Izmir özel egepol hastanesi (dikkat)

petek35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2010
6
1
Arkadaşlar bu İZMİR ÖZEL EGEPOL hastanesinde doğum yapacaksanız 1 kez daha düşünün derim.Benim çocuğumun doğum sırasında başına gelmeyen kalmamıştır.Doğum sırasında sıkıntılı bir doğum olacağı belli olduğu halde doktor(gökalp bey) tarafından sezaryana alınmayıp normal doğum yaptırılmıştır.doğum sırasında bebeğim oksijensiz kalmış ve solunum sıkıntısı çektiği için yoğun bakım ünitesine alınmıştır.4 günün sonunda bebeğimiz taburcu olmuştur.buraya kadar herşey normal diyelim,aslında normal değil bebeğin beyninde kalıcı bir hasar bile oluşabilir.Asıl önemli olaya gelelim taburcu olduktan 10 gün sonra bebeğimin üzerini değiştirirken omzunda bir kemik çıkıntısı farkettik,ve doğum yaptığımız hastaneye gittik hemen... sonuç bebeğimin doğum sırasında köprücük kemiği kırılmış ve kontrol edilmediği için yada ilgilenmedikleri için diyelim farkedilmemiş ve yanlış yerden kaynamıştır.Doğum sırasında kırıldığını nerden biliyorsunuz diye aklınızdan geçmesin çünkü doğumdan 1 saat sonra bebeğe akciğer filmi çekilmiş solunum sıkntısı çektiği için ve orda,uzman olmayan bir kişinin bile hemen görebileceği köprücük kemiği kırığı rahatlıkla görülmektedir. çocuk doktoruna nasıl olurda bu gözden kaçar dediğimde (çağrı bey) aldığım cevap gözden kaçırmışız..her neyse ben bu akciğer filmini istediğimde bana vermek istemediler.ben bir şekilde bu filmi aldım.ve elimden geri almak istediler.çünkü doğum sırasında kırıldığını ispatlayacak bir belge....gereken yerlere bu belgeyle başvurumu yaptım,bunları niye anlatıyorsun diye sorarsanız bizim çektiğimiz sıkıntıları siz çekmeyin hastaneye bakıldığı zaman çok temiz.güler yüzlü insanlar falan dedik ama işin iç yüzünü görememişiz.arkadaşlar hastane ve doktor seçiminizi bir kez daha gözden geçirin derim o masum yavruların bu sıkıntıları çekmeye hakkı yok..:nazar:

canım kıyamam bebeğine.çokk geçmiş olsun. hep doktorların gözden kaçırdıkları neye maloluyor.onlar için ufak bir dikkatsizlik bazen bir cana maloluyor. benimde doktorumada bir muayene etmek zor gelmeseydi belki bebeğim yaşıyor olacaktı.erken doğumda kaybettim malesef. buca kadın doğum da halit vidinli kendisi.
artık doktorlara güvenim kalmadı.hele özel hastanelere hiç güvenmiyorum zaten.

İyi bir hizmet almak için özel hastane seçiosun ama sonuç ortada onlar için para ön planda gerisi yalan....

geçmiş olsun cnm
bende egepolde doğum yaptım doktorum dilek ahnımdı çok memnun kaldım
ama çocuk doktoru gerçektende iyi değil

çok çok geçmiş olsun
bende egepolda doğum yaptım. benim doktorum dışardan geldi. ben çocuk doktoru hariç hastaneden çok memnun kaldım.
ama çocuk doktoru tam bir facia. hiç ama hiç memnun kalmadım çocuk doktorundan

X