Saç Kesim Şekilleri Brezilya fönü

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Tatlım zaten bu normal defrize işlemi gibi tamamen kalıcı bir şey değil saçında işlem yoksa 4-6 ay civarı işlem varsa 6-8 ay civarı dayanıyor sonra eski haline dönmeye başladığını söylüyorlar ve yeniden yaptırmak gerekiyor yani normal defrize gibi saçlarının üstü kıvırcık altı düz kaldı diye düzlüklerden saçını kestirerek kurtulmak zorunda değilsin ama baktın ki üstteki kıvırcıklar seni rahatsız ediyor o zaman ya her banyodan sonra üstteki saçları düzleştirici ile düzleştireceksin yada gidip yeniden yaptıracaksın tatlım...Belki forumda saçları kıvırcık olan ve bu işlemi yaptırmış olan arkadaşlarımız vardır...

benim saclarim cok asiri kivircik ve brezilya fonu sonrasi dumduz oldu... ama sadece uclardaki eski kiriklar kabarik goruntu veriyor... onlari da temizleticem bakalim insallah bu duzlukte kalir saclarim

ya bunun normal fiyatı 400 500 arası fırsat sitelerinde 90 100 arası fırsat sitelerindeki durum nedir bilen var mı acaba tek seanslık mı yada kalite veya malzeme kullanımı az mı nedir tecrübe eden var mı
bende alıcam çünkü

Aslında burayı okuyana kadar pek düşünmemiştim bu brezilya fönünü. Ama madem bu kadar işe yarıyor aslında denemek isterim çünkü saçlarımdan çok muzdaripim, bebeğim var ve saçlarımla ilgilenemediğimden orman oldu resmen. Toplayıp çıkıyorum ama çok rahatsızım paspal paspal dolanıyorum:KK59:
Fırsat sitesine bir bakayım dedim şansıma fenerbahçedeki bir kuaförde 59 tl olmuş ki bu sizin söylediğiniz fiyatlara göre süper bi fiyat ama acaba kötü malzeme falan mı kullanılır ki:26:
Almayı düşünüyorum, alıp yaptırırsam inşallah sonucu yazarım kızlar:KK69:

merhaba.. ben 5 gün önce yaptırdım. fakat işlem 1 günde bitti yani aynı gün uygulandı ve yıkandı. öyle 3 gün düzleştirme işlemi olmadı yani.. saçını toplama filan da demediler.. ben 3.gün yıkadım kuruttum çok güzel oldu çok şükür.. ama merak ettim böyle 1 günde mi bitti sizinkiler de her yerde 3 gün devam ettiği yazıyor da endişelendim yine de

bende fırsat sitesinden 89 tlye aldım(antalya) ayın 16 sında falan yaptıracam çok merak ediyorum telefonla görüştüm 3 gün gidecekmişim ilk gün işlem+düzleştirme 2. ve 3. gün düzleştirme işlemi yapıcaklarmış sonuçları resimlerle bildiricem:)

Valla aklıma girdiniz benim, dün kuaförüm de tavsiye etti, eğitimini aldı yeni, bi kaç kişiye uygulamış (kendi eşi dahil) sonuç mükemmel dedi. Ben de önümüzdeki hafta yaptırıcam sonucu paylaşırım sizinle.

kızlar benim saçlarım düz ama bu brezilya fönü hakkında soru sordum kuaförüme dün.. saçları tam düzleştirmiyormuşş.. dümdüz olmuyor yani. ayrıca 4 ay kullanırsın deseler bile saçın dibinden yine kıvırcık uzayacak.. uçları düz dipleri kıvırcık olacak... ayrıca bu permada kullanılan ilacı düz yapmada kullanıyorlar dedi..

benim alakam yok brezilya fönü ile ama yine de bilgi vereyim dedim:KK71::KK71:

merhaba.. ben 5 gün önce yaptırdım. fakat işlem 1 günde bitti yani aynı gün uygulandı ve yıkandı. öyle 3 gün düzleştirme işlemi olmadı yani.. saçını toplama filan da demediler.. ben 3.gün yıkadım kuruttum çok güzel oldu çok şükür.. ama merak ettim böyle 1 günde mi bitti sizinkiler de her yerde 3 gün devam ettiği yazıyor da endişelendim yine de

benimkide 1 gün sürdü,sadece 3 gün yıkama toka falanda takma dedi :KK49:

kızlar benim saçlarım düz ama bu brezilya fönü hakkında soru sordum kuaförüme dün.. saçları tam düzleştirmiyormuşş.. dümdüz olmuyor yani. ayrıca 4 ay kullanırsın deseler bile saçın dibinden yine kıvırcık uzayacak.. uçları düz dipleri kıvırcık olacak... ayrıca bu permada kullanılan ilacı düz yapmada kullanıyorlar dedi..

