Acun'a boşanma davası şoku

26 Nisan 2008
20.753
7.106
38
FLAŞ!... ÜNİVERSİTELİ AŞKI ACUN ILICALI’NIN EVLİLİĞİNİ BİTİRDİ!.. ZEYNEP ILICALI, KENDİSİNİ ALDATTIĞINI İDDİA ETTİĞİ EŞİ ACUN ILICALI’YA “BOŞANMA” DAVASI AÇTI, SERVETİNİN DE YARISINI İSTİYOR!.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!... 27/11/2010 10:26
acun_esi.jpg
[FONT=Times New Roman, Times, Serif]7 yıllık eşi, iki kızının annesi Zeynep Ilıcalı ‘İhanete uğradım’ diyerek boşanma davası açtı. Eşinin tüm mal ve alacaklarına tedbir koyduran Zeynep Ilıcalı evliliklerinde edinilen ve yaklaşık 50 milyon TL’yi bulan servetin yarısını istiyor.[/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, Serif] [/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, Serif]“Yok Böyle Dans”, “Yetenek Sizsiniz”, “Var mısın Yok musun” gibi yarışmaların yapımcı ve sunucusu Acun Ilıcalı’nın eşi Zeynep Ilıcalı, 7 yıllık evliliğini bitirmek için boşanma davası açtı. Zeynep Ilıcalı, eşinin kendisini üniversite öğrencisi 20 yaşında bir kızla aldattığını iddia etti. Eşiyle aralarında herhangi bir evlilik sözleşmesi bulunmadığını da belirten Zeynep Ilıcalı ‘Servetinde benim de katkım oldu’ diyerek evlilik birliği içinde edinilen malların yarısını istedi. İşte Zeynep Ilıcalı’nın avukatı Altın Mimir aracılığıyla mahkemeye sunulan dilekçede yer alan iddialar:[/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, Serif]Şöhretin bedeli[/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]- Zeynep Ilıcalı evlilik birliğinin devamı için sınırsız özveri ve çabalarda bulundu. Davalı taraf Acun Ilıcalı ise ilişkilerinin başında gösterdiği sevgi ve özeni azaltmış ve son 2 senede ailesini tamamen hayatının dışına çıkarmıştır. Zeynep Ilıcalı bu durumu başlangıçta eşinin işlerinin yoğunluğuna bağlamıştır. Ancak kısa bir süre önce eşinin başka hayatlar yaşamaya başladığını öğrenmiştir. Bu durum karşısında ise eşi bunun zenginliğin ve şöhretin bedeli olarak kabullenmesini beyan etmiştir. Bu söz üzerine müvekkilimin(Zeynep Ilıcalı) evliliklerine olan inancı sona ermiştir.

- Acun Ilıcalı 2009 senesinin yaz aylarında bir üniversiteyi söyleşi için ziyaret ettiğinde bir kızla tanışmış ve maalesef kendisiyle flört etmeye başlamıştır. Zaman ilerledikçe ise bu flört bağlarını kuvvetlendirmiştir. Eşi Zeynep’le yaşadığı her ortama bu kadını götürmeye başlamış (Seyahatlar, maçlar, gece gezmeleri, arkadaş davetleri vb) eşiyle birlikte yaşadıkları tüm konforlu hayatın katbekat fazlasını bu kadına yaşatmıştır. Kadına son model bir cip almıştır. Müvekkilimiz ve çocuklarını ise hayatının dışına çıkarmıştır.

Garsoniyer iddiası

- Davalının yaşamış olduğu ilişki müvekkilimize ve tarafların müşterek çocuklarına rağmen bugüne kadar devam etmiştir. Öyle ki davalı bu kadın için çok lüks bir rezidance da garsoniyer tutarak karı-koca ilişkisi yaşamaktadır. Bunun yanı sıra davalının ilişki yaşadığı bayan hakkında manevi tazminat açma hakkımızı saklı tutarız.

- Davalı taraf nişanlılık döneminde muhabirken daha sonra 2002 yılında Acun Firarda Survivor Türkiye Yunanistan, Survivor Arslanlar kanaryalar, Survivor erkekler kızlar, Fear Factor, Yoksa Rüya mı, Var mısın Yok musun, Yok Böyle Dans, Yetenek Sizsiniz isimli programlarla hem şöhretini hem de maddi imkanlarını kuvvetlendirmiştir. Şüphesiz ki müvekkilimizin evlilik birliği içerisindeki maddi-manevi katkılarıyla bu yükseliş doğruğa çıkmıştır.

- Her bir çocuğun ihtiyaçları ölçüsünde aylık 7 bin 500 TL olmak üzere toplam 15 bin TL tedbir nafakasına hükmedilmesine müvekkilimiz lehine 5 milyon TL maddi 5 milyon TL manevi tazminatın hükmedilmesi tarafların evlilik süresince sürdükleri yaşam standartının sağlayabilmek açısından aile konutunun giderleri nispetinde dava süresince aylık 30 bin TL tedbir nafakasına hükmedilmesini talep etmekteyiz. (Bu rakam davacı için çok cüzi olarak bile nitelendirilebilir)

- Taraflar arasında evlilik birliği 2003 senesinde kurulduğundan edinilmiş mallara katılma rejiminin uygulanması gerekmektedir. Müvekkil ile davalı arasında sözleşme ile kurulu bir mal rejimi olmaması sebebiyle yasal mal rejimi olan edinilmiş mallara katılma rejimine tabidirler. Zeynep Ilıcalı hem yasa gereği davalının üzerine kayıtlı malların %50 oranında alacak sahibi hem de hakikaten bu mal varlığı değerlerinin edinilmesinde azami ölçüde katkıda bulunmuştur.

5 bankada hesap!

