bebeğimin kontrolleri için iyi bir doktor ve hastane tavsiyesi

sevdalinqa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2007
38
9
arkadaşlar,yeni doğum yaptım bebeğimin rutin kontrolleri için iyi bir çocuk hekimi ve hastane arıyorum.emekli sandığı anlaşmamız var.sizler nereye götürüyorsunuz,tavsiye edebileceğiniz varmı.avrupa yakasında oturuyorum,leventte .yakın yerlerde varmı bilginiz paylaşabilirmisinizkafamçokkarıştı

merhaba kızım doğduğundan beri avrupa florence nıghtıngale hastanesi uzman doktor meral tanakol 'e gidiyoruz şu an kızım 1.5 yaşında çok memnunuz kendisinden tavsiye ederim eğer size uyarsa özel sağlık sigortası ve emekli sandığına da bakıyorlar ama randevuyla çalışıyorlar çok yoğunlar

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba kızım doğduğundan beri avrupa florence nıghtıngale hastanesi uzman doktor meral tanakol 'e gidiyoruz şu an kızım 1.5 yaşında çok memnunuz kendisinden tavsiye ederim eğer size uyarsa özel sağlık sigortası ve emekli sandığına da bakıyorlar ama randevuyla çalışıyorlar çok yoğunlar

bu hastanenin muayene ücreti ne kadar acaba benimde özel sigortamvar ama çok pahalı bi hastane oldugunu duymuştum eşimim işyerinde bi bayan sezeryanla dogum yapmış ve sekiz milyar ödemişl

lmerhaba bende 2 aydır baIat hastanesıne goturuyorum suana kadar bısey gormedım.Cok ıIgıIı bır dr adı ece. tavsıye ederım sanada

X