Saç Kesim Şekilleri Brezilya fönü

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kızlar bir arkadaşımın saçlarının ucu kırıklarla doluydu geçenlerde bir gördüm kırıklardan eser kalmadığı gibi saçları oldukça yumuşak ve parlaktı sordugumda brezilya fönü yaptırdığını söyledi. bende sordum soruşturdum internetten araştırdım ve en sonunda bende yaptırmaya karar verdim hatta yarın 4. gün yani yıkanacak ve sonucu çok merak ediyorum. yaptırmadan 1 gün önce boyatmıştım ancak fön saçın rengini biraz açtı yarın yıkandıktan sonra tekrar boyatıcam. sizinde aklınızda bulunsun bu ayrıntı:KK66:)

bu arada ilk gün sacınızda bir agırlık hissediyorsunuz,yağlıymıs gibi görünüyor ve dokundugunuzda da öyle geliyor,sacınızda hiçbir kabarıklık olmadıgı gibi fazlasıyla düz oluyor,resmen yapısıyor hani yagmurda ıslanırsınız ya onun gibi.o saçlarla dolaşmak biraz can sıkıcı ama değip degmeyeceğini yarın anlıcam:)

kızlarrrrr ve sonunda saçım yıkandı. bu kadarını ben bile beklemiyordum. saçlarım tam istediğim gibi dümdüz ama pırasa gibi değil neyse ki. bu arada size söylediğim gibi fön saç renginizi biraz açıyor. o yüzden sacımı yıkandıktan sonra tekrar boyattım ve uclarından azıcık kestirdim. su an kırıksız, parlak ve sac tellerim kalınlaşmıs gibi.. bakalım kaç ay böyle gidecek:))

kızlarrrrr ve sonunda saçım yıkandı. bu kadarını ben bile beklemiyordum. saçlarım tam istediğim gibi dümdüz ama pırasa gibi değil neyse ki. bu arada size söylediğim gibi fön saç renginizi biraz açıyor. o yüzden sacımı yıkandıktan sonra tekrar boyattım ve uclarından azıcık kestirdim. su an kırıksız, parlak ve sac tellerim kalınlaşmıs gibi.. bakalım kaç ay böyle gidecek:))

Güle güle kullan saçlarını, genelde rengi koyulaştırıyor ama sende de akmış mesela...
:nazar::nazar::nazar: Saç tellerini kesinlikle kalınlaştırıyor...

Güle güle kullan saçlarını, genelde rengi koyulaştırıyor ama sende de akmış mesela...
:nazar::nazar::nazar: Saç tellerini kesinlikle kalınlaştırıyor...

saol cnm. evet actı rengini. gerci kuaför fönden önce uyarmıstı acılır diye. süpriz olmadı yani. bu arada ben serumunu ve sampuanını almadım. arkadasım serumunu almıs ve çok bi etkisimni görmemiş. kuaförde şampuana gerek yok dedi. umarım öyledir:)

saol cnm. evet actı rengini. gerci kuaför fönden önce uyarmıstı acılır diye. süpriz olmadı yani. bu arada ben serumunu ve sampuanını almadım. arkadasım serumunu almıs ve çok bi etkisimni görmemiş. kuaförde şampuana gerek yok dedi. umarım öyledir:)

Şampuana gerek var tatlım, çünkü sodyum ve sülfat saçı bozmaya başlıyor, bu yüzden tuzdan korumak gerek...Serum için luzumsuz diyebilirim ama...

slm arkadaşlar
ben brezilya fönü yaptırmadım fakat brezilya fönü sonrası kullanılan keratin saç maskesini aldım bu arada haftada 2 kere hc ile saçlarımı yağlıyorum
çok memnunum brezilya fönü yaptırmaya cesaret edemeyenlere tavsiye ederim

Merhaba kızlar

Bugün groupon da Ankara için olan fırsatlar bölümünde şu dikkatimi çekti ve yaptırmayı düşünenler fakat pahalı diye belki yaptırmayanlar vardır diye paylaşayım istedim. Gerçi normal fiyatlarından da haberim yok ama duymayanlar için umarım yardıcı olur kampanya şöyle direk alıntılıyorum

Günün Groupon'u:
Kadın Dünyası'nda Etkisini Altı Ay Boyunca Koruyan Brezilya Fönü 300 TL Yerine %68 Fırsatla 95 TL! (3 Ay Geçerli)

