Ovulasyon testı kullanıp hamıle kalan arkadaslar bakarmısınız ?

adet bitiminde başlanıyor . Adet başlangıcını 1.gün sayıyorsun ve adet döngüne göre kaçıncı gün başlaman gerektiği testlerin içinde yazıyor . benm 27 günde bir oluyor garantilemek için ben adetin 9.günü testi yapmaya başlıyorum . teste göre 13 .gün başlamam gerek fakat ben erken başlayarak yumurtlama günümün 12.gün olduğunu tespit ettim yani sende adetinin 9.-10. günleri garantilemek için başlayabilirsin . Testleri g.gidiyordan alıyor genelde herkes
Merhaba bende yeniyim burada bende yeni duyuyorum bu testi. Bende 5 aylik evliyim fakat hic korunmamamiza ragmen olmuyor bebegimiz adetim duzensiz oldugu icin ovulasyon tarihimi hesaplayamiyorum 45 50 gunde bir oluyorum sizin bi oneriniz var mi hesaplamam icin ve de bu teste nasil baslamaliyim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 93
Arkadaşlar ben testin içinde yazan döngüye göre yapmadım testi çünkü bahsettiğim gibi adet bitti 2gün sonra akıntım değişti testi yaptım ve çift çizgiydi ve sonuç hamileyimo yüzden döngü genel olarak kapsasa da bir çok kişiyi bende farklıydı adetimin bailadığı günden hesaplarsam 9.gün bitişine göre hesaplarsam da bittikten sonra 2.gün yardımcı olmak için yazmak istedim çünkü bu site benim ilk yardım defterim olduHepiniz en kısa zamanda inşallah sonuç alırsınız Rabbim yardımcımız olsun...

kızlar benmde sonucu öğrenmek için sanırım son 3-4 günüm var adet olurmuyum bilmem ama çok heyecanlıyım bu ay 4. ay denememdi umarım herşey hayırlısıyla hepimiz için olur .. Ovü. testlerinin içinde erken gebelik testleri vardı yapsammı bilemedim kasık agrısı hafif bel ağrısı falan var ama umarım adet belirtisi değildir o_O
Bende

Merhaba bende yeniyim burada bende yeni duyuyorum bu testi. Bende 5 aylik evliyim fakat hic korunmamamiza ragmen olmuyor bebegimiz adetim duzensiz oldugu icin ovulasyon tarihimi hesaplayamiyorum 45 50 gunde bir oluyorum sizin bi oneriniz var mi hesaplamam icin ve de bu teste nasil baslamaliyim
Bence öncelikli olarak dra gidip adetini düzene sokman lazım yoksa yumurtlama gününü hesaplaman biraz zor tatlım inşallah
en kısa zamanda sende meleğine kavuşursun

Bende de bi gariplik vardi hatta bi hafta once resmen adet oluyorum sandim acaba o zaman mi yumurtluyodum ☺ bugun adet oldumm maalesef

benımde ondan oncekı aylarda senınkıler gıbıydı testler bu ay baya koyuydu ama.koymustum usstte fotoları bu ay ıncır ve havuc yedım çok ılk defa bu kadar koyu çıktı ılgısı varmı artık bılemıorum
Ben de havuç incir kürü yaptım 13. Gün köyü çizgiler i gördüm bence kürlerle ilgili ise yaradı gercekten

Arkadaşlar meraba bende 7 aylik evliyim ve korunmuyorum bebek sahibi olmak istiyorum yalniz 7 aydir hic bisey yok bende ovulasyon testi almaya karar verdim sizce dogrumu yaptim yoksa erkenmi yorumlari okuyunca bu test sayesinde olabiliyormus darisi tum isteyenlerin basina amin

Arkadaşlar meraba bende 7 aylik evliyim ve korunmuyorum bebek sahibi olmak istiyorum yalniz 7 aydir hic bisey yok bende ovulasyon testi almaya karar verdim sizce dogrumu yaptim yoksa erkenmi yorumlari okuyunca bu test sayesinde olabiliyormus darisi tum isteyenlerin basina amin

Bu yolda epeyce tecrübeli biri olarak sana şunu söyleyeyim arkadaşım daha yolun çok başındasın.panik yapma hiç.ovülasyon testi kullanmanın bi sakıncası yok yumurtlama gününü tespit ediyorsun sadece yani ilaç değil bişey değil ama buda insanı biraz strese ve beklentiye sokuyor.yeni evlisin ama yaşın kaç bilmiyorum eğer 35 ve üzeri değilsen kendine 1. yılın sonuna kadar zaman ver.olmadı o zaman bi Dr kontrolünden geçersiniz ona göre bi başlangıç yaparsın bence..

