Saç Kesim Şekilleri Brezilya fönü

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
anladım cnm peki düzleştiricinin illa 230 derece mi olması lazım ya:KK43: herkesin 230 derecemi düzleştiricisi :KK43:((

Öyle olmak zorunda, ısı ne kadar yüksekse saça o kadar çok keratin sabitleniyor ayrıca sadece ısı değil düzleştiricinin plakalarıda çok önemli.Metal plaka bir saç düzleştirici ile bu işlemi uygulamayın.

kızlar bende bişey sorucam saclarımda kaynak var acaba yaptrabilirmiyim bu işlemi cok heves ettim

bende bişi sormak istiorm bende philips salon straight geniş plakalı var....220 dereceye kdr ısınıo o olur mu ki acaba yardı edermısınız bana?onun plakaları ne bilmiormki ben nasıl anlicam :KK43:

kılıcbalığı bişi sorcam ya biraz nette araştrdığımda 5 seans falan yapmak lazım diyor bilgiliysen biraz çaramısın?

5 seans ne demek kaç günde bir yapmak lazım

birde kuaförlerde yapılıncada bir kaç seans gereklimidir?
Canım benim saçlarım boyadan dolayı çok yıpranmıştı o yüzden bende 6-8 seans yapmayı düşünüyordum, Pazar günü 2. seansımı yaptım ve dün yıkadım sonuç itibarı ile 2 seans arasında çok fark olmadı ben sonraki seansımı en erken 2 ay sonra yapacağım belkide 4 ay sonra bilemiyorum şu aşamada devam etsem saçıma herhangi bir yararı olmayacak gibi görünyor yani ilk seansta zaten gereken tedaviyi yapmış, ikinci seansta eğer herhangi bir eksliklik olduysa onuda kapatmış oldum ama şu anda 3. seansa ihtiyacım yok.Bu senin saçının durumu ile alakalı sanırım ama benimki kadar kötü olamaz :KK16:

kızlar bende bişey sorucam saclarımda kaynak var acaba yaptrabilirmiyim bu işlemi cok heves ettim
Tabii ki yaptırabilirsin ama kullanılacak ilaç miktarı arttığı için fiyat değişebilir canım.

bende bişi sormak istiorm bende philips salon straight geniş plakalı var....220 dereceye kdr ısınıo o olur mu ki acaba yardı edermısınız bana?onun plakaları ne bilmiormki ben nasıl anlicam :KK43:
220 derece işini görür :KK16:

Son düzenleme:
Canım benim saçlarım boyadan dolayı çok yıpranmıştı o yüzden bende 6-8 seans yapmayı düşünüyordum, Pazar günü 2. seansımı yaptım ve dün yıkadım sonuç itibarı ile 2 seans arasında çok fark olmadı ben sonraki seansımı en erken 2 ay sonra yapacağım belkide 4 ay sonra bilemiyorum şu aşamada devam etsem saçıma herhangi bir yararı olmayacak gibi görünyor yani ilk seansta zaten gereken tedaviyi yapmış, ikinci seansta eğer herhangi bir eksliklik olduysa onuda kapatmış oldum ama şu anda 3. seansa ihtiyacım yok.Bu senin saçının durumu ile alakalı sanırım ama benimki kadar kötü olamaz :KK16::

benim saçlarıda sıkıntı yok sadece düzleştrmek için istiyorum açıkçası:)

yani şöyle tabi fön çekilince daha hoş oluo ama aşırı yıpranmış değil

alında birden vermeye kıyamıyorum o parayı ama değer diyorsunuz değil mi?

benm her zaman gittiğim kuoför getrmiş

senn paylaşımda bulunduğun şişlere benzio o marka olablir.

bana 200 tlye yapcağını saç kremi ve şampuan da 30 + 30 = 60 tl dedi 250 mllil şampuan
ama bir kiloluk şampuan 70 tl

sence fiyat nasıl kılıçbalığı iyimidir?

evde yapmaya cesaret edemiyorum ben

benim saçlarıda sıkıntı yok sadece düzleştrmek için istiyorum açıkçası:)

yani şöyle tabi fön çekilince daha hoş oluo ama aşırı yıpranmış değil

alında birden vermeye kıyamıyorum o parayı ama değer diyorsunuz değil mi?

benm her zaman gittiğim kuoför getrmiş

senn paylaşımda bulunduğun şişlere benzio o marka olablir.

bana 200 tlye yapcağını saç kremi ve şampuan da 30 + 30 = 60 tl dedi 250 mllil şampuan
ama bir kiloluk şampuan 70 tl

sence fiyat nasıl kılıçbalığı iyimidir?

evde yapmaya cesaret edemiyorum ben

Canım güvendiğin bir kuaförse, şişede benim resmini koyduğum şişe ise bir sorun yok çünkü bu marka balmumu içeriyor zaten benim başlıkta paylaşmıştım ayrıntıları.Açıkçası bu işlemde daha çok işçilik para tutuyor o yüzden eğer istediğin gibi olacaksa bence 200 lira değer.şampuan içinse ben watsons'dan live clean adlı ve argan yağı içeren şampuanı öneririm 350 ml 19 lira saç kremi ise almana gerek yok ama ille bir ürün kullanayım diyorsan elseve'in sarı şişede bir saç maskesi var sadece 1-2 dakika tutuluyor saçta ve bu ürünün kullanımı uygundur.