Satın almak için sekiz saat kalmış bunu yazdığım sıralarda haberiniz olsun:):KK1::KK1:

arkadaşlar merhaba daha önce araştırdım yaptıracağım demiştim ya ve evet yaptırdım şubat başında daha 1.5 ay oldu ilk günkü düzlük yok.maksimum 4 ay ömrü.kurutunca elektriklenme olmaya başladı bile.ama harika bir bakım diyebilirim.saçlar yumuşacık ve tülerik dğil çokta kolay şekil alıyor.bende grupfoniden 99tl ye almıştım.sülfat içemeyen şampuanıda hobby parfümeriden aldım.naturals markanın(hani şu kuala resmi olan bitkisel şampuan) bir başka çeşidi 350ml 11.75 tl ye aldım.adıda nude sülfatsız şampuan.kuafördekiler çok pahalı bence.yaptırmak isteyenlere öneri ya hemen yaptırın yada yaz sonunda çünkü tuz yani sülfat saçtaki keratini bozuyor etkisini kaybettiriyor...

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba daha önce araştırdım yaptıracağım demiştim ya ve evet yaptırdım şubat başında daha 1.5 ay oldu ilk günkü düzlük yok.maksimum 4 ay ömrü.kurutunca elektriklenme olmaya başladı bile.ama harika bir bakım diyebilirim.saçlar yumuşacık ve tülerik dğil çokta kolay şekil alıyor.bende grupfoniden 99tl ye almıştım.sülfat içemeyen şampuanıda hobby parfümeriden aldım.naturals markanın(hani şu kuala resmi olan bitkisel şampuan) bir başka çeşidi 350ml 11.75 tl ye aldım.adıda nude sülfatsız şampuan.kuafördekiler çok pahalı bence.yaptırmak isteyenlere öneri ya hemen yaptırın yada yaz sonunda çünkü tuz yani sülfat saçtaki keratini bozuyor etkisini kaybettiriyor...

Verdiğin şampuan markalarını benim başlığa ekledim...Teşekkür ederim...

brezilya fönü gerçekten nasıl biri lütfen cevap versin kimi çok iyi diyo kimi çok kötü diyo ne yapıcagımı şaşırdım..;:-)17:

brezilya fönü gerçekten nasıl biri lütfen cevap versin kimi çok iyi diyo kimi çok kötü diyo ne yapıcagımı şaşırdım..;:-)17:

Kaliteli ürün+başarılı uygulama= Başarılı sonuç yani iyi
Kaliteli ürün+başarısız uygulama=Başarısız sonuç yani kötü
Kalitesiz ürün+başarılı uygulama= Geçici süre ile başarılı yani nötr
Kalitesiz ürün+başarısız uygulama= Felaket bir sonuç...

İhtimallerin bunlar...

saç renginde değişikliğie sebep oluyor mu bilen var mı acba?

Bazı saçların rengini 1 ton koyulaştırıyor, bazı saçların rengibi bir ton açıyor, bazı saç tiplerinde ise değişiklik olmuyor...Saçın cinsine ve kalitesine bağlı...

Bakırköy-Merter civarında bu uygulamayı yapan,tavsiye edebileceğiniz,kalitesine inandığınız bir kuaför var mı?

Ben de fırsat sitelerinden birinden brezilya fönü aldım ama henüz yaptırmadım. yaptıran bir arkadaşımın saçını tutmadı mesela. İlacı yıkadıktan sonra eski haline döndü 1 hafta içinde. Onun saçları mı tutmadı, uygulayan mı başarısız, kullandıkları ilaç mı kötü anlamadım.

bende bugun internetten aldim saclarim zenci kivircigi degil ama kivircik ve cok yaipranmis durumda umarim memnun kalirim.henuz yaptirmadim yaptirdiktan sonra sizinle paylasirim.

saçlarım dalgalı ve çöp gibi birbirine giriyordu.saç rengim platin sarı.brezilya fönü yaptırdım 3 ay oldu çooooooooooook memnunum yıka çık hep fönlü sıfır kabarma.hayatım boyunca hep bunu istmiştim çok mutluyum :)

kızlar ben 450 TL verdim bu arada nişantaşında yaptırdım.fırsat sitesinden bir arkadaşım yaptırdı 2 haftada bozuldu galiba ilacı az koyuyorlar...

X