Saç Rengi ve Saç Boyama Hangi Marka Saç Boyasını Önerirsiniz ?

her markanın her rengi bir olmuyor.koyu tonlarda denedim ben.klestondan şaşmam.çok zor akıyor.öyleki 2 gün önce kumrala boyadım koyu kahve üstüne.saçım yinede koyu oldu.

arkadaşlar ben bu konuyu ta 5, ayda açmıstım o zaman tavsiyeler üzerine koleston boya alıp boyadım ve suan diyebilirim ki koleston kullanmayın kesinlikle saçlarıma çok zarar verdi döktü kel kalmaktan korkuyorum

bende palette kullanıyorum.çok memnunum.saçlara boyama esnasında bakım yapıyor.setin içinde bi bakım maskesi var.ve çok güzel renk seçenekleri var.istersen bi dene...

koleston denmiş ama sasırdım..çünkü içerisince fazla mıktarda amonyak oldugunu duydum ve tavsıye edılmıyor. belkı renk ıyı tutar ama bunda öncelıkle saglık ön planda olmalı bence

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve açılan her konuya mesaj yazıyorum.Saç boyası zararlı peki anladık da bu yabancı oyuncuların saçlarına baktım şimdi.Hepside süper güzel onlar ne kullanıyor.Yoksa Türkiye de satılan boyalarmı kalitesiz vede zararlı.

arkadaşlar peki palette 6-88(kızıl)ı kullanan var mı aranızda?bu 6-88 in 6-888(sonbahar kızılı)den farkı ne biliyo musunuz acaba?mesela hangisi daha açık?ne gibi ton fakı var?

loreal 'i tek geçerim ve kesinlikle tavsiye ederim..
palette de ise dediğin tonlar değil ama başka renklerini annem kullanmıştı ve hiç memnun kalmadı.çok yapay durdu..
kızıl düşünüyor ve tonda kararsızlık yaşıyorsan lorealde renk skalası oldukça geniş.. ve tam üstündeki rengi veriyor,ne vadettiyse aynen çıkıyor!

boya konusunda en iyi iki marka
koleston ve l'oreal
l'oreal recital i özellikle tavsiye ederim
hatta eğer bulabilirsen l'oreal feria diye bir boya var direk onu boyamalısın istediğin renge
l'oreal feria yı hiçbiyerde bulamıyorum ben ama

Loreal majirel bence.Fakat dışarda bulamazsınız.Çünkü kuaför ürünü.İsterseniz nettende alabilirsiniz tabi.

kolestonu kesinlikle önermiyorum,hem renkleri koyu hemde mat oluyo parlamıyo saç ne yazik ki....ama tek iyi yanı var akmasını istemeyenler için o da...renkleri akmıyo,,,çıkmıyo....şakkıdışakkıdışakkıdı

valla koleston 2,0 aldım yolda görenler beni cevirip hangi marka dedi memnun kaldım yani:dance:

koleston benim ve annemin saçlarını mahvetti.
içindeki amonyak oranı çok fazla.
renk akmasın diye .
her markayı denedim ama palette süper.
hepsine kalitede fark atar.
2 yıldır kızılım ve palette bir harika.
yıpratmıyor ve renkler parlak ve doğal.

kkibelecim,

palette 6-88 kızıl.ama 6-888 sonbahar kızılı ,içinde hafif bir pembe yansıma var ve daha bir ateş kızılı gibi.
6-88 de daha bir bakır tonu kızıl var.
umarım yardımcı olabildim sana.

kutunun üstünde bi renk görüp aynısını istiyorum diyosan saçlarım parıldasın diyosan kesinlikle palette
saçlarımı hep aynı renge boyucam yada 1 ton açıcam ve parlasın diyosan l'oreal recital

X