Günlük Temizlikçi Kadın Çalıştıranlar Paylaşalım Mı ?

merhabalar annem ev işlerine gidiyor temizliginden memnun kalacagınızı garanti edebilirim.şuan için bir kaç işe daha ihtiyacı var bu yüzden buraya yazmak istedim ümraniye'de oturuyoruz.ilgilenen olursa mesajınızı bekliyorum.

1 yaşında oğlum var evimin her gün toparlanması gerekiyor bu nedenle haftalık yada yarım günlük çalışan hanım arıyorum içerenköyde oturuyorum uygunsa tlf 05376212216 ulaşırsanız sevinirim

bende sizin gibi herkesi aynı kefeye koyanları sevmiyorum bende yardımcı olarak işe gidiyorum ancak sizin bu yazdıklarınızın hiçbirini yapmıyorum üstelik kimsede peşimde dolaşmıyor ama işimi gayet iyi yapıyorum yapmasam zaten kimse kimseye gebe değil yollarını ayırır kişiler. siz bir eve gidin tüm gün denilen tüm işleri yapın bakalım ne kadar istiyorsunuz.. tanımadığınız insanlar hakkında peşin hükümlü olmayın lütfen ve kimseyi diğer kişilerle kıyaslamayın . ayrıca üslubunuzu da koruyun çok mu aşağılık insanlarız ki böyle kadın milleti şeklinde ifadeler kullanıyorsunuz çok yazık...

evet nm sana aynen katılıyorum ki, temizliğe gidenlerin tarafından bakılsa birde buraya bizde yazsak, şu eve gittiğimiz şımarık bayanlar yokmu temizliğin ne oldugunu blmiyorlar birşeyleri anlamdan yönlendiriyorlar... diye lafa girsek... ki ben cok yanlış buluyorum bu cümleleri empati açısından yazdım etrafına bakmalı insan birde aynaya bakmalı, çok şükür ben ukala insanlarla karsılasmadım. hep karsılıklı memnuniyetle gecti, umarım bundan sonrada boyle olur.
Eki Görüntüle 591632 $roj_1086[1].gif

Arkadaşlar biraz kızarak ,sinirlenerek devam ediyoruz bakalım.
Akşam eve gelipte ev düzenli ,tertemiz , yemeklerin hazır oluşunun rahatlığını görünce sinirim azalıyor gibi ama....
Dün misafirim vardı akşama , yapacaklarını söyledim ,gayet güzel düzenli yapmış ,streçlemiş koymuş.
Gelen kadın çok becerikli ,çok temiz ,düzenli ,eli çabuktur, yaptığı işi düzenli yapar.
Ama gel gelelim biraz idare etmesi sabır gerektiren bir kadın.
Aşırı rahat evi kendi evi gibi görüyor, bazan rahatlığından ben rahatsız oluyorum.
Azıcık deli doluluk var.
Bilemiyorum çok kızınca bırakayım diyorum sonra vaz geçiyorum.
Şimdilik idare ediyoruz hayırlısı bakalım.

hangi şehirdesiniz

Ankara Keçiören de düzenli olarak gelebilecek temizlikçi arıyorum. Herkes çok rahat buluyor ama nedense bir biz bulamadık. Güvenilir temiz birisini tanıyorsanız veya önerebilirseniz memnun olurum.

bende ankarda temizliğe gidiyorum güvenilir insanlar zor tecrubem var bende sizin gibi güvenilir insanlarla calışmak isterim .. eğer hala arıyosanız burdan cvp verin lütfen 05373646232 telim eğer düşünürseniz

Ben de dün kapıcının eşini çağırdım, bir daha çağırmayı düşünmüyorum, ya da asker gibi başında beklicem. Tuvaletin banyonun havalandırma ızgaraları olduğu gibi duruyor, onu bırakın küvete fırça değdirmemiş. illa başında gardiyan gibi beklemek mi gerekiyor ya? Bi de şu eşyaları fırlatarak çekip itmeleri yok mu? Sinir oluyorum. Herşeye söylemek de istemiyorum ama sanki gavur malı yahu, kadının çöp kovasını fırlatışını gözümle görmesem ekmek sepetini onun kırmadığına inanıcam. Sanırım ben ancak yılda 1 kez alıcam artık.

hala arıyomusunuz bende temizliğe gidiyorum

Arkadaşlar bende temizlik için bayan eleman arıyorum hemde acil yardım eden olursa minnettar kalcam şimdiden teşekkürler..

