Selülit Bel ve göbektekı yaglara %100 kesın cözüm

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
yazılanların hepsini okudum.ürünü kullanmaya ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum ama yazmadan da geçemedim,sayfalarca gayet sakin ve güzel bir türkçeyle yazan kılıçbalığını tersleyenler olmuş ya yuh diyorum başka da bir şey demiyorum:KK20:

madem hap mıdır,diğerleri gibi insanı öldürür mü filan diye endişelisiniz; burda birbirinizi tersleyeceğinize doktorunuza sorsanıza arkadaşlar.

bazen çok garipsiniz cidden.

Son düzenleme:
benim öncelikli ihtiyacim göbek, kullanmayi ciddi ciddi düşünüyorum bakalım eşime söyliyim de sipariş verelim kullanıyım :KK66: cok tesekkur ederim size :KK66:

Rica ederim...

acaba gnc den alsam mı diye düşündm, ama fiyatlar az değil ki 70-80 tl gibi... işe yarar mı gnc?

En az 3 ay kullanmak gerek ona göre hesap etmek gerek 80*3=240 ytl Bu fiyata yan yağları eriten, bacakları çalıştıran başarılı bir egzersiz aleti satın alınabilir besin takviyesi yerine...Mantıklı düşünmeli...

GNC den bi tane alana kadar arkadasımızın öneridiği markadan 3-4 tane alabiliyoruz kiii dediğine göre usa da gncden daha iyi bi markaymıs :KK34::KK34:

Metabo Extreme sporcu gıdaları ve vitamin üreten başarılı bir firmadır..Google'da araştırabilirsiniz...Aynı zamanda Nutrol'de iyi bir markadır bunlar alternatifleriniz olsun...

ya arkaşlar iyi güzel diyonuzda ebayı inceledim biraz ben hiç beceremem ordan alış veriş yapmayı tmm ucuz güzel burdakiler çok pahalı hem onun gibi etkili olurmu bilmem ama benim gibilerede yardımcı olun ne olur ben hiç anlamadım ordan sipariş vermeyi yoksa hemen denemek istiyorum

Arama motoruna ebaydan alışveriş yazarsan bir hayli bilgiye ulaşabilirsin...Buradaki ile oradaki arasında mg farkı yoksa aynı etkiyi sağlar ancak arada korkunç bir fiyat farkı var...Eğer 2 ay kullanıp aman bu işe yaramadı diye bir kenara atacak olan varsa hiç başlamasın...Yan yağları ve göbeği yakıcı hareketler ile birlikte cla1000 çok hızlı bir çözüm sağlayacaktır ancak hareket etmeden tek başına bir şey beklemek çok mantıklı olmaz kızlar...O yağlar daha çok hareketsizlikten, insulin bozukluğundan, bel-simit bölgesinin soğuğa maruz kalmasından ve çok oturmaktan oluşuyor...Bu arada eskiden simit sorunu pek fazla yaşanmazken şu an insanların büyük bir kısmının o bölgesinde müthiş bir yağlanma oluşmasının büyük bir sebebi düşük belli giyim modasıdır...Vucudun kendine has bir ısı savunma mekanizması vardır, eğer bir bölge ısı kaybına uğruyorsa vucut yağ hücrelerini o bölgeye yığmaya başlar, bu ısı kaybı devamlı ise o bölgede geri dönüşü olmayan yağlanma görünür...O yüzden siz siz olun eğer simitleri eritmeyi kafaya koyduysanız o bölgeyi sıcak tutmaya bakın...

Bende inanmadım en iyisi spor yapmak , içinde neler var kimbilir, sağlığınızdanda olursunuz alimallah!

Ben yeni ingiltereden tanidigim bir marka olan Twinlabs in CLA sini aldim. Herbir jel kapsul 770mg CLA iceriyor. Fiyati da 69TL idi. Ertesi gun kargo ile elimdeydi.

Turkiyede 3 markanin cok populer oldugunu ogrendim. Bunlar hardline, weider (ki sivi L-Carnitinini alacagim) ve biotech. Bu markalar iyi biliniyor ve cok kullaniliyorlar. Sporcu besini satilan her yerde bulabiliyorsunuz.
Izmirde yasaynlar icin: Alsancakta talatpasada en az 3 tane boyle satis yeri var:)

Ben yeni ingiltereden tanidigim bir marka olan Twinlabs in CLA sini aldim. Herbir jel kapsul 770mg CLA iceriyor. Fiyati da 69TL idi. Ertesi gun kargo ile elimdeydi.