- Ayrıca Acun Medya Prodüksiyon ve reklam hizmetleri AŞ’deki hisseleri üzerine 5 farklı bankada bulunan hesaplarına tedbir konulması Show TV ve Zed-Paş Medya Pazarlama AŞ’den toplu alacakları bulunmakta olup bunun yanı sıra davalının şirketlerde aylık periyotlarla kazanımları da mevcuttur. Anılan şirketlere yazı yazılarak davalının tüm hak ve alacaklarına tedbir konulmasını talep ediyoruz. (Tedbir konuldu)

Dava dilekçesinde yer alan ancak rakamı belirtilmeyen Acun Ilıcalı’nın Show TV ve Zed-Paş’dan alacağı olan birikmiş paranın yaklaşık 26 milyon TL olduğu öğrenildi.

İşte Acun Ilıcalı’nın mal varlığı (Yaklaşık olarak)

Levent villa: (4.5 milyon TL)

Beykoz villa: (5 milyon TL)

Bodrum Yalıkavak: (5 milyon TL)

Çamlıca dubleks daire: (3 milyon TL)

ABD Miami daire: (1,5 milyon TL)

ABD Maimi daire: (800 bin TL)

Bahamalar’da ev: (1,5 milyon TL)

Ferrari marka araç: (850 bin TL)

Range Rover cip: (400 bin TL)

Bmw binek oto: (200 bin TL)

Absolute 70 Talent tekne: (1,5 milyon TL)

Donzi sürat teknesi: (500 bin TL)

Show TV ve Zed-Paş alacağı: (26 milyon TL)

TOPLAM: 50 MİLYON 750 BİN TL
[/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, Serif]Gülşen Yüksel (Vatan)[/FONT]

sevmiyorum bu adami, röportajlarinda esinden bahsederken yüzünde, gözünde zerre kadar sevgi belirtisi yoktu
karisina deger vermeidgi her halinden belliydi
beklerim ondan böyle bi davranis...

ben eşini aldattığını daha önce de duymuştum bi yerlerden... mal mülk var, iki güzel kızın var, yıllardır yanında olan bi karın var, daha ne istedin be adam!
aşk'sa savunması boşanıp da yapsaymış.. :KK47:

Son düzenleme:
En son eşi duydu

Zeynep Ilıcalı'nın Kurban bayramından kısa süre önce eşinin kendisini aldattığını öğrendiği ortaya çıktı. Çevresindeki herkesin ilişkiyi bildiğini de öğrenen Ilıcalı küplere bindi...

acunu zaten hiç sevmezdim şimdi iyice nefret eder oldum.. bütün sıkıntıyı çeken, belkide mal varlığına dahada fazlasını eklemek için onunla mücadele eden bir kadındı eşi.. senelerce eşine destek çık iki tane kız çocuk doğur onun için.. gelsin bi çıtır elinden alsın kocanı olacak işmi bu ya? nedir bu orta yaş grup erkeklerin lolita takıntısı? ilerisini hiç düşünemiolarmı? bu lolitalar iyi birer avcı , şu erkekler neden bile bile av olurlarki?

aynen katılıyorum cefasını karısı çekmiş sefasını o kız mı sürecek :KK47:
20 yaşındaymış bide daha:KK53:

Ayy hiç sevmiyorum bu adamı...yüzündeki sahtekarlığı sonunda zavallı karısı da görmüş

Yazık olmuş kadına..Alsın mal varlığını elinden de görsün acun yanında kim kalıyor

garibime giden su : Acun o kadar firarda gezdi bikinili kizlarla sarmas dolas program yapti..
orda bisey olmadida konferans icin gittigi programda mi birini buldu??
bu ilk degildir bence...

çok seviyorum acunu.çok sevdiğim düzgün ve sempatik bulduğum biri.bu olay hariç :S

eli iyice bollaşınca bozuldu işte o da.yazık...:KK4:

ha bide adrianalar şunlar bunlar çevresinde..bi sürü güzel dünya yıldızları fıstık gibi kızlar arasında aşık ola ola buna olmuş.yapıyosn bi şeye değsin bari :KK51:

ha bide adrianalar şunlar bunlar çevresinde..bi sürü güzel dünya yıldızları fıstık gibi kızlar arasında aşık ola ola buna olmuş.yapıyosn bi şeye değsin bari :KK51:

diyorum ya biz sadece bunu ogrendik ama onla kalmamistirki.. vardir baska kiriklarida:KK20::KK20:

kızlar nasıl enteresan ya.konu açıldı acun ılıcalı nın boşanma olayından dolayı.
ben..çok severdim acunu ya.. doğru olmadığını düşünmek istiyorum.nerdeyse kızı yaşında bahsedilen şahsiyet..

Son düzenleme:
Valla ben de doğru olmasın istiyorum.Acun Ilıcalı hep düzgün,güzel kişilik sahibi bir insanmış gibi gelirdi bana.Acun firarda zamanlarında filan biraz zıppırdı ama yine de efendiydi.Yazık oldu.Bütün imajı sarsıldı adamın.Türkiyede her şey çok çabuk unutulur diyorlar ama mesela ben unutmam...

Valla ben de doğru olmasın istiyorum.Acun Ilıcalı hep düzgün,güzel kişilik sahibi bir insanmış gibi gelirdi bana.Acun firarda zamanlarında filan biraz zıppırdı ama yine de efendiydi.Yazık oldu.Bütün imajı sarsıldı adamın.Türkiyede her şey çok çabuk unutulur diyorlar ama mesela ben unutmam...

aynen bende hiç unutmuyorum yaa. mesela aşkın nur yengiyi çok severdim şimdi nefret ediyorum zuhal olcaya yaptıklarından ötürü.

X