bende gündelik ev işlerine gidyorum eğer hala arıyosanız bana linkten yada telden ılşırsanız sevinirim ankardan

arkadaşlar bende ankara gündelik ev işlerine gidiyorum .. en az 5 yıllık tecrubem evli 2 kızım var temiz titiz bir bayanım tesettürlüyüm güvenilir insanlarla çalışmak isterim umarım doğru yere yasmışımdır . biribirimese yardımcı olursak sevinirim telim isteyenler bana burdan ulşabilirler ..teşeküürler

3 çocuklu çalışan bir anneyim haliyle ev işlerine yetişemiyorum
evimde dağınıklık yoktur,eşimde bende sadelikten yana olduğumuz için eşyalarımız bile öz ve azdır,
bir temizlikçimiz vardı,haftada 1 gün geliyordu
biz işe giderken gelirdi,evde tek başına yapardı temizliğini öğleden sonra bitirir işini giderdi
benim evimde yaptığı iş sadece evi temizlemek yani süpürüp siler,tozları alır,banyoları balkonları yıkar o kadar
öyle çekmece dolap vs heryerim düzenlidir zaten
o kadar çok iyiniyetli davrandım ki 40 istiyordu 50 verdim,
elektrik faturamı ödeyemedim kesildi dedi çıkarıp verdim oğlu askere gitti harçlık verdim
kızını evlendirdi çıkarıp altın aldım taktım
bazen temizliğini beğenmedim bişey demedim vs vs
yaptığım iyiliklerin hiçbirini önemsemiyorum
bir ara benim ev terliklerimden birini evde bulamadım oğlum balkondan atmıştır dedim
sonra balkonda giydiğim terliklerim kayboldu sonra bir baktım tam 4 tane terliğim yok
bir şemsiye kayboldu ,bir ara tuvalet kağıdı koca bir paket yok oldu,
deterjan dolabımda ariel deterjanım yok oldu vs vs
ama aklıma hiç çalındığı gelmedi niye
bir para veya altın mücevher vs gibi bişey yok olsa çalındı derim ama
deterjan tuv kağıdı terlik bunları düşününce yok artık dedim yani bunu niye çalsınki dedim
ama sonuç gerçekten üzücüydü
birde benim evimde çok geniş bir kütüphanem vardır sayısız kitaplarım
kızımın ödevi var dedi bir sürü kitap götürdü kaç defa istedim bugün yarın dedi getirmedi
sonra ben utansın diye kızına hediyem olsun dedim
böylelikle bir sürü kitaplarım gitti
yani buna benzer şeyler yaşadım sonra yine kırmadım abla eşim bir şirketle anlaşmış bundan sonra seni alamayacam dedim
ve ilişkimi kestim çok üzüldüm bu kadar iyi niyetime rağmen bu davranışları beni çok kırdı

bende inat ettim kimseyi almayacam kendim yapacam dedim ama olmuyor gündüzleri çalışıyorum akşam eve gel
4 yaşında oğlum 7 aylık ikiz kızlarım var
tek yapabildiğim sadece dağınıklığı toplamak ütü çamaşır bulaşık onun dışına çıkamıyorum

yeni birini arıyorum artık ama daha önce yaşadıklarımı göz önünde bulundurarak çok titiz davranacağımı bilmeli

adanada oturuyorum haftada bir gün temizlik için bayan arıyorum ilgilenen olursa özelden de yazabilir bana

kızlar bişey sorucam, benim eve temizliğe gelen kadın neredeyse 1 sene olacak başlayalı, siz her sene fiyat artışı yapıyor musunuz kadınlara ?

bir de kadına bu zam olayını siz mi söylüyorsunuz yoksa o mu size gelip ben şu kadar istiyorum artık diyor, merak ettim.

vee ankarada günlük ortalama fiyat ne kadar ki acaba?

ben aytuka fatma temizlik işine gidyorum temiz ve titiz biriyim güvenilir insanlarla çalışmak isterim önceliğim odur, lnkte gitiğim bir kaç kişi var reveransda vrebilirim. gittiğim insanlar memnun kaldılar ki eğer ihtiyacı olan arkadaşlrda var alırlarsa onlarda menun kalacaklardır temizlik işlerinden.:))

kızlar bişey sorucam, benim eve temizliğe gelen kadın neredeyse 1 sene olacak başlayalı, siz her sene fiyat artışı yapıyor musunuz kadınlara ?

bir de kadına bu zam olayını siz mi söylüyorsunuz yoksa o mu size gelip ben şu kadar istiyorum artık diyor, merak ettim.

vee ankarada günlük ortalama fiyat ne kadar ki acaba?

