Aralık ayında hamile kalmak isteyenler...

bebisim1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2010
4.187
0
İnşallah aralık ayı hepimize uğur getirir de hamile kalırız,bebeklerimizi de sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağımıza alırız.

inşallah.allahım inşallah...bende bugün yarın test yapıcam.ayın 30 u beklenen günümdü ama bişey olmadığı gibi üç dört gündür ara ara lekelenme oldu.bide bir haftadır sancılarım var.inşallah hamilelik belirtileridir bunlar

inşallah.allahım inşallah...bende bugün yarın test yapıcam.ayın 30 u beklenen günümdü ama bişey olmadığı gibi üç dört gündür ara ara lekelenme oldu.bide bir haftadır sancılarım var.inşallah hamilelik belirtileridir bunlar

Yapınca bize haber ver canım. Bayağı geçmiş hemen testini yap o lekelenmeler önemli olabilir, eger hamileysen hemen doktora gidip sorman gerekecek büyük ihtimalle progesteron veriyorlar bildiğim kadarıyla böyle durumlarda düşüğe engel olmak için bundan dolayı hemen testini yap, geciktirme. İnşallah hamilesindir :26:

merhaba kızlar benimde adetim dün başladı 7 aralık itibariyle biter ve yeniden çalışmalara başlarız inşaallah
bu ay bende hamile kalmak istiyorum hayırlısıyla problemsiz mutlu bir hamilelik geçirmek ve bebeğimi kucağıma almak istiyorum tez zamanda inşaallah incir kürüne başlayacağım inşaallah kocamada keçiboynuzu içiriyorum...:KK3:
hepimize kolay gele

merhaba kızlar benimde adetim dün başladı 7 aralık itibariyle biter ve yeniden çalışmalara başlarız inşaallah
bu ay bende hamile kalmak istiyorum hayırlısıyla problemsiz mutlu bir hamilelik geçirmek ve bebeğimi kucağıma almak istiyorum tez zamanda inşaallah incir kürüne başlayacağım inşaallah kocamada keçiboynuzu içiriyorum...:KK3:
hepimize kolay gele
Keçi boynuzu kürü ne gibi etki yapıyor?

İnşallah aralık ayı hepimize uğur getirir de hamile kalırız,bebeklerimizi de sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağımıza alırız.

ins dualarımız kabul olsun eskiler ne güselmiş yaa annecim bana ilk ay hamile kalmış:KK17: anneme anlatıom şimdi yok yumurtlama tarihi yok ovulasyon testi şaşırıp kalıo:KK1: cok bilmek arastırmakta zararlı bence ama duramıozzz:KK1: neyse kolayy gelsin güzellerrr

arkadaşlar haber veriyorum:)) az önce test yaptım ve çift çizgiyi gördüm.:)))

canım Allahım sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inş...
darısı bizlerin başına inş... 7 Aralık regl günüm inş. olmamda 2011 sevinçle gelir bizede...

hepimizin allah yardımcısı olsun.inşallah,Allah en kısa zamanda herkese nasip eder.bende bugün doktora gittim.çok sancım var bir haftadır.tahlil yazdı onlarda pazartesi 3 te çıkacakmış.işin yoksa otur üç gün bekle.herşey kan tahlilinden sonra belli olacak.inşallah hayırlı haberler duyarız hepimiz...

GÜNAYDIINN AMA BANA KİMSE YARDIM ETMİYOOOORRR adetimin 21.günü progesteron testi yapıldı 40.80 çıktı. Anlamı nedir? Hamilemiyim? Doktor o konuda birşey söylemedi. şu an adetimen 4 gün var. Çok merak ediyorum.

merhaba arkadaşlar 1 buçuk yıllık evliyim bir kaç aydır deniyoruz hamile kalamadım bu ay denemediğim şey kalmadı bal çörek otu, soğan kürü eşime keçi boynuzu bitki çayları civan perçemi vs. Beklenen regli günüm 18 aralık dr rahmimin ters olduğunu söyledi ama bunun bi sorun olmadığını söyledi umarım bende anne olurum bazı belirtiler var amaşu an çok erken onları hissetmek için herşey regli döneminde belli olacak:80:

X