Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.257
2.980
Bu aralar mesajlardan gördüğüm kadarı ile ameliyat olacak arkadaşlar protez seçme konusunda yardıma ihtiyaç duyuyor. Lütfen bu başlıkta sadece protezleri konuşalım. Ameliyat olanlar protezleri ile ilgili fikirlerini söyleyerek ameliyat olacaklara yardım etsin.

Güzel paylaşımlar dilerim :KK71:

Önce ben başlayayım. 4 sene önce oldum ameliyatımı ve mentor kullanıldı. Valla hangi süreçlerden geçtiğimi hatırlamıyorum ama memnunum halimden. Ha bugün olsa sanırım arion taktırırdım. Geçtiğimiz yaz arion takılan arkadaşımın göğsünün yumuşaklığı şimdidençok doğal..

Benimde MENTOR hiçbir şikayetim yok gayet memnunum Bu arad Diğer marka daha yumuşakmış ya Yumuşak olması Arzu edilen bir durum değildir ki normalden daha yumuşak olmasından Söz ediyorum Çünkü zaten yumuşar zamanla Göğsün TAŞ gibi olanı Makbul değilmidir diri olanı :26: Yumuşak Cıvık Iyyyyy :KK1:

:KK20:
Bu aralar mesajlardan gördüğüm kadarı ile ameliyat olacak arkadaşlar protez seçme konusunda yardıma ihtiyaç duyuyor. Lütfen bu başlıkta sadece protezleri konuşalım. Ameliyat olanlar protezleri ile ilgili fikirlerini söyleyerek ameliyat olacaklara yardım etsin.

Güzel paylaşımlar dilerim :KK71:

ben de mentor kullanıldı ama nagor ve özellikle arionun daha yumuşak ve daha çabuk şekil alabildiğini duydum.. hatta arion protezin daha çabuk yumuşadığını ve daha çabuk şekil aldığını kendim de gördüm..

:KK20:

ben de mentor kullanıldı ama nagor ve özellikle arionun daha yumuşak ve daha çabuk şekil alabildiğini duydum.. hatta arion protezin daha çabuk yumuşadığını ve daha çabuk şekil aldığını kendim de gördüm..

Hmm.. Bir gün değiştirme gibi bir durumum olursa arion taktırırım sanırım.. Ama nagoru da merak etmiyor değilim yani..:26:

Hmm.. Bir gün değiştirme gibi bir durumum olursa arion taktırırım sanırım.. Ama nagoru da merak etmiyor değilim yani..:26:

arion araştırdığım kadarıyla fransız kökenli bir protez nagor ise ingiliz orijinli bir protez.. bildiğim kadarıyla nagorun kenarları daha ince yapıda bir protez ve mentora göre biraz daha yumuşak bir protezmiş.nagorun kenarları daha ince olduğu için daha doğala yakın sonuçlar veriyormuş.. şimdi ameliyat olanlar için çok daha fazla alternatif söz konusu..arion dehşet hızlı şekil alan bir protez.. pip için söylenecek çok bişey yok zaten onun da fransız kökenli bir protez olduğunu ve içindeki kullanılan maddenin zararlı içeriği dolayısı ile kapatıldığını biliyorum..yeni ameliyat olacaklara iyi araştırmalar..:KK9::KK9:

• Beğen
Reactions: iiz
Sanırım mentor diğer protezlerden uygun fiyatlı olduğundan tercih ediliyor. Bu konuyu açınca araştırdım arion ve natrell kişiye birtakım garantiler veriyorlar. Hem daha yeni teknolojiyle üretilmiş olmaları hem de verdikleri garantiler nedeniyle fiyat farkı var sanırım..

Yumuşaklığı ve Dr.umuzun kuşkusuz bu markaya güvenmesinden ve bize-bana uygulamasından ötürü, Nagor. .

Merhaba arkadaşlar.mentor marka silikon taktıran 2 arkadaşım var,ikiside hiç memnun değil.arion taktıran 5 6 tanıdığım var.onlar ise çok memnun.ben henüz ameliyat olmadığım için pek yorum yapamıyacağım ama arion marka ii diyolar.yumuşakmış,çabuk şekil alıyormuş.bende aralıkta göğüs büyütme ameliyatı olucam ve kullanıcağım markanında arion olmasını istiyorum.haydi hayırlısı:KK39:

bende de mentor var cok memnunum..
bıldıgım kadarıylada en cok mentor ve nagor kullanılıyor..

Benim protez markam NAGOR tam göğüs kıvamında yumuşaklığı var. Protezi hissetmek söz konusu bile değil. :))

Benim gibi Nagor takılanlarda da durum aynı güzellikte. Mentor çevremden gelen hoşnutsuzluklar sebebiyle benimde beğenmediğim bir marka. Yakın bir arkadaşım bu yaz Mentor protezlerini Arion ile değiştirecek. Nagor'u kullanan çok doktor var. Kalitesini kendimden biliyorum. Arion ise yeni duymaya başladığım çok çok çok yumuşak bir protez imiş. İlerleyen zamanda başka neler duyarız, bir göğüse göre ne kadar uygun kıvamı vardır bilmiyorum ama benim ameliyat olacaklara tavsiye edeceğim protez markaları doktorları tercih ediyorsa eğer Nagor veya Arion.

nagor olan arkadaşlar . hissediyo musunuz. kıvamı nasıl . kenarlardan vs hissediliyor mu .

X