Adam kadınla evlenirken bir şart koşar

maviimsi

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
10
1
43
Adam kadınla evlenirken bir şart koşar: Komodinin üst çekmecesini göstererek ? Benim şu çekmecemi asla açmayacaksın? Der, kadın DA Kabul eder. Aradan 20 yıl geçer, kadın dayanamaz, gider çekmeceyi açar. İçinde 3 yumurta ve 700 $ vardır. Çok şaşırır, hiçbir şey anlamaz. Meraktan ölmemek için yaptığını itiraf eder ve bulduklarının anlamını sorar.Adam DA söyle der: o yumurtaların anlamı su; ben seni aldattıkça çekmeceye bir Yumurta koydum... Kadın içinden: 3 yumurta, demek beni 3 kere aldatmış, AMA bunu affedebilirim diye düşünür. Merakla: peki o 700 $ NE? Diye sorar. Adam: ha o mu? Çekmece doldukça yumurtaları satıp parasını koydum ........:))) ------------------------

güzel bir paylaşımdı emeğine sağlık...
ben baştan kabul etmezdim bu şartı. çünkü daha ilk günden dayanamayıp bakardım da onun için...
kadın sabırlıymış.
ayrıca da o kocayı ben anında vururdum...
sevgilerimle...

Hay maşalllahh...Che canım sana aynen katılıyorum.Ben de olsam asla kabul etmezdim...Vurma kısmına gelince o kadar kolay bir çözümü hak etmiyor bence bu arkadaş:KK70::KK70::KK70:

romance .!.:
Hay maşalllahh...Che canım sana aynen katılıyorum.Ben de olsam asla kabul etmezdim...Vurma kısmına gelince o kadar kolay bir çözümü hak etmiyor bence bu arkadaş:KK70::KK70::KK70:

canım ben vururum derken mecazi anlamda demiştim. yoksa vurmak onun için kurtuluş olur. öyle değil mi????

:bigeek2: bende sabredemezdim herhalde:1no2: :hayir: :eek:lmaz: :1no2:

tşkler paylaşım için...

taş olsa çatlardı meraktan kadın çok sabırlıymış ben dakkasında bakardım valla

ama ne gelirse adama meraktan gelirmiş bak kadın ne güzel mesut kendi dünyasında yaşarken nu umdu ne buldu

tok artrık daha nee.:laugh: :laugh: :laugh:
e yuuuuuuhhhhhhhhh yaniiiiii.
bide sattığı yumurtaların parasınıda saklamaz mı :bigeek2:

Kadın daha bakmasa adam zengin olacakmış valla...:bigrazz: :bigrazz:

X