Saç Kesim Şekilleri Brezilya fönü

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ben hatay da yaşıyorum uzun araştırmalar sonucunda keratin yaptırmaya karar verdim .saçlarım çok kabarık ve tiftik tiftikti
bir günlük bir uygulama yapıldı bana diğer bir çok keratin 3 gün sürüyormuş bebeğim oldugu için kolayımada geldi bio keratin di ürünün adı şişesinde gördüğüm .her neyse yaklaşık 15 gün olacak harikayım ya süper hiç kabarmıyo saçlarım ellerimi attığımda yumuşacık bana kuaförüm dalinle yıka saçlarını gerek yok sülfatsız tuzsuz şampuanlara bir sürü para vermeye dedi öyle yapıyorum .ama daha önce hazırlık yapmıştım keratin yaptırırsam sülfatsız krem kullanırım diye onu çıkardım çekmecemden kullanıyorum. geçen gün deneme yaptım illa saç kurutma makinasıylamı kurutunca düz oluyor diye denedim banyodan çıktım
taradım ve kendi halinde kurumasını bekledim yine düzdü tavsiye ederim herkese kabarık saçlı olmak çok zor

gözünaydın canım :) ne kadara yaptırdın? bir de ilk yapıldığında bi kaç gün saç yıkanmıyormuş o zaman ilk günlerde saç çirkin duruyomuş öyle mi

gözünaydın canım :) ne kadara yaptırdın? bir de ilk yapıldığında bi kaç gün saç yıkanmıyormuş o zaman ilk günlerde saç çirkin duruyomuş öyle mi

200 e yaptırdım sabah gittim uygulamayı yaptılar evet ilk gün dümdüz ve saçların basık görünüyor yani hacimsiz öteki gün tekrar gittim üzerinden fön geçtiler tamam dediler artık yıkayabiliri toplayabilirsin .bende bir gün daha bekledim ve yıkadım banyodan çıktım saçlarımı fön makinesiyle kurutarak taradım bir yandadnda süper oldu

merhaba arkdslar ben de bı 10 gun once ankarada brezılya fönumu yaptırdım.4 gun suruyor.ılk gun 2-2.5 saat.dıger gunler 20 dakıka.son gunde yıne duzlestırme fön ve yıkama yapılıyor.memnunum sımdılık.ama şampuanını begenmedım sacım da kepeklenme mı derı soyulmasımı oyle bı sey yaptı kı benım sacımda hıc kepek olmazdı.oyle duzlestırıcıden cıkma jılet gıbı degıl ama kurutunca tarayarak fönlü gıbı duruyor ve daha canlı saglıklı duruyor.sormak ıstedıgım bu sampuanlar bıtınce aynısından almak zorunda mıyız?65 tl dıyor daha uygun fıyata keratınlı brezılya fönu ıcın sampuanlar da var onlardna kullansak ve arad normal sampuanal da yıkasak?kuaförum mutlaka bu sampuan olcak dıyor ama aynı kuaföre yaptıran bı arkdsım yaklasık 1 yıl kullandı brazılya fönunu ve dogru duzgun sampuanlarını kullanmadım da dedı.

aslaa aslaa aslaaa derim..
6 ay önce staj dönemi için antalyaya gidecektim, stajda kabarık saçlarla uğraşmiyim diye zaar zor annemi brezilya fönüne ikna ettimm..
3 gün süren uygulama yaptılar düzleştirme keratin vsvsvs.
3 gün sonunda yıkadık kuruttular fön makinesiyle felan filan tamam iyi güzel hoş, pek bi düzlük olmasada iyi dedim.
her söyleneni yaptım banyodan sonra kurutmadan bırakmadım, şampuanını saç kremini spreyini aldım, düzenli kullandım..
2 ay iyiydi saçlarım hani pek bi düzlük yoktu ama o dalgada yok olmuştu..sonra birden artık kurutsamda dalgalanmaya başladı, anlamadım
gittikçe kötüleşti saçlarım.
bilmiyorum kötü malzeme mi kullandılar ama bende işe yaramadı, çok zor saçlarım olmamasına rağmen.
o yüzden tavsiye etmiyorum ben.
memnun kalanlara özeniyorum ama asla kafamda 'ben kullanamadım' diye bir düşünce yok.çünkü ne söylediyse yaptım.
yanarım yanarım annemin verdiği 800tlye yanarım.. keşke yaptırmasaydım..

selam kızlar bende cumartesi günü yaptırdım ama saçlarımın uçları tutmamış gibi duruyor hafif kıvırcık gibi yani, bugün yıkanacak bakalım nasıl olacak çook merak ediyorum.

Arkadaşlar Fırsat sitelerinden alıpta giden var mı Brezilya fönü için? sonuç nasıldı memnun kaldınız mı? birde neden bu kadar ucurum rakamlar geziyor etrafta bilmiyorum 70tl diyende var 800 diyende hemde aynı urunlerle yapıldıgı halde.cok unlu bir kuafore danıstım.nano keratin haric yaptırma dedi ama bir suru marka var piyasada :S kafam karıstı cidden saclarimda hafif dalgalı bu arada minik saclar elektriklendigi icin gitmeyi dusunuyorum.onerileriniz?

merhaba,

kesinlikle ve şiddetle tavsiye ediyorum.gerçekten saçınızın doğası tamamen değişiyor. Benim saçım inanılmaz dökülüyordu şu anda yok denecek kadar az.ayrıca saçlarım çok parlak ve canlı duruyor.ve gerçektende banyodan çıkıp kuruttugunuzda kuaforden çıkmış gibi oluyorsunuz.

Ben 300 tl'ye yaptırdım birde şampuanı var onuda 50 tl ye aldım..:KK52:

Araştıranlara duyurulur...

nerde yaptırdın cnm ben ıst anadolu yakasında oturyorum bende yaptırcam cnm kuafor arastıryorum yadımcı olursan sevınırım sımdıden tsk

daha önce yaptırıp da memnun kalanlara bi sorum olacak. yazın mı daha kullanışlı kışa doğru mu yaptırılmasını tavsiye edersiniz? yazın denizden dolayı kullnım ömrünün kısaldığını biliyorum ama denizden çıktığımız vakit nasıl bir hal alıyor acaba brezilya fönlü saçlar? brezilya fönüyle saçların iki kat daha kalınlaştığını duydum bakımdan dolayı. benim saçlar zaten yeterince kalın ve gür :) yardımcı olabilecek bir kadın arkadaş arıyorum

KUAFÖR SABAHAT,DA ÇAĞATAY BEY VAR BREZİLYA FÖNÜN DE ĞİTİM ALMIŞ BİR ARKADAŞ BEN 3.CÜ KEZ YAPTIRDIM KESİNLİKLE MEMLUN KALICAKSINIZ ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM GOOGL,A KUAFÖR SABAHAT YAZIN İLK SAYFA DA ÇIKIYO TELEFONLA RANDEVU ALIN ÇÜNKÜ BU ÇOÇUK ÇOK YOUĞN OLUO DAHA ÖNCE ÇOK ÜNLÜ KUAFÖRLERE GİTTİM FAKAT HİÇ BEĞENMEMİŞTİM BU ÇOÇUK ÇOK İYİ YAPIYOR.

X