mersinde tavsiye edebileceğiniz jinekolog ve doğum için özel hastane var mı??

Arkadas daha girmedi siteye cvp yok ya benim eltim imc de epiduralle dogurdu uc kez ucundede bes yuz odedi sigorta dahil yaklasik aynidir sanirim

merhabalar siz hangi hastaneye gidiyorsunuz ben imc yi aradim epidural normal doguma 1000 tl dediler yenişehirde dün eşimin kuzeni dogum yaptı oda epidural sezeryan 500 tl ödemiş peki eltiniz sezeryanmıydı normalmiydi

merhabalar siz hangi hastaneye gidiyorsunuz ben imc yi aradim epidural normal doguma 1000 tl dediler yenişehirde dün eşimin kuzeni dogum yaptı oda epidural sezeryan 500 tl ödemiş peki eltiniz sezeryanmıydı normalmiydi

Sezeryandi uc oglu var ceren hanima gidiyo ucundede besyuz odedi iyi yenisehirin besyuz olmasina sevindim doktoru kimdi peki kuzeninin

Sezeryandi uc oglu var ceren hanima gidiyo ucundede besyuz odedi iyi yenisehirin besyuz olmasina sevindim doktoru kimdi peki kuzeninin

haldun canova aradim telefonda fiyat vermiyorlar yani anladigim kadariyla hastaya göre fiyat belirliyorlar yineden de diger özellere baka muayenside dogumuda uygun sanirim

haldun canova aradim telefonda fiyat vermiyorlar yani anladigim kadariyla hastaya göre fiyat belirliyorlar yineden de diger özellere baka muayenside dogumuda uygun sanirim

Hastaya gore fiyat verdiklerini sanmam doktora gore degisir fiyat yalniz sole bi durum var ayni hastane bunyesindeki doktorlar farkli fiyat alamazlar branslar ayniysa tabi uzman operator profesor degisi uygulama ucretleri ben haldun beyin hastasiyim cok memnunum sanki hastaneye tedaviye deilde bi akrabamin evine gitmisim gibi hissediyorum haldun beyin muaynesi 30 lira necip ozturk ve haldun canovanin ortak hastasiyim necip beyin muayneside yuz lira dedigim gibi hastaneye ve bransa gore degisiyomus

kızar ben yenişehir hastanesinde ergün esere gidiyorum normal doğum da ezeryanda 600 tl değişmiyor sigortalılara .bende doktorumdan memnunum ama yenişehir hastanesinin araç gereçlerinin yetersiz olduğunu ve doğumhanenin steril olmadığını duydum Ne yapacağımı şaşırdım .Eşimin arkadaşları doğuşu önerdi .

Merhaba kızlar benimde doğumum yaklaştıkça endişelerim artıyor hala hastaneye kakar veremedim Yaşam forum mu yenişehir mi sizler ne karar verdiniz ben ilçede yaşıyorum mersine 3 saatlik yoldayım ama doğumumu Mersinde yapmak istiyorum annemin evi Forum civarında ne yapacağıma karar veremedim?:KK5::KK5::KK5:

ortadoğu hastanesinde doktor arzu doruk hanımı tanıyormusunuz bende o hastaneyi düşünüyorum anestezı uzmanıda ıyıymış yalnız arzu doruk hanımı tanımıyorum onu bırı tavsıye etti dogumuma 3 hafta kaldı acıll yardım lutfen.tesekurler

ortadoğu hastanesinde doktor arzu doruk hanımı tanıyormusunuz bende o hastaneyi düşünüyorum anestezı uzmanıda ıyıymış yalnız arzu doruk hanımı tanımıyorum onu bırı tavsıye etti dogumuma 3 hafta kaldı acıll yardım lutfen.tesekurler
ortdoğuda çiğdem hanım vardı süper bir doktor tavsiye ederim......

evet olabilir o hastanede arkadaşım doktorun yanında çalışıyordu tüm jinekologları iyi diye duymuştum ....sağlıkla kucağınıza alın inşallah
çok sağolun pekii arkadasınız arzu doruk doktoru tanıyormu acaba nasıl bır hekim ?? sezeryan olacagı için korkuyorum açıkçası....

X