Günlük Temizlikçi Kadın Çalıştıranlar Paylaşalım Mı ?

annladım
whistling.gif

Merhaba ankara da ev temizliğine yardımcı arayan lardan cvp bekliyorum düzenli işlerim var referans verebilirim den bana ulaşabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi bir temizlikçi bulmak bence şans bende çalışan bir bayan olarak aydan aya evime temizliğe gelen bir bayan vardı yaklaşık 4 yıldır geliyor teyzemin eltisi olduğu içinde tanıdık olduğu için anahtarı teslim edip çıkardım gönül rahatlığıyla taki 1 ay öncesine kadar evim tadilatta olduğu için yazlığa geçtim haliyle ev temizlenecek banyo camlar vs.aradım bayanı sabah gel diye işim var öğlen gelirim dedi tamöam dedim öğlen gel banyoyu mutfağı bugün yaparsın yarında kalan işleri halldedersin tamam dedi anahtarı 1,30 da teslim ettim akşam 6,30 eve geçtim birde ne göreyim banyoya çamaşır suyunu dökmüş hole çamaşır suyunu dökmüş bırakmış mutfağı yarım yamalak yapmış içerde nefes almak mümkün değil eşim deliriyor bu ne hal diye çocukların odasında oyuncak leptobu vardı yok oğlum oyuncağını istiyor ağlıyor yok diye arıyorum yok neyse ben gideyim bakayım dedim bu kadın ne yaptı böyle bir giderim çocuklaRIN OYUNCAKLARIYLA KADININ çocukları oynuyor dedim evi niye yarım bıraktın komşuya çaya gittim dedi eee dedim çaya gittinde ne alaka evde bir şey yapmamışın ben bu koku ile o evde klamamhem oyuncaklar niye burda evde oğlum ağlıyor ne olcak alt tarafı oyuncak ben ketılınıda aldım dedi , birde hiç kullanmadığım tencerelerimide almış evinde yemek yapmış ne alakaysa evde perdelerin mekanizmasını çocuğu bozmuş oynarken daha bir sürü şey kızdım sen temizliğe geliyorsun 3 yaşındaki çocuğu ne getiriyorsun peşine benim evimdeki eşyaları evimden çıkarmaya hakkın yok neden evimden çıkarıyorsun zaten çalışacağın 3,4 saat birşey yemeğini yiyipte gelseydin ki 2,30 eve gelmiş benm delirdim eşim benden kızgın neden böyle birşey yaptı anlayamadım nalet olsun dedim 30tl sinide verdim yarım gün diye ama yazarken bile gerildim şu an yeni temizlikçi arıyorum birde kesinlikle anahtar teslim etmicem yanlarında duracağım iş bitene kadar çok şeymi istedim kızlar sadece güvenmek istedim işini yapsın

İstanbul avrupa yakasında güvenilir temizlikçi kadın arıyorum.önerisi olan arkadaşlar var mı acaba?

Konunuzun başlığı çok itici temizlikçi kadın yerine ev işlerine yardımcı bayan diyebilirsiniz. Temizlikçi kadın lafı çok aşağılayıcı...

X