giyen çocuklara..

simply colors'ta da %15 indirim var, kendin tasarlıyorsun bebek body-tshirt vs..ben yaptırdım ve çok beğendim ama keşke anne-baba-oğul/kız bir örnek t-shirt dizaynı yapan yerler olsa.. bayılıyorum annesiyle/babasıyla aynı şeyleri giyen çocuklara..

ben de tasarlamıştım o sitede ama unuttum gitti
belki alırım sonra
benim bebeğimle aynı şeyi giymem zor ama babasıyla aynı kıyafet bulmak aklımda
mavinin istanbul tişörtleri var aklımda öyle bir şey hatırlıyorum
hiç yoktan iyidir aynı renk bulunabilirse
:KK49::KK49:

kozyatağı demstock benim içinde tam bir hayal kırıklıgı olmustu:) ben kızımın doğmadan önce alışverişini idil baby gebzeden yapmıştım uzun süre onları giydi çok fazla şey almadım çünkü çok çabuk büyüyorlar daha sonradan beğendiklerimi ihtiyacımıza göre almak daha ii bence.. idil baby ümraniyede sepette güzel şeyler buluyorum ben hem ucuz oluyor hemde kaliteli mothercare bebekken çok alışveriş yapardım özellikle ayakkabı modellerini çok beğeniyorum ama artık malesef olmuyor...Birde kartal outlet mağazası var kartal realin yanında orda Gap var güzel şeyler bulabiliyorum..günlük kıyafetleri içinde soğanlıkda zeynep export die bir mağaza var 3 tl ye çıtçıtlı badilerini 6-7 tl ye ewde giyebileceği tarzda kazak ve pantolonlarını alabiliyorum ürünleride kaliteli genelde cichlid malları oluyor tabi bitmeden yakalayabilirsem C&A da ben bişey bulamıyorum nedense gittiğimde çıtçıtlı badi ve çorap alıyorum:)Optimum Outlet çogu mağazayı yan yana bulabildiğim için sevdiğim bi yer..birde ümraniyede Beyaz Çarşı diye bir yer var Mayoralin ürünleri bulunuyor ucuz değil ama güzel şeyler var modellerini beğeniyorum

Arim ne kadar kaldı bebeğinin gelmesine kızmı erkekmi canım:)
32.haftadayız az kaldı
bebeğim de kız canım:KK17::KK17:
beşik,nevresim ,uyku seti ve bakım malzemeleri hariç herşeyini aldık sayılır
şimdi kendime pijama aramam lazım
yakında zor olur gezmem
hele de kar fln yağarsa:82:

Mothercare'in optimumdaki (demstock mağazası içinde) outleti maalesef kapanmış..
Optimum'da Kanz'ın outleti var :KK66:

kanzın outleti viaportta ve izmit outlet centerde de var ama ufaklar gene de ucuzdu ben bakarken.
henüz gitmedim ama ablam en büyük kanz outlet oliviumda diyor:KK55::KK55:

ben de tasarlamıştım o sitede ama unuttum gitti
belki alırım sonra
benim bebeğimle aynı şeyi giymem zor ama babasıyla aynı kıyafet bulmak aklımda
mavinin istanbul tişörtleri var aklımda öyle bir şey hatırlıyorum
hiç yoktan iyidir aynı renk bulunabilirse
:KK49::KK49:

canım allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin evladını..:nazar: mavinin istanbul tshirtleri serisi devam ediyor mudur acaba? en küçüğü kaç ay içindir mesela?

canım allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin evladını..:nazar: mavinin istanbul tshirtleri serisi devam ediyor mudur acaba? en küçüğü kaç ay içindir mesela?

