Bebeğinize Özel İsimli Emzik "NUK"

barinim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2010
3
0
İstediğiniz Renkte İstediğiniz Yazı İle
3 satır yazı ekleyebilirsiniz
1. sınıf kaliteli NUK marka Bebeğinize Özel Emzik Sadece
14.90 TL

Özellikleri:

• Anatomik olarak tasarlanmış ağız koruması bebeğin yüzüne mükemmel uyum sağlar.
  • Halkası tam olarak katlanabildiğinden bebeğiniz uyurken de kullanabilir.
  • Sirkülasyon kanalı salyayı taşıyarak ağız çevresinin tahriş olmasını ve kızarmasını önler.
  • Silikondan yapılmıştır.
  • 1 ve 2 numaraları mevcuttur. Kod numaraları ebata göre farklılık gösterir.
  • Ortodontik dizaynı ağız gelişimini destekler.
  • NUK Air-System bebeğin minimum seviyede hava yutmasını sağlar.
  • NUK Air System (Hava Çıkış Sistemi)

Bebeğinizin sağlığı için..

NUK hava çıkış sistemli emziklerde yumuşak emzik ucu bastırılığında içerisine kaçan hava dışarı çıkabilir. Böylelikle emzik bebeğin ağız boşuğuna tam olarak uyum sağlayabilir.

Silikon

Silikon esnek, yumuşak, ısıya dayanıklı ve doğal bir tada sahip olan bir maddedir. Silikon zararlı madde içermemesi, kaynatılabilmesi, renksiz ve kokusuz olması, şeffaf ve pürüzsüz yüzeyi ile emzik olarak tercih edilebilinir.

Silikon hassas bir maddedir ve uzun süreli kullanımlarda düzenli olarak yüzeyinde herhangi bir hasar olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bebeğinizin güvenliği için, silikon emziklerde yırtılma, çizik, küçük delik veya diş izi gibi herhangi bir hasar görüldüğü zaman kesinlikle kullanılmaya devam etmeyiniz.

NUK emzik numaraları

Ortodontik olarak dizayn edilmiş NUK emzikleri cıvıl cıvıl renk ve desenleriyle 3 ebatta bulunmaktadır: Ebat 1 (Size 1):0-6 aylık bebekler için; Ebat 2 (Size 2): 6- 18 aylık bebekler için; Ebat 3 (Size 3) : 18 aydan büyük bebekler için uygundur.

NOT: 3 numara sadece kauçuk emziklerde bulunmaktadır.

Son düzenleme:
Merhaba,

Ben isim yazdırmak istiyorum kafama takılan birşey var.. bu bebeğin ağzına giren bir madde olduğu için sağlıklı mı?

Merhaba,

Ben isim yazdırmak istiyorum kafama takılan birşey var.. bu bebeğin ağzına giren bir madde olduğu için sağlıklı mı?
İyide yazılı kısmı ağza girmiyor ki, silikon tarafını emiyor bebek. Kaldı ki NUK kaliteden ödün vermeyen bir markadır emziğin yapımında kullanılan maddeye nasıl özen gösteriliyorsa yazı içinde aynısı geçerlidir.

çok beğendim ama benim kızım doğduğundan beri aynı emziği emiyo ve naptıysa başka almıyo:KK43:

bende çok beğendim de aynen benim kızımda hep aynı emziğini kullanıyor emziğin tutma yeri bile koptu ama vazgeçmiyor

X