Bu yolda epeyce tecrübeli biri olarak sana şunu söyleyeyim arkadaşım daha yolun çok başındasın.panik yapma hiç.ovülasyon testi kullanmanın bi sakıncası yok yumurtlama gününü tespit ediyorsun sadece yani ilaç değil bişey değil ama buda insanı biraz strese ve beklentiye sokuyor.yeni evlisin ama yaşın kaç bilmiyorum eğer 35 ve üzeri değilsen kendine 1. yılın sonuna kadar zaman ver.olmadı o zaman bi Dr kontrolünden geçersiniz ona göre bi başlangıç yaparsın bence..
Cok teşekkür ederim cansu hanim cevabiniz icin daha 20 yasindayim yalnız korunmayi birakir birakmaz 3 ay icinde kalirdim diye düşünmüştüm ama oyle olmuyormus tabiki Allah ne zaman verirse ve isterse. Ama dediginiz gibu cok stres oldum etraftan sormalari etmeleri iyice stres etti beni ne yapacağımı sasirdim artik ama haklisiniz sizde bu arada hic cevap gelmeyecek sandim sizin gibi tecrübeli birinden mesaj almak cok sevindirdi beni saolun tekrar :)

Son düzenleme:
Cok teşekkür ederim cansu hanim cevabiniz icin daha 20 yasindayim yalnız korunmayi birakir birakmaz 3 ay icinde kalirdim diye düşünmüştüm ama oyle olmuyormus tabiki Allah ne zaman verirse ve isterse. Ama dediginiz gibu cok stres oldum etraftan sormalari etmeleri iyice stres etti beni ne yapacağımı sasirdim artik ama haklisiniz sizde bu arada hic cevap gelmeyecek sandim sizin gibi tecrübeli birinden mesaj almak cok sevindirdi beni saolun tekrar :)

Canım benim ya daha sen çocuk sayılırsın..seni çok iyi anlıyorum sen boşver o densiz insanları onlar hep sorarlar..şimdi çocuğun olsa ikinciyi ne zaman yapıyorsun diye sorarlar..işleri bu çünkü:)üstlerine vazifeymiş gibi..neyse kafana takılan herşeyi sorabilirsin ve her reglini dört gözle beklemeyi bırak stres yapma ki hormonların doğru düzgün çalışsın:KK66:

Aynisini bende yasiyorum seninle birlikte bende 5 aylik evliyim benimde olmuyor suan icin bende bu testi kullanicam bakalim bide bunu deneyelim

Aynisini bende yasiyorum seninle birlikte bende 5 aylik evliyim benimde olmuyor suan icin bende bu testi kullanicam bakalim bide bunu deneyelim

Bende sipariş ettim testi canim bugun yarin gelir adetimin 4 gunumdeyim bir kac gunede testi yapacagim buradaki yorumlari okuyunca umut oldu haliyle insallah olur seninde cumlemizinde isteyenlerin. Aslinda soyle biseyde var senin ve benim gibi yeni evlilerin bir sure bebek oolmadığını duymuştum vucut değiştiği için hatta bir arkadasim vardi oda yeni evli sayilirdi tam 1 sene bi kac ay olmamisti cocugu hastaneye gitti bekleyemedi doktor hic bir sorun olmadigini soyledi hem kendisinde hem eşinde sonrasinda suan 3 yasinda oğlu var oda senin benim gibi korkuyordu cok sukur istediğine sahip oldu. Biz suan kendimizi buna adepte ettigimiz icin de olmayabilir stres te yapiyoruz belliki yalnis anlama kendimi one surerekten konuşuyorum ama elimde olmuyor nasil yapacağım bilmiyorum her ay tutmusmudur diye beklmek adet gunu saymak cok zor insallah hayirli haberle buraya yZariz bizde.

Kızlar herkese hayırlu haberler diliyorum geçen ay kırmızıları gördüm bu ay bejlemedeyim kısmet diyelim

X