Lokal anestezi ile burun ameliyatı

BynGizem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2010
23
0
iyi günler,
Benim burnumdan hiç memnun değilim, lokal anestezi ile ameliyat olmak istiyorum. Mümkün müdür ? ve fiyatları nasıl etkiler. teşekkürler.:KK34:

Bu soruya ek olarak benim de bir sorum olacak.Rinoplasti geçirmiş bir burunda burun sırtında kıkırdaktan kaynaklanan minicik bir çıkıntı (toplu iğne ucu kadar) var ise bunun düzeltilmesi lokal anestezi ile ya da hiç anestezisiz mümkün müdür?

iyi günler,
Benim burnumdan hiç memnun değilim, lokal anestezi ile ameliyat olmak istiyorum. Mümkün müdür ? ve fiyatları nasıl etkiler. teşekkürler.:KK34:

Sn gizem hanim
Ben tip rinoplasti disinda burun ameliyatlarini her zaman genel yapiyorum. Dolayisiyla burnunuzdan hic memnun degilseniz muhtemelen kemik yapida da problem var demektir. Bu durumda bana ameliyat olamazsiniz. Ama biraz arastirisaniz muhakkak yapacak birisini bulacaginizdan eminim.
Simdiden hayirli olsun
Bu arada gec cevap verdiysem ozur dilerim gecen hafta yurtdisinda kongredeydim. Ilgilenemedim lutfen kusura bakmayin.
Saygilarimla

Son düzenleme:
Bu soruya ek olarak benim de bir sorum olacak.Rinoplasti geçirmiş bir burunda burun sırtında kıkırdaktan kaynaklanan minicik bir çıkıntı (toplu iğne ucu kadar) var ise bunun düzeltilmesi lokal anestezi ile ya da hiç anestezisiz mümkün müdür?

Lokal anestezi ile mumkun olabilir. Bence ameliyati yapan doktorunuza danisin ama anestezisiz olmaz.
Saygilarimla

X