teşekkürler canım:KK16:
bu ara internetim yok geç cevap yazıyorum eşimin bilgisayar ekranı kırılınca benimkini aldı
beklemedeyim:KK14:
bu yılı bilmiyorum ama ben geçen yıl eşime alırken vardı sanki ,tam kaç aylık bilmiyorum ama 6 aylık bebeğe bol da olsa olur gibiydi
ordan aklımda kalmış zaten
hatta eşimin doğumgününde gizlice bebeğin cinsiyetini öğrenip ikisine de aynından almaya çıkmıştım
öğrenemyince de bozulup bişey almadan eve dönmüştüm:KK9::KK9:

maviye gidip de bulursam yazarım:82:

anne bebek fuarı varmış 20sine kadar, geçtiğimiz yıllarda gidenler kampanyalı ürünler olduğunu yazmışlar.. haftasonu gitsek mi acaba? giriş 10tlymiş kişi başı, ücretsiz olsa daha iyi olurdu

bu arada zara indirimde
gerçi çok ürün yok ama olanlar baya ucuz
biz kaban aldık 29tl seneye giysin:82:
elbiseler fln vardı 20liraya

bu arada zara indirimde
gerçi çok ürün yok ama olanlar baya ucuz
biz kaban aldık 29tl seneye giysin:82:
elbiseler fln vardı 20liraya

ne 29 tlye zara kaban mıııııı?:KK53: erkek bebişlere göre de bişeyler var mıydı arim?
bu arada ne kadar kaldı doğuma?ticker da yok,göremiyorummm :nazar:
bizim sıpaya birkaç büyük tulum alıcam da önümüzdeki aylar için.. bu arada aklınızda olsun, ingiliz beden standartları (mothercare vs..) türk beden standartlarının bir beden ufağı oluyor..
mothercare demişken, geçenlerde %50 indiriminde bi mama önlüğü aldım kollu falan çok ilginç ve süper kullanışlı..bi de ya iyi ki almışım dediğim ürünlerinden biri de "top&tail bowl" diye geçio, bölmeleri olan küçük bi kap,banyo ürünleri bölümünde satılıyor,doğumdan önce 5 tlye almıştım.. ben bölmelerinin bi tarafına bebek bezlerini diğer tarafa pişik kremlerini,alt temizleme mendilini,kullan alt değiştirme örtüsünü,pamuğunu vs koydum, internette de biri alt temizleme için su vs koyduğunu yazmıştı.. öyle faydalı ki, kullanınca anlıyor insan..

ne 29 tlye zara kaban mıııııı?:KK53: erkek bebişlere göre de bişeyler var mıydı arim?
bu arada ne kadar kaldı doğuma?ticker da yok,göremiyorummm :nazar:
bizim sıpaya birkaç büyük tulum alıcam da önümüzdeki aylar için.. bu arada aklınızda olsun, ingiliz beden standartları (mothercare vs..) türk beden standartlarının bir beden ufağı oluyor..
mothercare demişken, geçenlerde %50 indiriminde bi mama önlüğü aldım kollu falan çok ilginç ve süper kullanışlı..bi de ya iyi ki almışım dediğim ürünlerinden biri de "top&tail bowl" diye geçio, bölmeleri olan küçük bi kap,banyo ürünleri bölümünde satılıyor,doğumdan önce 5 tlye almıştım.. ben bölmelerinin bi tarafına bebek bezlerini diğer tarafa pişik kremlerini,alt temizleme mendilini,kullan alt değiştirme örtüsünü,pamuğunu vs koydum, internette de biri alt temizleme için su vs koyduğunu yazmıştı.. öyle faydalı ki, kullanınca anlıyor insan..