merhaba ben ankarada ev temizligine gidiyorum yılbaşından sona 110 olmuş işler düzenli çalışdıran kişiler senede 10 tl artırıyor.. benim çalışdıgım düzenli haftalık gidiyorum senede 10 tl artırırlar ben sölemem yani memnun oldugunuz işini gerekdigi gibi yapan dürüst güvenilir temizlikçiniz varsa bırakmayın etraf vurguncu olmuş neler okuyoruz ! herşeye zamgeliyor hayat pahalı senede zammı da hak ettigimizi düşünüyorum zammı kimse beliremiyor sende genelde 10 tl artıyor... Bu arada haftada 3 günüm dolu 2 günüm boş temizlikçi arayanlar cvp yazarsa sevinirim referansda verebilirim ben ihtiyaçdan dolayı 100 gidiyorum yeni başlıycam kişilere memnun kalırlar sabah 08 den aşam 05,30 a kadar çalışırım teşekkürler.. Aytukayla aybukayı karışdırmayalım biz akrabayız ikimizde iş arıyoruz...

merhaba bende gündelik ev temizlik işerine gidiyorum geri kalan günlerimi dolduracak iş arıyorum yardımcıya ihtiyacı olan bayna arkadaşlar varsa bana urdan yasbilirler yada özel mesaj atablirler :)

Arkadaşlar bende 3-4 aydır ayda bir 3 haftada bir temizlikçi almaya başladım. Üst kat komşuma hergün gelen bir bayan. Cumartesi günleride farklı evlere gündeliğe gidiyor. İlk geldiğinde çok hoşuma gitmişti. Akşama kadar kapı pencere, dip bucak her yeri sildi süpürdü. (Gerçi camların bazıları buğulu kalmıştı.) Bana sürekli senin evinde ne varki, tertemiz zaten, dağınıklık yok, çok eşya yok. Keşke herkes senin gibi olsa der durur. Cumartesi günleri ben yarım gün çalışıyorum. Öğleden sonra genelde işim yoksa evde oluyorum. Son iki gelişinde ben eve geldiğim zaman (saat 2-3 gibi) işini bitirmiş oluyor çıkmak için beni bekliyor. Bende tabi orayı yaptınmı burayı yaptınmı die soramıyorum. Ama her seferinde hep bi yerler eksik görüyorum. Hatta en son salondaki sehpanın üzerinde lekeler vardı (su lekesi) sehpayı silmediği için lekeler olduğu gibi duruyordu. Bende acaba çıkmayan bir lekemi die aldım elime bezi hemen bir fıs fıs sildim. Tabiki hemen çıktı :KK50: Bariz belli silmemiş. Klozetin içini söyle yıkamış, ama klozetin ayaklarında tozlar su lekeleri olduğu gibi duruyor :KK14:

Bazı arkadaşlarımdan duyuyorum evine gelen bayanlar işlerini erken bitirirlerse birde üstüne ütülerini yaptırıyorlarmış anlaştıkları paraya. Ben bu kadına 70 lira veriyorum. Acaba az para alıyor diyemi böyle baştan savma yapıyo? Ama parayı ben söylemedim. O bana 70 dedi. Yani 90-100 de dese vericektim. Birşeyde söyleyemiyorum. Sizce evdeki işleri erken biterse ütüde yapmalımı kadınlar? Yani öylemi normali? Benim evim büyük fakat dağınıklığım ve ıvır zıvır eşyam çok olmadığı için temizlik pratik oluyor.

Yeni bir bayanla anlaşırken siz işi erken biterse ütüde istiyormusunuz? Temizlik konusunda en baştan uyarı yapıyormusunuz? Uyarı yaptığınızda gerçekten dikkat ediyorlarmı? Bu iş nasıl oluyor, nasıl konuşup anlaşıyorsunuz? Bana biraz bilgi verebilirmisiniz?

Merhaba,
Haftanın 4 günü yarım gün ( öğleden sonraları) temizlik işlerine yardımcı olmak üzere sigara içmeyen bir bayan arıyorum. 6 aylık bir bebeğim var ona annem bakarken evdeki işlerle ilgilenecek birine ihtiyacımız var. Ağustostan sonra haftada 5 yarım gün gelmesini isteyeceğiz. Evimiz Kadıköy'de. Bu civarlardan güvenilir referans verebilecek biri olmalı.