brezılya fonu bana aldatmaca gelıoyr saca bakım yapması acısından eger gercekten bı bakım yapsa saclar fonun etkısı gectıgnde tekrar eskı bakımsız halıne donmez sadece 4 yada 5 aylıgına duzlestırıcı gıbı geldı bana yanılıyormuyum acaba

brezılya fonu bana aldatmaca gelıoyr saca bakım yapması acısından eger gercekten bı bakım yapsa saclar fonun etkısı gectıgnde tekrar eskı bakımsız halıne donmez sadece 4 yada 5 aylıgına duzlestırıcı gıbı geldı bana yanılıyormuyum acaba

Canım yanmış ve oryalden dolayı ıslakken lastik gibi uzayan bir saçı düzeltebilecek bir şey yok zaten, kestireceksin ve kurtulacaksın.Bu bakım sisteminde saça sürülen madde saç tellerindeki hasarlı alanları dolduruyor bu sayede saçlardaki yanıklar veya lastiklenmeler kayboluyor ama duruma göre 4-6 ay sonrasında saça tutunana madde yavaş yavaş çözünmeye başladığı içinde saçlar eski haline geri dönüyor...yani dediğim gibi iyi bir alternatif ama gerçek manada bir bakım yok sadece belli süre için hataları düzeltiyor hepsi bu...keşke ömür boyu kalıcı olsa ...

İtalya'da bir kadın Brezilya fönü'nü yaptırmasından bir kaç ay geçmeden kansere yol açan maddelere vücudunda rastlandı. Hayatını zindan eden Brezilya fönü için üzgün olduğunu söyleyen Natalie Giancarlo "Keşke daha iyi araştırsaydım, şu anda tedavi masrafıma şimdiden binlerce dolar yatırdım" diye konuştu. Üretici şirketlere dava açan ancak henüz karşılığını bulmayan Giancarlo fiyatı belli bir limitin altında olan her yere dikkatle bakın uyarısında bulundu.

Son 3 yılda Brezilya fönü'nden ulaşan hastalıklı vakalarda Abd'de 5 Avrupa'da ise çeşitli yerlerde toplam 12 kadının brezilya fönü'ndeki kanserojen yapan içerikli maddelerden dolayı bu toksiklere ulaştığı sanılıyor. Uzmanlar özellikle ülkemizde gelişen Brezilya fönü'nün tamamen araştırılarak yapılmasını söylüyor.Çünkü yapılan bir araştırmada aynı telefon ve diğer radyoaktif maddeler gibi etkisi uzun yıllar sonunda ortaya çıkıyor.
-12 Haber Ajansı-

İtalya'da bir kadın Brezilya fönü'nü yaptırmasından bir kaç ay geçmeden kansere yol açan maddelere vücudunda rastlandı. Hayatını zindan eden Brezilya fönü için üzgün olduğunu söyleyen Natalie Giancarlo "Keşke daha iyi araştırsaydım, şu anda tedavi masrafıma şimdiden binlerce dolar yatırdım" diye konuştu. Üretici şirketlere dava açan ancak henüz karşılığını bulmayan Giancarlo fiyatı belli bir limitin altında olan her yere dikkatle bakın uyarısında bulundu.

Son 3 yılda Brezilya fönü'nden ulaşan hastalıklı vakalarda Abd'de 5 Avrupa'da ise çeşitli yerlerde toplam 12 kadının brezilya fönü'ndeki kanserojen yapan içerikli maddelerden dolayı bu toksiklere ulaştığı sanılıyor. Uzmanlar özellikle ülkemizde gelişen Brezilya fönü'nün tamamen araştırılarak yapılmasını söylüyor.Çünkü yapılan bir araştırmada aynı telefon ve diğer radyoaktif maddeler gibi etkisi uzun yıllar sonunda ortaya çıkıyor.
-12 Haber Ajansı-

Bu yüzden ürün içeriğini araştırmadan almayın diyorum...3 sene evvelki ilaçlar ile şimdiki ilaçlar aynı değil lakin ülkemizde hala kaçak yolla gelen ilk nesil ilaçlardan çokça var 1 ay gibi bir sürede kansere dönüşeceği ihtimalini düşünmüyorum ama ilk nesil ilaçların solunmasının 1-2 saat içinde ciğerlerde büyük tahribat yaratacağı kesin, ilerleyen zamanlarda da ne olacağının garantisini veremeyiz...Teşekkürler uyarı için...Ucuz ilaçlardan uzak durun pahalılarıda araştırın...

güzel bir yöntem gibi geldi bana da yıka ve kurut,pırıl pırıl fönlü saçlar....cazip görünüyor

Brezilya Konusundaki yorumlar'ı okudum ve bazılarını aydınlatıcı bazılarını kafa karıştırıcı bulduğum için tam bilgi babında yazma gereği duydum

ilk önce saçımı ist/ Maltepede bir kuaförde uygulattım aslına kalırsanız isteiğim sonucu da alamadım sonra araştırmaya başladım uygulanmasını öğrendiğim için bunu bende yaparım diye kalc fn, brezilya keratini, keratin, brezilya, brezilya fn, Nano Keratin diye bir stede açıklamaları okudum kuaförün uyguladığıyla tamamen zıt bir durumdu firmayı aradım bir beyfendi çıktı konuyu ayrıntılı olarak anlattı 100 gramlık moellerinin olduğunu evde bile rahatlıkla uygulayabileceğimi söyledi anlattıklarına ikna oldum ve aldım anneme ve kendime ben yaptım sonuç mükemmeldi yani arkadaşlar kuaförler bile bu işi tam bilmiyor % 90 ı o nedenle size tavsiyem bu ürünü satnlara ulaşın kendiniz yapın benim gibi, firma sahipleri bu işin eğitimini alan bilgili kişiler ben bunu gördüm denemenizi tavsiye ederim herkese saygılar

X