Bebek Beslenmesi merhaba benim bebegim var iştahsız arkadaşlar ne yapabilirim

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
sizin yazıları okuyunca ben de evhamlandım benim kızım 6 aylık oldu 6 kilo 300 gr 4 kilo doğmuştu bende ek gıdaya geçtim ama bilmemki kilo alacak mı çok iştahsız

benim kızım 3.5 aylık ve hala 5.800 gr iştahsız sizin bebeginiz emiyormu mamamı benim kızım emmedi mama veriyorum.2.buçuk ay ugraştım emmedi. mamayı içmiyor .günde ne kadar içiyor sizin bebeginiz.benimki günde 200 ml bile içmiyor.

arkadaslar benım bebegımde uyanıkken almıyo ama ben zorla uykuda verıyorum belkı bıberonu almak ıstemıyo olabılır 4 aydan sonra zaten ek besıne gecılıyo yavas yavas sebze corbaları ve purelerden baslayın benım kızım kaşıkla beslenmekten ve bardakla ıcmekten hoslanıyo bardak cok zor oluyo ama yınede ıcıyo bende sadece gece 4 kere mamayla besleyıp gun ıcınde muhallebı meyve ve corbayla beslıyorum suanda 6 aylık ama ınanın ek besıne gectıkten sonra cok az kılo alıyo dunyayı yedırıyorum 15 gunde 200gr almıs buyudukce kılo alımıda duruyo:KK50:

X