Arkadaşlar bende 3-4 aydır ayda bir 3 haftada bir temizlikçi almaya başladım. Üst kat komşuma hergün gelen bir bayan. Cumartesi günleride farklı evlere gündeliğe gidiyor. İlk geldiğinde çok hoşuma gitmişti. Akşama kadar kapı pencere, dip bucak her yeri sildi süpürdü. (Gerçi camların bazıları buğulu kalmıştı.) Bana sürekli senin evinde ne varki, tertemiz zaten, dağınıklık yok, çok eşya yok. Keşke herkes senin gibi olsa der durur. Cumartesi günleri ben yarım gün çalışıyorum. Öğleden sonra genelde işim yoksa evde oluyorum. Son iki gelişinde ben eve geldiğim zaman (saat 2-3 gibi) işini bitirmiş oluyor çıkmak için beni bekliyor. Bende tabi orayı yaptınmı burayı yaptınmı die soramıyorum. Ama her seferinde hep bi yerler eksik görüyorum. Hatta en son salondaki sehpanın üzerinde lekeler vardı (su lekesi) sehpayı silmediği için lekeler olduğu gibi duruyordu. Bende acaba çıkmayan bir lekemi die aldım elime bezi hemen bir fıs fıs sildim. Tabiki hemen çıktı :KK50: Bariz belli silmemiş. Klozetin içini söyle yıkamış, ama klozetin ayaklarında tozlar su lekeleri olduğu gibi duruyor :KK14:

Bazı arkadaşlarımdan duyuyorum evine gelen bayanlar işlerini erken bitirirlerse birde üstüne ütülerini yaptırıyorlarmış anlaştıkları paraya. Ben bu kadına 70 lira veriyorum. Acaba az para alıyor diyemi böyle baştan savma yapıyo? Ama parayı ben söylemedim. O bana 70 dedi. Yani 90-100 de dese vericektim. Birşeyde söyleyemiyorum. Sizce evdeki işleri erken biterse ütüde yapmalımı kadınlar? Yani öylemi normali? Benim evim büyük fakat dağınıklığım ve ıvır zıvır eşyam çok olmadığı için temizlik pratik oluyor.

Yeni bir bayanla anlaşırken siz işi erken biterse ütüde istiyormusunuz? Temizlik konusunda en baştan uyarı yapıyormusunuz? Uyarı yaptığınızda gerçekten dikkat ediyorlarmı? Bu iş nasıl oluyor, nasıl konuşup anlaşıyorsunuz? Bana biraz bilgi verebilirmisiniz?

merhaba ben ankarada ev işlerine gidiyorum herhangi bir anlaşma yapmıyoruz zaten ben yapacam işinbilgisindeyim ama özellik le biryer isterse yapıyorum mesela gardorobumum içini düzen ler misin gibi yapıyorum sıkın tı olmuyor evini temizlerim bonyo vc cam ütü her şey yapıyorum zamanım yettigi sürece bazen 1 saat geçde çıkdıgım oluyor işinin kalmasını istemedigim için sizinki yüzünde alıyormuş sanırım... işden gelince parmaklarım delik delik oluyo soyuluyo valla ben haram para yiyemem bogazımdan geçmez hakkıyla yaparım... devamlı kimse çalışdırmaz pis yapanı zaten yüzünden alırmış az vakitte çok iş çıkarmış olmak için olabilir sanırım eyer siz bir liste yaparsanız onada bu listeye göre bütün işlerinin detaylarıyla bitmesinizi istedinizi belirtin bence hala çalışıyor sanız bazıları ütüyapmaz belki oda yapmayanlardandır..

yardımcı mı aman aman evimden ırak artık. başıma gelmeyen kalmadı desem yeri.
ilki bir akrabamızın 10 yıllık hem çocuk bakıcısı hem ev işlerine yardımcısıydı, sözüm ona referansla geldi yani. en baştan söyledim, beni memnun edersen ben de seni ederim dedim ki istediğim fazla şey değildi, ütü yok, yemek pişirme yok, sadece temizlik.

önce jumbo takımım eksildi, salata tabakları, sosluğu, hatta kaşık-çatal-bıçaklardan eksilmeler oldu, kondurmadım, napacak tek tek parçaları dedim. meğer kızına çeyiz düzüyormuş, nişanlısı doktormuş, ezilmemek için benim eşyalarımdan almış.

çeşit çeşit kırlentlerim vardı, artık yok. misafir terliklerim tümden uçtu.

eve 148 liralık telefon faturası geldi ve biz hiç kullanmayız ev telefonunu, sadece internet için tutuyoruz. sabit 15 lira ödüyorduk her ay. dilekçe yazdım konuşma ayrıntısı istiyorum diye, olmazmış. normalde gelen faturanın 10 katı olmalıymış ki ayrıntı verebilsinler. 2 liralık daha konuşsaymış, alabilecektim.

öf hatırladıkça sinirlendim. kısaca bir daha asla. :KK19:

X