Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Buraya niye kimse yazmiyo yaaa

konu eski bi konu ondan kimse yazmıyo olabilir ama ben yazayım :)) henüz hamile değilim uğraşanlardanım:) yarın adet olmam gerek sabah idrar testi yaptın negatif. dün akşam yaptığım ovulasyon testi silik çizgi. ben geçen adetim bittiğinden yumurtlama günüme kadar kullandım ovulasyon testini. adetten yumurtlamaya kadar hergün silik çizgi vardı. yumurtlama günü daha koyu oldu kontrol çizgisinden daha koyu ondan sonra 3 gün daha devam ettim çizgi silikleşmeye başladı. ben ovulasyon testlerini gebelik gösterceğine inanmıyorum. ovulasyon testleri idrardaki lh yi ölçüyo. gebelik testleri bhc yi. nasıl olacak bu iş?

adetime 6 gün var ovulasyon testi yaptım pozitif aynı koyulukta ama hamilemiyim bilmiyorum

gebelik testi yaptım çok çok silik bir çizgi çıktı testin çizgisimi bilemiyorum bekleyip görücezz :)

bu arada ben yumurtlama dönemime kadar silikti yumurtlamadan itibaren bugüne kadar koyuuuuuuu

Slm kizlar bende bu ay klomen haplari ictim asilama oldu ve yumurtladigim gün inanilmaz kasik agrim oldu ve 1 gün sürdü gecti o günleri degerlendirdik onun üzeri den dört gün gecti ve dayanamadim bugün ov. Testini yaptim ve ikinci cizgi cok belirgin koyuydu cok heycanliyim....rabbim insallah hicbirimizin kucagini bos birakmaz amin.....

Slm kizlar bende bu ay klomen haplari ictim asilama oldu ve yumurtladigim gün inanilmaz kasik agrim oldu ve 1 gün sürdü gecti o günleri degerlendirdik onun üzeri den dört gün gecti ve dayanamadim bugün ov. Testini yaptim ve ikinci cizgi cok belirgin koyuydu cok heycanliyim....rabbim insallah hicbirimizin kucagini bos birakmaz amin.....

Kizlar daha cok erken ama gebelik testinide yaptim simdi cok silik cizgi cikti.....beklemek ne zor daha yaklasik 10 gün beklemem lazim :KK43:(((insallah gelmistik canmbebisim

Eki Görüntüle 642341

10 haftalık hamileyim ve sırf soru işaretlerine cevap olsun diye ovulasyon testi yaptım.Sıvıya,ilk idrara falan dikkat etmedim.Sadece akşam bi test yaptım.Umarım bekleyen herkezin gebelik testleri böyle oluuurrr:KK16::KK16:

Eki Görüntüle 642341

10 haftalık hamileyim ve sırf soru işaretlerine cevap olsun diye ovulasyon testi yaptım.Sıvıya,ilk idrara falan dikkat etmedim.Sadece akşam bi test yaptım.Umarım bekleyen herkezin gebelik testleri böyle oluuurrr:KK16::KK16:

canım yardımın için teşekkürler. Müthiş derecee koyu çıkmış. Demek ki koyu olmasının hamilelikle ilşkisi var :KK16:

Kesinlikle ilişkisi var.Adetime 2 gün kala ovülasyon testiyle öğrendim hamileliğimi.Çok koyu çıkmıştı.

merhaba bugün benimde 2 günüm var yaptım aynı koyuluktalar hatta 2. çizgi daha kalın sizce olmuşmudur ?

ay hadi inşallah canım. Olabilir tabiki de :KK16:

inşallah öyledir canım :) test yaptım negatif ama daha 2 gün var yeni hamile olduğunu öğrenen arkadasımda 3 gün önce yapmıştı çıkmamıstı hala umudum var yani inşallah ovulasyon olayı doğrudur :))

Benimde 3 gün var bugün bata. Adetten önce çok az kişi de çıkıyor zaten. Genellikle adet gününde ya da sonrasında. Haberlerini bekliyoruz bakalım. Bende eve gidince yapcam ovu. testini bakalım koyulaşmış mı :KK17:

bu ayda olamzsa bende bunu denicem kızlar hepimizin göbüşleri bebiş dolsun inşallah

ya arkadaşlar biriniz bana cevap veririse sevinirim ovulasyn testini bende yaptım ve 2. çizgi çıktı ne koyu ne de çok silik ortası bişy:))) sizce hamile olabilirmiyim lütfen cevap bekliyorum...

Well, about every other day since what I have done is take a urine sample- not FMU & divided it into 2 cups- that way I'm not dipping both tests in the same cup & possibly getting a false positive.

I will tell you that the ovulation test has ALWAYS had a darker line than the pregnancy test & today the line was so dark that it was darker than the control line!

So, I say that an ovulation test would be able to pick up if you are pregnant sooner than a pregnancy test or at you can see a darker line than a pregnancy test should you question if you have a + line or evaporation line from a pregnancy test.

So what do you think? If you have experimented with this, please share yoru results.test (yeşil şerit) daha kesin bir çizgi var!

Ben ne yaptım bir idrar almak olduğundan, her gün hakkında örnek-FMU değil ve bu bölünmüş 2 bardak - içine ben değil her iki test aynı Kupası daldırma ve muhtemelen yanlış pozitif almak bu şekilde.

Ovulasyon testi her zaman gebelik testi daha koyu bir çizgi vardı ve bugün hattı kadar denetim çizgisinden daha koyu karanlık ben size!

Yani, ben bir ovulasyon testi erken gebelik testi daha hamile iseniz veya adlı bir gebelik testi daha koyu bir çizgi Eğer soru varsa görebilirsiniz almak mümkün olacağını söylüyorlar bir + veya buharlaşma satırındaki bir gebelik testi.

Peki ne düşünüyorsun? Bu konuda tecrübe, mutlu etmek pay yoru sonuçları. ama adetliyken yapın ozaman kesin sonuç veriyormuş adetin 2. günü ve 3. günü yapın diyor

26 günde bir adet oluyorum adetime 5-6 gün varken ovulasyon testi sayesinde öğrendim hamile olduğumu. adetin 11- 12. günleri yumurtluyorum genelde. yumurtlamayı yakaladıktan sonra bi kaç gün ovulasyon testini yapmamıstım. 5 gün sonra bir bakayım dedim düsmü LH seviyesi diye test yaptım normalden cok çok daha koyu cıktı ikinci çizgi. şaşırdım. sonra gebelik testi yaptım ve pat diye pozitifi gördüm ve hemen hastaneye koştum kan testi yaptırdım aynı gün ve sonucu 1700 cıktı.

dün 12. gündü yumurtlama testi yapdım kopkoyu çıktı bugünse negatif yani silikti... şimdi ben dün mü yumurtladım yoksa bugün mü yumurtlucam...ne nersiniz kızlar???

ovulasyon testinde test çizgisi silikse bu negatiftir her şekilde çizgi çıkar önemli olan test çizgisi ve control çizgisinin en azından aynı koyulukta çıkmasıdır...

geçen ay doktora gittim bana dediki ovulasyon günleri adetin ilk gününden sayıp 10, 12, 14, 16. günlerdir. bu günlerde ilişkiye girildimi hamile kalma oranı %80 dir. birde 16. günden sonra adet zamanına kadar ilişki yok haydi rastgele.

Kızlar ben adetime 1 gün kala ovulasyon testi yapmıştım. 2. çizgi 1. çizgiden koyu çıkmıştı.İlk o zaman anladım hamile olduğumu.Yani bence kullanılır.İsteyen herkese nasip etsin Rabbim.

X