Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

bugün benim BAT'ım. dün ovülasyon testi yaptım 2. çizgi çıktı. buna güvenerek bu sabah da gebelik testi yaptım ama hayalet çizgi bile yok... nedendir acaba ? var mı benim gibi olan????

Slm kizlar benimde adete 4 gün kala ovu test silik cikti acaba ovu testin silik cikmasi positiv anlamina gelirmi ???

beş altı aydır bu ovulasyon testleriyle uğraşıyorum .her ay aynı soruyu bende soruyordum.bende şöyle oldu regle 5-6 gün kala koyulaşmaya başladı.3gün kala gebelik belli silik çıkarken,ovulasyon testi c den daha koyuydu.rabbim isteyen herkese versin bebişini.birde unutmadan yazayım bu ay soğan kürüde yaptım.

Arkadaslar bende hamile kalmak için cok uğraş verdim her ay düzenli olarak bir umut bunlari okudum binlerce şükür ediyorum suan 4+4 haftalık hamileyim ben gebelik testiyle hamile kaldığımı öğrendim ama bugun sizin içinde o.v testini yaptım erken öğrenme olmasada ov. Testinde hamileyseniz ikinci çizgi aynı ovulasyondaki gibi koyu çıkıyor. Sizlerle paylaşmak istedim..Allahım isteyen herkese versin inşallah....

ayın 12sinden beri ovulasyon testım hep pozıtıf ıkısıde koyu anlamadım gıttı yumurtlamadımmı ben ya bunedemek 6gundur oyle

ayın 12sinden beri ovulasyon testım hep pozıtıf ıkısıde koyu anlamadım gıttı yumurtlamadımmı ben ya bunedemek 6gundur oyle

6 gün üst üste her iki cizgi de koyuysa testte bi yanlışlık olabilir. Ya da hamile olabilirsin :)
Böyle bir ihtimal varsa erken gebelik testi uygula derim ya da biraz sabredip regl gününü bekleyip kan testi yaptır.

Benim de yaklaşık 3ay önce bi düşüğüm oldu.Bu ay deneyelim dedik. 32 günde bir adet oluyorum.En son 3 temmuzda olmuştum.
Adet bitiminden sonra her gün düzenli olarak ovülasyon testi yaptım.İlk günler çok silik 2.çizgi vardı. Dün her iki cizgi de aynı koyuluktaydı.
Hatta gece karnımda ve kasıklarımda regl sancısı gibi bir ağrı vardı.Emin olmak icin gece saat 1 gibi bi test daha yaptim.Bu defa 2.cizgi daha koyuydu.
Ve fakat bugün öğlen 1deki teste 2.cizgi silik cıktı.:KK43: Şimdi bu ne anlama geliyor. yumurtlama oldu ve hemen bitti mi yani
Bu arada 14 16 ve 18temmuzda birliktelik oldu.

6 gün üst üste her iki cizgi de koyuysa testte bi yanlışlık olabilir. Ya da hamile olabilirsin :)
Böyle bir ihtimal varsa erken gebelik testi uygula derim ya da biraz sabredip regl gününü bekleyip kan testi yaptır.

Benim de yaklaşık 3ay önce bi düşüğüm oldu.Bu ay deneyelim dedik. 32 günde bir adet oluyorum.En son 3 temmuzda olmuştum.
Adet bitiminden sonra her gün düzenli olarak ovülasyon testi yaptım.İlk günler çok silik 2.çizgi vardı. Dün her iki cizgi de aynı koyuluktaydı.
Hatta gece karnımda ve kasıklarımda regl sancısı gibi bir ağrı vardı.Emin olmak icin gece saat 1 gibi bi test daha yaptim.Bu defa 2.cizgi daha koyuydu.
Ve fakat bugün öğlen 1deki teste 2.cizgi silik cıktı.:KK43: Şimdi bu ne anlama geliyor. yumurtlama oldu ve hemen bitti mi yani
Bu arada 14 16 ve 18temmuzda birliktelik oldu.

