Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Hayırlı olsun canım Rabbim sağ salim elinize almayı nasip etsin..bizlerede versin inşaallahh..

Amin canım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhabalar arkadaslar. Benim 4,5 yasinda bir kizim var. ikinci bebegimi istiyorum. Henuz 3 aydir deniyoruz. BAT 14 temmuz. Yani anlayacaginiz heyecan dorukta. 3 gundur sabah kalkar kalkmaz ovulasyon testi yapiyorum. Ilk gun hic iz bile yoktu. Iki gundur cok silik bir cizgi beliriyor. Acaba koyulasmasi icin erken mi yoksa artik umut yok mu? Acaba bir adet dongusu icinde hergun ovulasyon testi yapan var mi? En erken adetten kac gun once tespit edebildiniz hamileliginizi? Yardimci olursaniz sevinirim.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

merhaba kızlar bir sorum olacaktı böle bişi yasayan varsa yardımcı olabilir mi ben bu ay ovulasyon takibi yapmaya basladım testle. adet başlangıcından sonra 13. günde koyu çizgiyi yakaldım ve önceki 2 ve sonraki 3 günü değerlendirdim yumurtlama olayı bitti diyordum ancak dün ve bugun de test yaptım dün olması gerektiği gibi silikken bugunkü testim resimdeki gibi çıktı bu ne anlama gelir sizce arka arkaya mı yumurtluyorum ben yardım lütfen kafam karıştı:44:

Eki Görüntüle 1188979 bunlar dün ve bugunun testleri kızlar

Son düzenleme:
Merhaba kizlar adetime 3 gun var ovulaston testimi kullandim ikinci cizgi cikti ama cok koyu degil dier cizgiye gore lutfen yorumlarmisiniz $20140719_113000.jpg

Eki Görüntüle 1174293 Eki Görüntüle 1174294
merhaba arkadaşlar benim testlerim de bunlar belirgin olan yumurtlama testi diğeri gebelik testi resimde az görünüyor ama silik de olsa var ikinci çizgi
az önce de kan verdim 3 buçuk gibi sonucu alıcam inşallah
eğer pozitifse ben de desteklemiş olucam inşallah yumurtlama testlerinin gebelikte pozitif çıktığını
bu arada en son 6 haziranda adet gördüm bat temmuz 3 ile 6 arası

Bebisin hayirli olsun hamileligin sorunsuz gecsin ins.... benim testimide yorum la nolur adetime 3 gun vvar test cizgisi kontrol cizgisine gore koyu degil ama belirgin Eki Görüntüle 1193976

Kızlar sizce hamilelik olabilir mi bu ovülasyon testi ve bugün beklenen adet günüm. Acayip belim ağrıyor.

Son düzenleme:
arkadaşlar benim adetime 9-10 gün var az önce ov testi yaptım t silik çıktı biraz çok sevindim burda okuduklarıma göre adete kadar hergün yapcam belki koyulaşır,ümidimi kaybetmicem.çünkü geçen ay bu zamanlarda yaptığımda hiç bişe görünmüyordu.belki git gide koyulaşır.inşşş.

Su an yaklasik 5.6 gun var adetome ov.devam ediyorum 2.cizgi ayni silik .2 gun kala da yapcam bir umut olabilirmi cvp verebilirmisiniz.

Arkadaslar okuduklarimdan yanlis anlamadiysam her kedinda her zaman dusuk oranda LH olabiliyormus. Bu nedenle gercekten bir LH artisindan soz edebilmek icin LH testinde T bolumundeki cizginin C bolumundeki kadar koyu olmasi gerekiyormus. Yani silik cizgi her zaman cikabilir. Muhim olan C kadar koyu olmasi.

Yine anladigim kadariyla ovulasyonda T cok koyu sonrasinda T silik oluyor. Ardindan eger gebelik gerceklesmisse sanki yeniden ovulasyon varmis gibi cok koyu oluyor.

Arkadaslar okuduklarimdan yanlis anlamadiysam her kedinda her zaman dusuk oranda LH olabiliyormus. Bu nedenle gercekten bir LH artisindan soz edebilmek icin LH testinde T bolumundeki cizginin C bolumundeki kadar koyu olmasi gerekiyormus. Yani silik cizgi her zaman cikabilir. Muhim olan C kadar koyu olmasi.

Yine anladigim kadariyla ovulasyonda T cok koyu sonrasinda T silik oluyor. Ardindan eger gebelik gerceklesmisse sanki yeniden ovulasyon varmis gibi cok koyu oluyor.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü[/Q
nihayet bu konuya bakan birisi oldu.ben az önce ov testi yaptım diğer günler silikti ama bugünki dahada koyu çıktı t çizgisi.çok şaşırdım .giderek koyulaştı çünkü adetime 3-4 gün var elimde gebelik testi olmadığı için ov yaptım.inan yumurtlama günümdeki gibi koyu çıktı.acaba hamilemiyim....:KK19:

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü[/Q
nihayet bu konuya bakan birisi oldu.ben az önce ov testi yaptım diğer günler silikti ama bugünki dahada koyu çıktı t çizgisi.çok şaşırdım .giderek koyulaştı çünkü adetime 3-4 gün var elimde gebelik testi olmadığı için ov yaptım.inan yumurtlama günümdeki gibi koyu çıktı.acaba hamilemiyim....:KK19:

BENDE BEBİŞİMİ OVL.TESTİ İLE ÖĞRENDİM:KK34::KK34: SANIRIM HAMİLE OLMA İHTİMALİN YÜKSEK UMARIM BEBİŞİN SENİNLEDİR:emir_bebek:

Canim insallah bebegin gelmistir :)) buyuk ihtimalle hamilesin. Eger imkanin varsa erken gebelik testleri var onlardan yapabilirsin. Predictor early ya da labquick bir de fortest diye bir test var benim bildigim. Alabilirsen birini dene istersen :)) ve hemen bize mujdeyi ver. Seninle sevinelim ve umutlanalim :)) ayrica lutfen ayagini da suru biz de pesine takilalim :))

Benim gebelik t.pozitif kizlar.yani ov testi geb.gosterdi onceden.

Son düzenleme:
$10595920_10152618361337128_1767829759_n.jpg $10595920_10152618361337128_1767829759_n.jpg kızlar yüklendimi bilmiyorum ama adet günüm geçti sanırım geçen ay temmuzun 6 sında adet oldum 31.gündeydi.bugün adetin 32.günü ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi ilkine yakın koyulukta hamile olma ihtimalim nedir ?

X