Saç Kesim Şekilleri Brezilya fönü

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ben yaptırmayı düşünüyodum bi ara kuaförüme danıştım... 4 aylık kullanırsın dedi.. ve baya fazla bi miktarda para söyledi.. diğer düzleştirmelere göre brezilya fönü daha az yıpratıyomuş ama sonuçta yıpratıcak hala kararsızım bende..

merhaba,

kesinlikle ve şiddetle tavsiye ediyorum.Gerçekten saçınızın doğası tamamen değişiyor. Benim saçım inanılmaz dökülüyordu şu anda yok denecek kadar az.Ayrıca saçlarım çok parlak ve canlı duruyor.Ve gerçektende banyodan çıkıp kuruttugunuzda kuaforden çıkmış gibi oluyorsunuz.

Ben 300 tl'ye yaptırdım birde şampuanı var onuda 50 Tl ye aldım..:KK52:

araştıranlara duyurulur...

merhaba,

kesinlikle ve şiddetle tavsiye ediyorum.Gerçekten saçınızın doğası tamamen değişiyor. Benim saçım inanılmaz dökülüyordu şu anda yok denecek kadar az.Ayrıca saçlarım çok parlak ve canlı duruyor.Ve gerçektende banyodan çıkıp kuruttugunuzda kuaforden çıkmış gibi oluyorsunuz.

Ben 300 tl'ye yaptırdım birde şampuanı var onuda 50 Tl ye aldım..:KK52:

araştıranlara duyurulur...

slm melinta.. ben de yaptırmayı düşünüyorum.. saçlarımda çok elektriklenme var :KK25: istanbuldaymışsın.. nerde yaptırdığını sorabilir miyim acaba? şimdiden teşekkürler..

ataşehirde yaptırdım burada oturuyorum zaten yıllardır da aynı kuaföre gidiyorum. Oldukça başarılı bişiy gerçekten..bende ki elektriklenme ötesi birşeydi yani bir sabah fönsüz işe gittiğimde patronum

" hayırdır elektrik mi çarptı deyince" çözüm bulmam gerekiyor dedim ve araştırdım

kuaförün adını buradan yazsam sorun olmaz herhalde İbrahim Bulun kuaför salonu:KK34:

ataşehirde yaptırdım burada oturuyorum zaten yıllardır da aynı kuaföre gidiyorum. Oldukça başarılı bişiy gerçekten..bende ki elektriklenme ötesi birşeydi yani bir sabah fönsüz işe gittiğimde patronum

" hayırdır elektrik mi çarptı deyince" çözüm bulmam gerekiyor dedim ve araştırdım

kuaförün adını buradan yazsam sorun olmaz herhalde İbrahim Bulun kuaför salonu:KK34:

çok sağol cnm cevabın için :KK71: bu fönü yaptırma fikri iyice netleşti kafamda artık :KK66:

rica ederim gerçekten iyi ve feda edilecek bir para ilk anda içime oturmadı değil ama değdi :):2:

cnm peki senin saç tipin nasıldı kıvırcıkmı?dalgalı mı? bide bakım yapıyormus aynı zamanda bu işlem doğru mu?bide 6 ay sonra dipler kendi saçın uçları düz mü oluo yoksa 6 ay sonra hepsi kendi tipine mi dönüo ? cok sordum kussura bakma cnm ama cok istiyorum bende ya :KK43:

Ben de pazar günü yaptırdım.daha yeni yani ama sabahları uçlar çok düz kalmıyo saçlarım omuzlarıma düştüğü için dönüyor.düzleştiriyorum tekrar eskisinden daha kolay oluyor tabi.bakalım yıkayıp kuruttuktan sonra inancam gerçekten nasıl olacak diye.3-4 gün yıkamamam gerekiyormuş da.

cnm peki senin saç tipin nasıldı kıvırcıkmı?dalgalı mı? bide bakım yapıyormus aynı zamanda bu işlem doğru mu?bide 6 ay sonra dipler kendi saçın uçları düz mü oluo yoksa 6 ay sonra hepsi kendi tipine mi dönüo ? cok sordum kussura bakma cnm ama cok istiyorum bende ya :KK43:

benim saç tipim ne pırasa gibi nede dalgalıydı ama feciii elektrikleniyordu..Uçlarını evet kuruturken düzeltmek gerekiyor.6 ay sonra diplerden gelenlerden dolayı yeniden yaptırmak gerekiyormuş.Tavsiye ederim...:KK34:

Bende ablamla birlikte aldım şu internet fırsatlarıyla , 159 a , gidicez bizde , gerçi kıvırcık değil bizimkiler dalgalı ama genede dümdüz olması ve bakımlı parıl parıl olmasını kim istemez , diplerden kıvırcıkta gelmiceği için baya kullanabiliriz 1 seneye yakın diye düşünüyorum , zararını gören yok yorumlardan anladığım kadarıyla çok sevindim , ama benim kendi saçlarım kumral , biraz rengini açmak istedim ama kuaför yüzünden resmen iğrenç bi sarıya döndü , neyse bende orta kumral ve koyu kumralı karıştırtıp tekrar boyattım ve istediğim kendi rengime ulaştım , ancak boya akmaya başladı tabiki rengi oldu gene karamel gibi bişey , ben kendi saçıma boyatmak istiyorum gene , uzun lafın kısası sizce brezilya fönünden önce mi boyatayım sonra mı ??

bence sonra yap cnm çunku brezilya fönü bakım yapıomus saçın kaliteli olursa boyada yakmaz hem yani bence....159 ne cnm?

kuzenim yaptırdı daha dorusu bugün 2. günü yarında gidicek işlem için.
ona ilk önce 350 dediler çok lüks hemde nezih bi kuaförde hemde. kuzenin saçları küt oldukça kısa.
bu ii çok işlemin maliyeti çok yüksek deilmiş yani verilen rakamlar işçilik içinmiş kuzenim yaptırmaktan vazgeçince fiyatın yüksekliğinden kuaför 200 e indirdi. benim saçlarım belimde vede çok gür bana da 250 dedi. çok ii pazarlık yapın bi kuför bana 600 die fiyat verdi. bide her ay almanız gereken bi şampuanı var başka şampuan kullanılmıyo ne yazıkki oda 46 tl. aslında baya masraflı bi iş.

ben de yaptırdım ama pek memnun kalmadım cünkü tam düz olmadı kuaföre memnun olmadığımı söyliycem umarım yardımcı olur..

arkadaşlar iyice araştırın hayal kırıklığına uğramayın bence.brezilya fönü saçı defrize işlemi gibi pırasa püskülüne benzetip yakarak dümdüz yapmıyor.içinde saçın ham maddesi olan keratin var.önce kuaförünüz saçı özel şampuanıyla yıkıyor ardından nemini aldırıp keratini sürüyor sonra hiç taramadan kurutuyor ardından plakaları titanyum yada altın kaplama bir düzleştirici ile 15-20 defa üst üste geçip düzleştirme işlemi uyguluyor tamamen bitmesi 2 saati buluyor.bu işlemi yaparken ya fan koyuyor yanınıza yada açık cam önünden uyguluyor ki koku gözünüzü yakmasın.aynı gün saç asla toplanmıyor kulak arkası yapılmıyor sanırım ertesi gün yada bir gün arayla tekrar gidiyorsunuz saçınızı üstten rütuşlayıp düzeltiyor ve toplamda 4 gün terlememeye özen gösterip yıkamıyorsunuz.böylece 4 ay kadar düze çok yakın durumda ama mükemmel bakımlı, daha sonrasında sadece elektriklenmeyen fakat hala mükemmele yakın parlak saçlara sahip oluyormuşsunuz.işlemde saç boyuna göre 200-600 tl arasıymış.bende yaptırmak istiyorum fakat para ayarlamakla meşgulüm.çok araştırdım dikkatli olun kuaför 6 ay düzlük garantisi veriyorsa şayet defrize işlmi yapıp yapmadığından emin olun derim ben...

Son düzenleme:
kızlar ben kadıköyde wella kuaforle konustum 300 tl fiyat verdi ama bu özel şampuanı almasan olur o sadece ilk yıkama için onemlı yoksa gerek yok dedi....

X