Saçları dökülenler eski saçlarına tekrar nasıl kavuştu?

kizlar iyi geceler:) 3 gun boyunca hergun bu sarimsak formulunu uyguladim saclarima. gercekten normalde ben banyoda tararim sacimi ve koparak dokulur ama artik o kopmalar olmuyo hala dokuluyo ama o kadar azaldiki:)) bu arada kokusu flnda kalmio kesinlikle. ben bi bardagin icine biraz sampuan koyup onun icine yaptim sarimsagi yani birkac kullanimlik, gercekten ben sacima neler neler denemistim ama bu mucize gibi:) "elefera" cooook tesekkur ederim:KK66:) dokulme sorunu yasayan herkese siddetle tavsiye ediorum bayanlar:)

Rıca ederım :-)
Sende de ıse yaradıgına cok sevındım.
Dılerım herkese sıfa olur
.

Elefera benimde saçımda çok fazla dökülme var sanırım stres kaynaklı bu sene hep bu sorunu yaşadım çünkü:84:
İki gündür yapıyorum bu sarımsaklı şampuanı ama saçım sert oldu sanki normalde yumuşaktır.
Acaba hergün yıkamaktan mı?
Ne kadar süre yapılacağı hakkında bi bilgin var mı ya da ihtiyaç halinde mi yapılacak sadece?

ya benim saçlarımda yıpranmışlık da vardı kestirdim keşke daha önce kestirseymişim saçlarım çok azaldı çünkü dökülmeden dolayı.röfle gölge üstüne fön üstüne deniz güneş derken bakımını da ihmal etmiştim sonunda saçlar isyan etti elime geliyolardı.kestirdim azaldı ama yine dökülme oluyodu aktardan saf zeytinyağı aldım küçük bi şişe 4tl içine sarımsağı rendeleyip koydum beklettim ve saçıma haftada bir uyguluyorum şimdi ilk kullanımda dökülmeyi bıçak gibi kesti.ve saçta hiç koku falan da kalmıyo.herkese tavsiye ederim burda sarımsağı tavsiye eden arkadaşa da çok tşk ediyorum ya saçlarım nasıl güçlendi.zeytinyağına bademyağıyla az da çam terebentini katıyorum o da saçımın yağlanmasını önlesin diye

X