benim alakam yok brezilya fönü ile ama yine de bilgi vereyim dedim:KK71::KK71:

tabiki kuaförler bu uygulamaya pek sıcak bakmayacak cunku muhtemelen onlar ıcın gelir kaybı olacak malum föne dünya para harcıyoruz:KK52:
sanırım kuaforun babannem zamanından kalma deepfrezee denen şeyi anlatmıs . 2002 de yaptırmıstım hıc memnun kalmadım o kadar parayı çöpe atsaydım daha ıyı olurdu en azından saçlarım yanmazdı..
brezılya fonunu ılk duydugumda bende deepfreze sandım ama kullananların yorumlarına bakılırsa alakası yok cunku onu yaptırıpta memnun kalan tek bı kadın tanımadım sımdıye kadar.
.... bende bu haftaıcınde denemeyı dusunuyorum sonucları yazarım

merhaba. ben de ugurkanda yaptırıcam sehir firsati sayesinde. acaba guzel yapiyolar mi cok merak ediyorum. ugurkan hakkinda deneyimi olan var mi veya duyan? :92:

valla brezilya fönü ile ilgili şöyle bir bilgim var dipten cıkan saclar eskı halınde cıktıkları ıcın bır sure sonra cok kotu duruyormus dıplerı ıcın duzlestırıcı fon vs kullanmak gerekıyomus o kadar ugrastıktan sonra brezılya fonune para vermenın bır anlamı kalmazken saclarınız da bosuna yıpranmıs olacak:KK34:

ben sacımın elektriklenmesine karşın elidorun hava koşullarına karşı koruma kremini kullanıyorum en azından yıkadıktan sonra havada uçuşmuyor :KK68:

Fix nano keratin diye birşey duydum bende. İçinde formaldehit yok diyorlar ve uygulanırken de bu nedenle yüzünüze vantilatör tutulmuyormuş, bir bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Merhaba
Brezilyadan ithalatını gerceklestırdıgımız QOD ürünlerinin Türkiye distributoruyuz.Ben de bır bayan olarak ilk defa gecen sene sacıma bu uygulamayı yaptırdım.Amerıkada ve Brezılyada yaygın olarak kullanılan bu yontem sacın yapısını bozmaya yonelık bır ıslem degıldır.Tum sorularınızı cevaplayabılırım.
Tesekkurler

Merhaba,

Bu uygulamanın gerçekten kanser yapma riski nedir ?

Bir de önümüz yaz malum denize gideceğiz fakat sanırım tuzlu su fönün etkisiniz azaltıyormuş. Konu ile ilgili yardım lütfen.

yarın yaptırıyorum :))
saçlarımın uzamasını bekleyip öyle yaptıracaktım ama daha fazla beklemek istemedim.
saçlarım hafif omuzumdan dökülmeye başladı..
bu uzunlukta fena değil sanırım :))

yalnız kokuyorum biraz.. yarın gitmiycem okula, fönü yaptırcam.. yaptırdıktan sonra saç bi değişik oluyomuş yapışkan yağlı gibi.. görüntüyü tahmin edebiliyorum ve korkuyorum..
cuma günü ise 2 tane yazılım var gitmek zorundayım.. :KK43:

Ben bugun yaptırdım grupfoni sayesinde 60 liraya.
Şimdilik düz tabi yıkamadığım için anlamam mümkün değil ama yapılırken gözlerim yaşardı yani:26:
Bakalım o kadar uğraştım umarım değer.
Yazarım sonuçları kızlar..

merhaba. ben de ugurkanda yaptırıcam sehir firsati sayesinde. acaba guzel yapiyolar mi cok merak ediyorum. ugurkan hakkinda deneyimi olan var mi veya duyan? :92:

Semamavi selam,

Ben bu akşam gidiyorum Suadiye Uğurkan'a..

Boya paketinden çok ama çok memnun kaldım, şu kadarını söyleyebilirim; şu an BEOX (keratin) firması destek verdiği için 400-600 TL değil 99 TL..

Fırsat aldıysan 89 TL idi..

Sonuçların fotolarını işlem öncesi-sonrası şeklinde paylaşacağım sizlerle..

Semamavi selam,

Ben bu akşam gidiyorum Suadiye Uğurkan'a..

Boya paketinden çok ama çok memnun kaldım, şu kadarını söyleyebilirim; şu an BEOX (keratin) firması destek verdiği için 400-600 TL değil 99 TL..

Fırsat aldıysan 89 TL idi..

Sonuçların fotolarını işlem öncesi-sonrası şeklinde paylaşacağım sizlerle..

cnm ben de dün alıcaktım uğurkandan ama almadım bu kanser riski filan varmış solumada ciğerlere yapışıyormuş korktum açıkçası cesaret edemedim iyice araştırmadan..sen yaptırdıktan sonra yazar msın uğurkandan memnun kaldın mı bir de bu beox ne oluyor sağlıklı olan brezilya keratini beox mudur hiç kimse marka ismi vermemiş normalde hep veriliyordu hangi marka sağlıklı olanı ona göre yaptırsak !! göz göre göre kanser olmak istemiyorum :KK43:

veee yaptırdım 3 gün yapışık yağlı gb saçlarla gezdim ama sonuç harika kurut çık uçları yumuşacık bu kadarını ben bile beklemiyordum kıvırcık saçlı deilim ama saçlarım platin olduğu için fönsüz düzleştiricisiz asla dısarı çıkamıyordum şimdi kurutuyorum düzleştirici yapmışım gb dümdüz kesinlikle tavsiye ediyorum..

X