:KK66::KK66::KK66::KK66:evet 29tl hem de çok güzel altına da ugg alırım inşallah seneye artık:82:
35.haftadayım daha var:KK49:

erkek bebek için de vardır mutlaka ama dikkatli bakmadım ki:KK59:
ama diyorum ya öyle bi sürü deil bi zarada olan ötekinde olmuyor
biz palladiumda bulduk kabanı rengi yoktu ablam cevahirden aldı mesela
bence kaçırmadan bakmalısın

erkek bebek için debenhamsta bakmıştık bi beyaz gömlek altına kot ama nasıl tatlı ufacık tam yazlık
senin bebeğine olur
oraya da bak hala bakmadıysan
çok farklı kıyafetleri var zaranınkilere benziyor ama çok ucuzu

Son düzenleme:
bir de mavide bakmayı unuttum ama leviste bebek tişörtleri gördüm
büyüğü de varsa babaya alınabilir
aynı olurlar

bir de mavide bakmayı unuttum ama leviste bebek tişörtleri gördüm
büyüğü de varsa babaya alınabilir
aynı olurlar
saol tatlım, mavi ve levis'a da bakmak lazım.baba oğul tshirtleri spor takımlarının satış mağazalarında da bulunabiliyormuş bu arada

bugün mothercare'e gittim,son indirim yazıyordu,3lü tulum aldım 39tlydi yine,markasızlar bile 10-15 tl tanesi,gayet uygun bence..
bu aradaaaa minik kız çocuklar için prenses kıyafeti vardı şeker pembe,tüllü müllü nasılll güzel,prenses tacı vs dahil,yanımdaki bayan 21tl'ye aldı indirimdeymiş,okul etkinliklerinde düğün dernekte bile giydirilebilecek bişey,b:103::124: 21 tl'yi duyunca dedim ki erkek çocuklar için yok mu??spiderman kıyafetleri varmış ama indirimde değilmiş 60a yakındı fiyatı ve en küçük 2-3 yaş içindi.:KK55:
pançoda da %50 indirim yazıyordu vitrininde,içeri girmedim ama bi türlü cezbedemedi beni :KK51:
sezon sonu ya, birkaç haftaya kadar indirimler biter yeni sezonları gelir her markanın..:126:

ben hala doğuramadım:KK49::KK49: prenses kıyafeti fln seneye artık inşallah
pançoyu ben de hiç sevmiyorum %99 indirim yaparlarsa belkiii:KK51:
sezon sonu indirimlerini de ablam da söyledi yarın belki çıkıp bakabilirim bişeyler:KK66::KK66:

deposite alışveriş merkezinde de lcw outlet ve civil bebek mağazaları var, civilde ucuz ürünler var ama kalitesini bilemem.
istinye parktaki gap baby'de indirim vardı,mothercare'de bitmiş indirim,c&a'da da serisonu vardı..

Son düzenleme:
ankarada yokmu bu outletlerden?

ankarayı bilemiyorum fakat istanbul alışveriş cenneti..shopping fest de var, bebişlere uygun sezon ürünleri için güzel bir fırsat..
bu arada en son sevi bebe'nin fabrika satış mağazasına tekrar gittim, öyle uygun ki herşey..

kızlar bebek-çocuk mağazalarının çoğu 23 nisan nedeniyle indirimde,hem de sezon ürünlerinde..hemen hemen hepsinin vitrininde indirim oranları vardı,bu hsonu almayan varsa fırsatı değerlendirebilir.bir deee bugün-yarın migrosta bütün oyuncaklar %50 indirimliymiş,biz playskool ilk arabam'ı 34 tl'ye almış olduk.aklınızda olsun..

karşıdaki optimum outlette çocuk tekstili üzerine birçok markanın (b&g fln..) outlet mağazası vardı,optimumu kalabalık olması dışında çok beğendim..ama demstocktaki mothercare outleti kaldırmışlar bilginiz olsun.. diğer outlet neredeydi dedim tezgahtara,yakın yakın carrefourun arkasında dedi,eşimle ara ara bulamadık,bir gitmişiz ki yolun sonunda idil baby ve geri dönünce de bebeğim olacak mağazalarını bulup girdik sadece.. ne kızdım o tezgahtar çocuğa da, yanlış tarif edeceksen niye tarif verirsin be kardeşim?

X