Kırmızı koltuk dekorasyonu-acil yardımmm

ESERRAXXX

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2010
5
0
Merhabalar, salonumda kırmızı koltuklaırm var, spor tarzında. kırmızı koltuklar iki bölümden oluşuyor. üstü kırmızı altı ve yanları krem. Yemek masası venge, sandalyeler krem. tv ünitesi venge bazı kapakları krem. odanın duvar boyası kum beji. şimdi bunlara uygun fon perde yaptıracağım ama çok zorlanıyorum. Tülümün rengi de krem, ama değiştirebilirim. yardımcı olur musunuz arkadaşlar kırmızı koltuklarla nasıl bir dekorasyon yapabilirim, önerileriniz var mı? aksesuar seçimi ne renk olmalı sizce, yardımlarınızı bekliyorum. çok teşekkürler

Son düzenleme:
ne güzel..ben çok severim kırmızı koltuk takımını..kırmızı korkulanın aksine birçok renkle uyum sağlar; beyaz, gri, gümüş, krem, siyah, altın..

Eklentiler

• $5.jpg
    $5.jpg
    7,8 KB · Görüntüleme: 770
  • $4.jpg
    $4.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 1.005
  • $3.jpg
    $3.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 1.890
  • $2.jpg
    $2.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 3.226
  • $1.jpg
    $1.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 597
ben de seviyorum kırmızı dekorasyonunu

aksesuar olarak kırmızı siyah biblolar var içiçe geçmeli eglenceli ve şık onlardan alabilirsin

Perde konusunda ne önerirsiniz? Kırmızı ve turkuaz karşıt renk olduğu için aksesuarlarda öneriliyor. Fikirlerinizi paylaşır mısınız arkadaşlar? Tşk ederim.

Kırmısıyla Turkuaz pek uymaz gibi geliyor ama bilemiyorum. bir sürü dekorasyon siteleri var. Onlardan daha profesyonelce yardım alabilirsin zannımca.:82:

Turkuazada bayılırım he:KK12:

kırmızı için siyah çok hoş oluyor aslında.. ama perdede nasıl olur yani.. arkadaş eklemiş yukarıda.güzeller bence..

Hafif kırmızılı organze perdeler oluyor gayet hoş olur anlattığın kadarıyla gözümde canlananda

bence kırmızı krem ve venge bütünlüğünü fazladan b renk koyarak göz yorma.tülün kremse yanlara kırmızı fon gayet tamamlar :KK34:

benimde koltuklarım kırmızı yanları krem 6 sene oldu alalı o zaman modaydı ama şimdi devri geçtii bende yenilemek için bol kırlent yaptım krem rengi büyük büyük,halımı sade krem rengi aldım perdelerimin kanatları kırmızı, tülünüde krem fransız danteli aldım krem beyaz arasıda tv ünitesiyle konsol yaptırdım,üzerine kırmızı beyaz vazolar çokkk şık oldu tavsiye ederim odanın formu degişmiş oldu,yemek masamı da deri kaplattım döşemeciye fazla pahalıya da cıkmadı,diğer arkadaslarada katılıyorum kırmızıya siyah, gri yakısıyor ama içinde krem rengi olunca herseyle uymuyor cok karısık duruyor,iyi sanslar sana

benimde koltuklarım kırmızı yanları krem 6 sene oldu alalı o zaman modaydı ama şimdi devri geçtii bende yenilemek için bol kırlent yaptım krem rengi büyük büyük,halımı sade krem rengi aldım perdelerimin kanatları kırmızı, tülünüde krem fransız danteli aldım krem beyaz arasıda tv ünitesiyle konsol yaptırdım,üzerine kırmızı beyaz vazolar çokkk şık oldu tavsiye ederim odanın formu degişmiş oldu,yemek masamı da deri kaplattım döşemeciye fazla pahalıya da cıkmadı,diğer arkadaslarada katılıyorum kırmızıya siyah, gri yakısıyor ama içinde krem rengi olunca herseyle uymuyor cok karısık duruyor,iyi sanslar sana

Odanın bir fotoğrafı var mı? gönderebilir misin? yemek masasının sandalyelerini mi deri kaplattın hangi renk?

X