adetıme daha 10 gun var sımdı erken gebelık testı yaptım negatıf testım de sılıklestı evet yumurtlamıs oluyosun canım moralımı bozmak ıstemıom adetıme bırrgun kala hep belırtılerım olurdu 15 gun onceden basladı sankı bel agrısı akrın da batmalar mıde bulantısı hayırlsı olsun valla üzüldüm amaS:

adetıme daha 10 gun var sımdı erken gebelık testı yaptım negatıf testım de sılıklestı evet yumurtlamıs oluyosun canım moralımı bozmak ıstemıom adetıme bırrgun kala hep belırtılerım olurdu 15 gun onceden basladı sankı bel agrısı akrın da batmalar mıde bulantısı hayırlsı olsun valla üzüldüm amaS:

Galiba en iyisini regl gununu beklemek. Ama sabredemiyoruz iste. Benim de reglime 14 gun var. 2 hafta nasil gececek bilmiyorum

aynen öyle az kaldı dıom 8 gun:)

haftaya sonucu yazarsın. inş hayırlı bi sonuç çıkar testinde. Ben önümüzdeki günlerde medeniyetten uzaklaşacağım için senin sonucunu öğrenemeyeceğim :KK43: giderken de gebelik testi almayı düşünüyorum yanıma 3 4 tane.Bayrama mutlu bi şekilde gireriz inş

haftaya sonucu yazarsın. inş hayırlı bi sonuç çıkar testinde. Ben önümüzdeki günlerde medeniyetten uzaklaşacağım için senin sonucunu öğrenemeyeceğim :KK43: giderken de gebelik testi almayı düşünüyorum yanıma 3 4 tane.Bayrama mutlu bi şekilde gireriz inş

Neden nereye gidiosun yazarim merak etme burdan heyecanliyim zaten:-D bnde memlkete gidicem bayrama off ins guzel haberler le gelirimm

Esimin memleketine gidecegiz. İnternet, cep tel. cekmiyo. Ev tel.dahi yok :)
Bayramdan sonra bakalim artik hayirlisi

sabırsızım ben ya erken gebelık testı yaptım negatıf cıktı btuun moralım alt ust olduadetıme daha 7gunn var ama ne bııyım cok umutluydum ben bu ay ya:S herkeseı mutlu edıcektım daha yenıyım ama cok ıstyrmmmm ben yaaa

sabırsızım ben ya erken gebelık testı yaptım negatıf cıktı btuun moralım alt ust olduadetıme daha 7gunn var ama ne bııyım cok umutluydum ben bu ay ya:S herkeseı mutlu edıcektım daha yenıyım ama cok ıstyrmmmm ben yaaa

hemen umutsuzluğa kapılma.adetinin gecikmesini bekle.hem illaki hemen olacak diye bisey yok.
sana soyluyorum ama kendimde yapamiyorum bunlari :KK43:
bu arada aklıma ne geldi :)) sen erken gebelik testi bulabiliyosun bizim burda eczanelerde normal
gebelik testi bile zor bulunuyo nerdeyse :) hatta hep aynı markayı satıyolar baska bi marka yok mu diye
sorduğumda eczacı ne gerek var ki der gibi bön bön bakıyo :)

hemen umutsuzluğa kapılma.adetinin gecikmesini bekle.hem illaki hemen olacak diye bisey yok.
sana soyluyorum ama kendimde yapamiyorum bunlari :KK43:
bu arada aklıma ne geldi :)) sen erken gebelik testi bulabiliyosun bizim burda eczanelerde normal
gebelik testi bile zor bulunuyo nerdeyse :) hatta hep aynı markayı satıyolar baska bi marka yok mu diye
sorduğumda eczacı ne gerek var ki der gibi bön bön bakıyo :)

yok hayatım nerde ınternetten sıparıs verdım:) yanı anlayacagın burdada yokk

bnde bu sabah gebelik testi yaptım ama tabi erken davrandım ve negatif üzüldüm tabi :KK43: adetim gelmez umarım bugun birde ovulasyon testi yapıcam regl e 2 gun var bakalım bısey cıkacakmı haber veririm kızlar

kızlar bu da bende bugun cıkan sonuc cok ılgınc 2.çizgi hiç yoktu ve bata 2 gün var acaba hamişmiyimdir :KK70:
$image.jpg

kızlar kimse yok mu benim de aynı arkadaşın gibi resmi yukleyemedim ama bilgisi olannnnn

X