Saç Uzatma Yöntemleri Sığır iliği ile kafamdan saç fışkırıyor kızlar...

düzenlıi yapınca ben faydasını gördum ben de tavada eritmeden yaptım düzenli 2 ay yaptım saçım gurleşti yapmak isteyenler denesın faydasını gçreceğine eminim.

allahım bu formül yarasın tek evde sığır bile beslerim yarın hemen almam lazım.

:)diğer yağlarla karışrırıp yap arkadasım saç fışkırıyor.benim bu zamana kadar yapmadığım saç bakım yağı yoktur :)ne duyduysam yaptım:KK1:en çok kemik iliğini faydasını gördüm

Kızlar peki bu lavanta ve zeytinyağını 500 gr derken tam olarak bir tatlı kaşığınamı denk geliyor ...

pardon kızlar 50 gr olacaktı.

ben zeytın yağını ölçüyle koymadım.lavanta yağıda kullanmöadım.bır damla çam terebentin badem yağı zeytin yağı bebantane bemiks evigen ampül kemiğin ilığini karıştırıp temiz saça sürdüm 4 saat beklettım

peki ortalama kaç kereden sonra faydasını gördün

ilk başlarda haftada iki kez yaptım bır ay boyle devam ettim.ikinci ayda haftada bır kez yaptım.2 ay sonra da bıraktım saçım uzadıkça gurleştını farkettım.ilk başlarda çıkmıyor diye duşunmeyın.saçınız uzayınca gurleştını farkedıyorsunuz.

:KK70:
ilik için para istemiyorlar :)
çünkü normalde kasaplarında işine yaramıyor. atılıyor onlar..
evet her hafta perşembe günleri uyguladım düzenli olsun diye..
ben hızlı uzattığını düşünüyorum. çünkü benim saçlarım normalde çok seyrektir ve 2 haftada 2 cm saç uzaması benim için bi mucize :)

merhaba ;sağlıklı saç ayda 1cm uzar ... eminmisin haftada 1 cm uzamasına

selam kızlar :KK3: azar günü saçlarımı kesirdim ve şükürler olsun dökülmesi durdu :KK62: bunuda yaparak kaybettiğim saçların çıkmasını istiyorum fakat aklıma takıldı..bu karışımı saçlarımız ıslakken mi kuruyken mi sürüyoruz ve sadece diplerine mi sürüyoruz yada her yerine mi sürüyoruz :44:

aaa bende var pko benimkide ondan döküldü:))
inş. bendede işe yararda çıkar yeni saçlarım
önlerim seyrek benim arkalar hala çok gür
maşallah:) bi üstte arkadaş midem bulandı demiş
canım iliği kanatıp blendırdan geçirdikten sonra sorun
kalmıyo hemen saf zeytinyağını ve lavantayı ekleyince bildiğin saç
bakım yağlrından oluyo ne kokusu kalıyo ne başka bişey

ya bişi diycem amma zormuş bunu bulmak ya
vallaha ben bulamadım babama söledim o buldu.ama böyle kemikli bişi bu napcaz şimdi bunu.kaynatıp iliğinimi çıkarcaz off ya allahım ne kadar bahtsızızm::18:

bizim kasap sağolsun kemiği kırıp içinden çıkarıp verdi iliği bende kısmetse başlayacağım
artarsa dolapta bekletin demişsiniz peki bir hafta durursa bozulmazmı bu karışım?

selam kızlar :KK3: azar günü saçlarımı kesirdim ve şükürler olsun dökülmesi durdu :KK62: bunuda yaparak kaybettiğim saçların çıkmasını istiyorum fakat aklıma takıldı..bu karışımı saçlarımız ıslakken mi kuruyken mi sürüyoruz ve sadece diplerine mi sürüyoruz yada her yerine mi sürüyoruz :44:

ben temiz ve kuru saça suruyorum diplerıne sureceksın

ya bişi diycem amma zormuş bunu bulmak ya
vallaha ben bulamadım babama söledim o buldu.ama böyle kemikli bişi bu napcaz şimdi bunu.kaynatıp iliğinimi çıkarcaz off ya allahım ne kadar bahtsızızm::18:

kemiği kırılmış yağı verıyor kasap.onu rondoda çek içine diğer yağlardanda koy dibine sur canım.kaynatmana gerek yok.işallah faydasını görursun

X