Saç Rengi ve Saç Boyama Hangi Marka Saç Boyasını Önerirsiniz ?

princess.17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
901
1
ben saçlarımı boyatmaya karar verdim ve daha önce hiç boyatmadım hangi markanın iyi olduğu konusunda da haliyle hiç bir bilgim yok bana önerebileceğiniz markalar nelerdir ?

canım ben çoğunlukla koleston la boyuyorum saçlarımı ve gayet kaliteli buluyorum..ama artık çok sıkıldım saç boyamaktan çok bpyadım çünkü sarı haricinde her rengi denedim şimdi de siyah sçlarım ama sıkıldım kurtulamıyorum da siyah saçtan..kendi rengine bi dönsün bida boyamıcam diyorum ama dayanamıyorum saç boyamak bağımlılık yapıyo iyi düşün bence :)

canım öncelikle merhaba kolestonu tavsiye ederim ben müşterilerime aynı boya kullanıyorum sonuç harikaşutarafagitti

ben saçlarımı boyatmaya karar verdim ve daha önce hiç boyatmadım hangi markanın iyi olduğu konusunda da haliyle hiç bir bilgim yok bana önerebileceğiniz markalar nelerdir ?

canım dogal boyalar var 15 yıkamadan sonra etkısını gectıgı boyanın aktıgı soylenıyo
sacın kendı dogal rengı ıse hıc bozmamaya calıs benımde saclarım cok gur ve gucluydu ama boyadan sonra saclarım dokulmeye basladı kurudu
ayrıca kendı sac rengını ozledım ve bu hafta eskı halıne gecıcem

bu lınkte dogal boyalar var zaten her kozmetıkce de oluyor ınceleyebılırsın
detaylı bılgıyı verırler sana

Son düzenleyen: Moderatör:
eğer beyazların yoksa lorealin jel boyasını denemeni tavsiye ederim. sacları yıpratıyor mu bilmiyorum(yıpratıyordur tabi) ama çok parlak bir renk veriyor ve saçların çok sağlıklı görünüyor. ben uzun zamandır, lorealin jel boyasını kullanıyorum.

eğer beyazların yoksa lorealin jel boyasını denemeni tavsiye ederim. sacları yıpratıyor mu bilmiyorum(yıpratıyordur tabi) ama çok parlak bir renk veriyor ve saçların çok sağlıklı görünüyor. ben uzun zamandır, lorealin jel boyasını kullanıyorum.

18 yaşımdayım haliyle beyaz yok sadece değişiklik amaçlı yaptırcam
hepiniz saolun önerileriniz için

koleston mükemmel bence bide oksijen bazlı boyaların diğerlerine göre yani direkt boyalardan daha iyi saçı fazla yıpratmıyomuş. koleston da öyle oksijen bazlı bi boya.

Ben önceden Koleston Kullanirdim Ama şimdi "palette" Markali Boyayi Aliyorum çok Süper Valla Renk Kolay Kolay Akmiyo Ve Saçida Ne Yipratiyo Nedekurutuyo Diğeride Görede çok Daha Hesapli.
Tavsiye Ederim Kullan Memnun Kalacaksin -schwarzkopf Palette Süper Sonuç..tv De Asenanin Saç Rengini Beğene Varsa Bal Sarisi.onu Yapmak Için Palettenin Kahve Köpüğü Süper Oluyor.

Ben önceden Koleston Kullanirdim Ama şimdi "palette" Markali Boyayi Aliyorum çok Süper Valla Renk Kolay Kolay Akmiyo Ve Saçida Ne Yipratiyo Nedekurutuyo Diğeride Görede çok Daha Hesapli.
Tavsiye Ederim Kullan Memnun Kalacaksin -schwarzkopf Palette Süper Sonuç..tv De Asenanin Saç Rengini Beğene Varsa Bal Sarisi.onu Yapmak Için Palettenin Kahve Köpüğü Süper Oluyor.

çok teşekkür ederim önerin için a.s.

koleston akıyo galiba loreal güsel kremide var sıvı boyasıda ama sarı yapcaksan oryalle boya :):):)tabi o boya diil acıcı üstünede şöle istediğin tonda lorealin bi sarı rengini alırsın al sana fıstık gibi olursun...

merhaba arkadaşlar ben bir kuaför olarak sızlere eczacıbaşı ındola ve kolestonu tavsıye edıyorum muhtesem boyalar bıtkısel boyaya gelıncede eğer saç hiç boyanmamıssa ilk güzel tutyor fakat dip boyası seklınde yapılırsa saç ucundakı tonla arasında bayağı fark oluyor hemde beyazları tam kapatmıyor ve akma ıhtımalı var ama bıtkısel...

Ben de paletteden çok memnunum. Doğal duruyor renk ve uzun süre dayanıyor. Favorim ise altın kahve....

KOLESTON DAN ŞAŞMA...Doğal saç boyası diye bir şey yok hepsi kimyasal, üstelik bitkisel olduğu söylenen boyalar çok çabuk aktığı için 20 günde bir boyatman lazım ki bu saçı daha çok yıpratır ama tavsiyem saçını boyama işine bence hiç girme çünkü saç bir kere boyandı mı bir daha asla eski rengine dönülmüyor.Boyalar saçın pigmenti üzerinde etki yapıp doğal yaşlanma sürecini hızlandırıyorlarmış bu yüzdende düzenli olarak boya kullandığınızda saçlarınızın kül rengine dönmeye başladığını göreceksiniz.annemim güzelim sarı saçları bildiğiniz kül rengi oldu :KK43:

X