Günlük Temizlikçi Kadın Çalıştıranlar Paylaşalım Mı ?

İlk kadınım Dikmen'de oturuyor; yarım günleri de ondan istemiyor geliş gidişte zaman kaybı oluyormuş.Arıyorum vallaha ama referansla da bulduğumun ilk işinde pürüz çıktığından gözüm korkuyor, evdeyken gündelikçi alıyorsanız tamam ama evini emanet ediyorsan çok güven lazım. Ben birini bulursam sizi de haberdar ederim.

Merhaba, eski kadınınız sanırım bana yarım gün için gelir, yol uzak değil çünkü :) Özelden iletişim bilgilerini vermeniz mümkün olur mu acaba ?

İlk kadınım Dikmen'de oturuyor; yarım günleri de ondan istemiyor geliş gidişte zaman kaybı oluyormuş.Arıyorum vallaha ama referansla da bulduğumun ilk işinde pürüz çıktığından gözüm korkuyor, evdeyken gündelikçi alıyorsanız tamam ama evini emanet ediyorsan çok güven lazım. Ben birini bulursam sizi de haberdar ederim.

evet dıkmen banada oldukca uzak bulursanız bılgım olsun hatta buldugunuz kısıye memnn kalırsam sırada beleyen 2 kısı daha var dersını annemde var maaslı gıbı bıle calısabılır hayırlısı ankara ıcın yazan hıc olmadı ben coktandır yazıyorumburaya smdılık aldıgım var ama gunlerımız tutmuyo bıde cok surat asıyo ama el mahkum

bana yakınmış ilk kadınınız. özelden ismini telefon numarasını verebilirseniz çok memnun olurum.

Arkadaşlar, ilk kadınımı aradım günlerim doldurdum dedi, boşalınca bana haber verecek. Bu arada yeni birini buldum, haftaya başlayacak memnun kalırsam sizinle paylaşırım onu da önerebilirim size . Ay artık düzen oturtmak istiyorum yaaa,bunaldım hakikaten ....

kızlar tam gün fiyat olarak ne kadar veriyosunuz? benm temizlikçi perşembe günü gelcek tam gün 70 tl istedi. sizce nasıl fiyat olarak? denizli'de çoğu kişi 60 tlye yaptırıyo fakat bu çağırdığım kadından baya kişi oldukça memnun. o yüzden bende bi deniyim dedim.

kızlar tam gün fiyat olarak ne kadar veriyosunuz? benm temizlikçi perşembe günü gelcek tam gün 70 tl istedi. sizce nasıl fiyat olarak? denizli'de çoğu kişi 60 tlye yaptırıyo fakat bu çağırdığım kadından baya kişi oldukça memnun. o yüzden bende bi deniyim dedim.

ankarada tam gün 100

Merhaba haftada 1 gün yada aylık yardımcı arayan var mı? Ben annem için iş arıyorum şuan için gündelik de aylık da arıyor.İstanbul Çekmeköydeyiz.İlgilenen olursa özelden telefon numarası verebilirim.

Merhaba Arkadaslar,

Esim ve ben calisiyoruz.Hamileligimden dolayi ev islerinde zorlaniyorum.
Haftada 1 veya 1,5 gun gelebilecek yardimci birini ariyorum.
Detaylari gorusebiliriz

merhabalar ankara bahçelievler de oturuyorum düzenli olarak alabileceğim temizliğe yardımcı bayan arıyorum. tavsiye edebileceğiniz birileri varmı?
şimdiden teşekkürler....

Merhaba haftada 1 gün yada aylık yardımcı arayan var mı? Ben annem için iş arıyorum şuan için gündelik de aylık da arıyor.İstanbul Çekmeköydeyiz.İlgilenen olursa özelden telefon numarası verebilirim.

Merhaba ben ilgileniyorum ancak Kozyatağında oturuyorum. Teşekkürler

Arkadaşlar bende temizlik için bayan eleman arıyorum hemde acil yardım eden olursa minnettar kalcam şimdiden teşekkürler..

Arkadaşlar az önce temizlik elemanıyla ilgili kozyatağından bir arkadaş yardımcı olacaktı kaybettim gül ile başlayan bir rumuzu vardı lütfeeeenn:) arkadaşı kaybettim.

merheba ben makbule gündelik ev işi arıyorum 15 yıldır bu işlerde calışıyorum referaslarım var duduluda oturuyorum kadıköy ataşehir cekmeköy cevresi de şimdeden cok teşkkürler saygılar 0535 988 65 93

kızlar ben de ankara şentepe de oturuyorum güvenilir temiz titiz haftada bir yarım gün gelecek kadın arıyorum.dün kapıcının karısını çağırdım 90 tl boşa gitti :KK50:

merheba ben makbule gündelik ev işi arıyorum 15 yıldır bu işlerde calışıyorum referaslarım var duduluda oturuyorum kadıköy ataşehir cekmeköy cevresi de şimdeden cok teşkkürler saygılar 0535 988 65 93

aman arkadaşlar sakın güvenmeyin tamam geleceğim yok gelemedim hastaneye gideceğim deyip oyalıyor boşuna vakit kaybetmeyin benden söylemesi benim bir haftamı yedi .

Ben de dün kapıcının eşini çağırdım, bir daha çağırmayı düşünmüyorum, ya da asker gibi başında beklicem. Tuvaletin banyonun havalandırma ızgaraları olduğu gibi duruyor, onu bırakın küvete fırça değdirmemiş. illa başında gardiyan gibi beklemek mi gerekiyor ya? Bi de şu eşyaları fırlatarak çekip itmeleri yok mu? Sinir oluyorum. Herşeye söylemek de istemiyorum ama sanki gavur malı yahu, kadının çöp kovasını fırlatışını gözümle görmesem ekmek sepetini onun kırmadığına inanıcam. Sanırım ben ancak yılda 1 kez alıcam artık.

X