Saç Uzatma Yöntemleri Sığır iliği ile kafamdan saç fışkırıyor kızlar...

denemek isterim ama korkarım ben allah muhafaza yüzde falanda kıl çıkarırsa :KK4:

denemek isterim ama korkarım ben allah muhafaza yüzde falanda kıl çıkarırsa :KK4:

Karışımı yüzünüze sürerseniz yüzünüzde çıkar tabi, saç derisine sürülen bir şey olduğu için sanıyorum başka yerde denemek istemezsiniz :)

benımde gercekten sac problemım var saçlarımı sık sık boyatmıstım aşırı ınceldı kabarıo ve dökülmeye basladı bu sığır iliği onada iyi gelirmi acaba ???

Arkadaşlar benim sormak istediğim şu..
Şimdi bu formül saçları gürleştiriyor tamam ama halihazırda varolan saçların uzamasına bir etkisi var mı?? Ben saçlarımı mümkün olan en kısa zamanda uzatmak istiyorum daaa..

:2:

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim sormak istediğim şu..
Şimdi bu formül saçları gürleştiriyor tamam ama halihazırda varolan saçların uzamasına bir etkisi var mı?? Ben saçlarımı mümkün olan en kısa zamanda uzatmak istiyorum daaa..

:2:

canım ben saçlarımı kestirdim.çenemde bile değildi.karışımı yaptım.ve sonrasın o kısa saçlarımı hiç kullanamadım desem yeridir.15-20 gün sonra en az 3-4 cm uzamıştı :KK66: saç yapısından kaynaklı değişiklik gösterirmi bilmiyorum ama benimkiler çok çabuk uzadılar ki benim saçlarım öyle hızlıda uzamaz normalde :KK34:

canım ben saçlarımı kestirdim.çenemde bile değildi.karışımı yaptım.ve sonrasın o kısa saçlarımı hiç kullanamadım desem yeridir.15-20 gün sonra en az 3-4 cm uzamıştı :KK66: saç yapısından kaynaklı değişiklik gösterirmi bilmiyorum ama benimkiler çok çabuk uzadılar ki benim saçlarım öyle hızlıda uzamaz normalde :KK34:

Aaaaa.. Süpermiş o zaman, çok sevindim..
Bu durumda ben de en kısa zamanda denicem.. Aslında bir de japongulu diye bir kuaförün verdiği bakım tarifi var forumda ama ama onun içine bemiks ampul konuyor ve ben saçlarıma kimyasal şeyler sürmek istemiyorum.. Ne olur ne olmaz... O yüzden bu tarif çok daha mantıklı geldi..
:KK9:

vay be ne yöntemler varmış şaşırdım doğrusu hemen denicem paylaşan arkadaşa da teşkkür ediyorum umarım işe yarar

Saç uzatmaya bir etkisi olduğunu sanmıyorum ama saçı gürleştirmekte etkili olduğu kesin...Evvelki haftalarda yeniden bu küre başlayacağımı söylemiştim, hem kendime hem ağabeyime sürdüm biraz evvel, gelişmelerden haberdar ederim yalnız ben sinameki kürüde kullanıyorum ve sinamekiden dolayı hali hazırda çok yoğun bir bebek saç çıkışım var, bunu da hem ağabeyimi gaza getirmek hemde sinamekiye katkı sağlaması için yapacağım ki sığır iliğini daha evvel tecrübe edip onaylamıştım yani uzun lafın kısası tavsiye ederim herkese...

kızlar bende topıkte ılk sayfalarda paylasmıstım yazılarımı kullandıktan sonra sonucu soylıcem demıstım sonuc: gercekten cok ıyı :KK9: asırı bı sac dokulmem vardı kokunden tutam tutam kopuyodu resmen oylekı koklerdekı beyazları bıle goruyodum elıme gelen saclarda bu kuru uyguladm hem kendıme hemde anneme bız memnun kaldık ama ozmnda belırtmıstım ben bıde vıtamın kullandm bnde demır ve cınko eksıklıgı vardı tabı bıde kac aydır dalın sampuan kullanıyorum bebeklere yapılan bısey oldugu ıcın saclara zarar vermedıgını dusunyorm cokta memnnm uzattm bıraz kısacası korkmayın bunu yapmakta tmm bıraz zor ıgrencte gelebılır ama sac dokulmesıde bı saglık sorunu yanı elımızden gelen bıseyı yapmaktan cekınmeyelım kızlarr hepınıze kolay gelsınn:KK16::KK16:

kızlar bende topıkte ılk sayfalarda paylasmıstım yazılarımı kullandıktan sonra sonucu soylıcem demıstım sonuc: gercekten cok ıyı :KK9: asırı bı sac dokulmem vardı kokunden tutam tutam kopuyodu resmen oylekı koklerdekı beyazları bıle goruyodum elıme gelen saclarda bu kuru uyguladm hem kendıme hemde anneme bız memnun kaldık ama ozmnda belırtmıstım ben bıde vıtamın kullandm bnde demır ve cınko eksıklıgı vardı tabı bıde kac aydır dalın sampuan kullanıyorum bebeklere yapılan bısey oldugu ıcın saclara zarar vermedıgını dusunyorm cokta memnnm uzattm bıraz kısacası korkmayın bunu yapmakta tmm bıraz zor ıgrencte gelebılır ama sac dokulmesıde bı saglık sorunu yanı elımızden gelen bıseyı yapmaktan cekınmeyelım kızlarr hepınıze kolay gelsınn:KK16::KK16:

peki yeni saç çıktı mı sende?

Ben aynada başımı biraz geri atınca başımın ta ortasına kadar görüyorum açık açık derimi, o kadar döküldü ki:KK43:

X