Turkiyede 3 markanin cok populer oldugunu ogrendim. Bunlar hardline, weider (ki sivi L-Carnitinini alacagim) ve biotech. Bu markalar iyi biliniyor ve cok kullaniliyorlar. Sporcu besini satilan her yerde bulabiliyorsunuz.
Izmirde yasaynlar icin: Alsancakta talatpasada en az 3 tane boyle satis yeri var:)

Kuzum var ama çok pahalılar yahu...Ben şahsen hiç bir şeyi burdan almıyorum bu yüzden...Ağırlık fazla olmadığı sürece tercihim ebay...

kılıçbalığı üniversal ve multimet diye bir marka var tanıdığım spor salonu sahibi arkadaş bunları toplu alıyormuş 61 liraya geliyor dedi gelişine vercekmiş bana kararsız kaldım bunlarda 1000 mg öte yandan gnc ye baktım 79 lira iyice kafam karıştı düşünüyorum önce spor salonundan 1 tane alsam denesemmi kaybım 61 lira olur sen ne dersin

vazgeçtim ben almaktan evde yaptığım amatör ağırlık çalışmalarımla yarım yamalak yaptığım diyetle haftada 500gram veriyorum. kaldı 2,5 kg ım...

ben aldım arkadaşlar bakalım hayırlısı diyorum artık birazda olsa işe yararsa devamınıda alırım benim marka ultımate nutrıtıon 60tl aldım bir tanıdığımdan umarım işe yarar olumlu sonuç alırsam buradan yazarım yine

konu benimde ilgimi çekti,ama sanki çok fazla kullanan yok gibi,ben de bi araştırayım bu CLA ve L-Carnitiniyi..............Teşekkürler arkadaşlar..........:KK71:

eveeetttt eşimi ikna ettim ve ebayden 3 kutu cla sipariş ettim onlar gelsin duruma göre L-Carnitini de sipariş etcem bakalıımmm merakla bekliyorum gelsinlerr kullaniim sizlere de yazarım :)

mrb arkadaslar ben 21 yasındayım ve 1 cocuk annesıyım 2 yasında kızım var 54 kıloyla hamıle kaldım 80 kıloyla doguma gıtım 19 yasında ıken ama 3 ay ıcınde cok guzek kılo verdım 20 kılo verdım yanı nutrıway cla500 dıye bır vıtamın yanı yagı kasa dönusturucu hap var hem yagınızı kasa dönusturuyor hemde mukemmel ıncelık saglıyor vucudunuzu tamamen sıkılastırıyor özellıkle bel basen ve göbekte yanında bırde ben tok tutucu hapını aldım 2 sı bırden mukemmel etkı yapıyor urunu kullanan kesınlıkle etkı alıyor yanı gözle görulur sekılde zayıflatıyor hem saglıklı zayıflatıyor hemde enerjı verıyor sızı bıtkın dusurmuyor............kendım kullandıgın ıcın sadece tavsıye etmek ıstedım

slm ya bana çok karışık geldi hepsini okudum ama işin içinden çıkamadım ben annem için satın almak istiyorum kızkardeşim isviçrede yaşıyor ona tam olarak ne almasını ismiyle söylemem gereiyor..kusura bakmayın.şimdiden teşekkürler

slm ya bana çok karışık geldi hepsini okudum ama işin içinden çıkamadım ben annem için satın almak istiyorum kızkardeşim isviçrede yaşıyor ona tam olarak ne almasını ismiyle söylemem gereiyor..kusura bakmayın.şimdiden teşekkürler

Konu ilk mesaja istinaden ilgini çektiyse peşinen söyleyeyim Cla yağı kasa dönüştürmez...Evet o bölgedeki yağın yakımını kolaylaştırır ama egzersiz yapılıp ordaki kaslar çalıştırılmazsa kas oluşmaz...

arkadaslar bn de carnitin kullandım etkısını gordum ama sporla.carnıtını mutlaka cardıo calısacaınız zaman almalısınız(koşu bandı ,bısıklet cross trainer vb.) bu arada cla yı merak edıyorum.karın bel ve yan yaglarını yakmak ıstıyorum.bunun yanında kalcam kuculmesın ıstıyorum.

cla kullanan arkadaslar! cla daha cok nerenızde etkı etti?

sporunuzu dıyetınızı yapın ama bu tür takvıyelerı son aşama olarak kullanın.vucudu alıstırmayın.mesela yaza kalan şu son aylarda kullanın.alışkanlık haline getırmeyın

ebay'den cla için sipariş verdim. umarım sorunsuz şekilde elime ulaşır en kısa zamanda.
bilgiler için çok teşekkür ederim kılıçbalığı, masrafsız şekilde işin içinden çıkabildim sayende :KK61:

ebay'den cla için sipariş verdim. umarım sorunsuz şekilde elime ulaşır en kısa zamanda.
bilgiler için çok teşekkür ederim kılıçbalığı, masrafsız şekilde işin içinden çıkabildim sayende :KK61:

Rica ederim canım...Düzenli kullanıp birazda yan yağları yakmak için minik bir egzersiz yaparsan bak göre nasıl eriyecek o yağcağızlar:KK1::KK1::KK1:

Yağı kasa dönüştürüp incelmek mi?:)))))))Selülitlerimiz kas mı olucak yani?Korkunç!!!!

ben aldım arkadaşlar bakalım hayırlısı diyorum artık birazda olsa işe yararsa devamınıda alırım benim marka ultımate nutrıtıon 60tl aldım bir tanıdığımdan umarım işe yarar olumlu sonuç alırsam buradan yazarım yine

zeynep bende gnc den aldım.yalnız kutuda 1 veya 2 kere dıyor nasıl kullanıcaz.yemeklerden önce diye belırtmemıs.

X