adet günüm gecikti

yildiz_88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2010
15
0
ya bu ne biçim bişey anlamadım.. adetim 4 gün gecikmişti gittim kan testi yaptırdım bişey çıkmadı.Şuan 9 gün oldu.Bugün bi gebelik testi yapayım dedim negatife çıktı hamileler gibi bazen aşeriyorum anlamadım gitti offfffffffffffff :KK43:(((((((((((((((( hamile olmak istiyorum artık yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :85:

canım bence bi kan tahlili yaptır emin ol..daha sonra dr gitmende fayda var.:KK34:bazen idrarda belli olmuyo kanda çıkıyo hamilelik..ama belki hormonlardan dolayıda gecikme olmuş olabilir en iyisi kanda baktırdıktan sonra dr a gitmek..hayırlı haberlerle gerlisin inşallah canım..

Öncelikle idrar testinde çıkmaması ilginç eğer geç döllenme olmadıysa çıkması gerekirdi ama geç döllenme durumunda 10 gün sonra çıkanlar da olduğunu biliyorum. Bence hemen kanda baktır ve yine negatif çıkarsa doktora git. Gecikmeler kist belirtisi de olabilir ve bunun icin hemen doktora gitmen iyi olur. İnşallah hamilesindir :KK71:

ben adet gecikmesinden 4 gün sonra kan testi yaptırdım negatife çıkmıştı daha dün 8 günümdü gebelik testi yaptım negatif çıktı şimdi 9 gün oldu hala adet olmadım. Kist ne demek kısır falan değilimdir dimi :KK43::KK30:

canım hamileliği çok kafana takıyorsan psikolojik bir gecikme olabilir.

benim adetimi 2 gün geçince test yapmıştım pozitif çıkmıştı... (darısı başına)

bu arada benim de kistim var. 2.55 cmlik miş. bebeğin kesesini görmeye gitiğimde öğrendim. dr. izleyeceğiz sorun olmaya bilir dedi.
iyi bir jinekolağa git. ve fazla üzme kendini.

yumurtalıkta olan ve genelde basit olan kistler

yani yumurtan catlamazsa kiste dönüştürüyor:KK43:

bende var 4 cm:KK47:

herkese merhabaaa benımde adetım 7 gun gecıktııı ve bılmıyorummm hamıle mıyımmm dıyeee nısan ayında bı dusuk yaptım ve ıcten ıce hem sevınıyorum hem korkuyorummm yarın test alıyım dıyorumm bıde negatıf cıkarsaaa

adetimin 2 günüydü adet olmadım gebelik testi yaptım negatife çıktı.2 gün bekleyim dedim 4 günde gidip özel hastanede kan testi yaptırdım. Fakat o da negatife çıktı. Şimdi adetimin üzerinden 10 gün geçti hala adet olmadım kafayı yicem kan testinde bile negatife çıkıyorsa ve ben hamile değilsem neyim o zaman anlamadım :KK43: adetim hiç şaşmazdı her ayın 27 sinde adet görüyorum. Cevap yazın lütfen :KK14:

adetimin 2 günüydü adet olmadım gebelik testi yaptım negatife çıktı.2 gün bekleyim dedim 4 günde gidip özel hastanede kan testi yaptırdım. Fakat o da negatife çıktı. Şimdi adetimin üzerinden 10 gün geçti hala adet olmadım kafayı yicem kan testinde bile negatife çıkıyorsa ve ben hamile değilsem neyim o zaman anlamadım :KK43: adetim hiç şaşmazdı her ayın 27 sinde adet görüyorum. Cevap yazın lütfen :KK14:

Doktora gittin mi? aynı durum bende de var şuan..

doktora gidin bende bi hafta daha gecikirse gideceğim kızlarrrrr

ay hemen haber ver kızz ben çatlarım şimdiikkkkkk hayırlısıyla olur inşallah heopimize darısı başımızaaaaaaa muccakkkkssssssss

Zeynepçim gittim doktora hatta iki doktora gittim. yumurtam çatlamamış olduğundan ya da geç yumurtladığımdan bir kist olmuş.önemli değil geçer dediler ilaç verdiler.

sonuç pozitif cıktııı rabbime sukurler olsunnn pozitif çıktı insaalaah hayırlısıyla kucagıma aldığım gunleri de gorurum tekrar dusuk olmasın lutfennn

X