Bodrumda balayı için otel önerileri ???

ececimx

SEVİLİYORUMM
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
932
57
34
merhaba kızlar biz nişanlımla haziranda balayı için bodrumu düşündük ama hiç bir bilgimiz yok bodrumun neresine gitmeliyiz hangi otel daha güzeldir eger lütfen bilenlerden yardım ve öneri bekliyorum :KK59:

ben de nişanlıyım :)) benim de evlilik kısmetse haziran'da :)) ben de kısmetse bodrum'u düşünüyorum. bodrum voyage'ı duymuştum. balayı çiftleri için de önerilen bir yer. bodrum merkeze de çok yakın hem. konsepti de ultra herşey dahil hem. ama o dönem fiyatları açıklanmadı henüz. mart ayında falan açıklanır en erken sanırım.

mutluluklar şimdiden :))

teşekkür ederim öneriniz için internetten bakmıştım ama voyage otele rastlamadım tekrar bakarım
sizede şimdiden mutluluklar :98:

Merhaba
biz bodrum voyage torbaya gittik gayette memnun kaldık odalar çok güzel. Daha öncede çok beş yıldızlı otelde kaldım ama bu kadar güzeline sık rastlanmaz...
denizi çok güzel sakin, ama bazı dönemlerde baya balık oluyor...
yemekleri çok güzel, açık büfe dışında yanlış hatırlamıyorsam 7 tane restaurantı var her gün birine rezervasyon yaptırabiliyorsun, gayet lezzetli yemekleri var. Spa bölümünden de çok memnun kalmıştık biz gayet anlayışlı ve yardımcı olmaya çalışan insanlar var işlerinde çok başarılılar. Eğer kendi arabanızla gidiyorsanız merkeze çok yakın ama değilse de hem otelden çıkma ihtiyacı hissetmiyorsunuz hem de hemen onünden dolmuşlar geçiyor.

Merhaba
biz bodrum voyage torbaya gittik gayette memnun kaldık odalar çok güzel. Daha öncede çok beş yıldızlı otelde kaldım ama bu kadar güzeline sık rastlanmaz...
denizi çok güzel sakin, ama bazı dönemlerde baya balık oluyor...
yemekleri çok güzel, açık büfe dışında yanlış hatırlamıyorsam 7 tane restaurantı var her gün birine rezervasyon yaptırabiliyorsun, gayet lezzetli yemekleri var. Spa bölümünden de çok memnun kalmıştık biz gayet anlayışlı ve yardımcı olmaya çalışan insanlar var işlerinde çok başarılılar. Eğer kendi arabanızla gidiyorsanız merkeze çok yakın ama değilse de hem otelden çıkma ihtiyacı hissetmiyorsunuz hem de hemen onünden dolmuşlar geçiyor.

otelin size sunmuş oldugu aktiviteler varmıydı acaba

öyle özel farklı bişey hatırlamıyorum biz geçen ağustosda gittik ama otelde sürekli animasyonlar havuzda eğlenceler su sporları falan sürekli oluyordu birde balayıı çifti olduğumuzdan o 7 restauranta gittiğimizde masalar çiçekli oluyordu ilk gün kahvaltı odaya tepside geliyor siz otele ilk giriş yaptığınızda odanıza meyve ve sarap ikramı oluyor...benim hatırladığım bu tür şeyler var.

bilgilerr için teşekkürler şehir merkezine dolmuşlar kaç dk veya saatte varabiliyor :123:

X