7 haftalik hamile olanlar

ecem899

askim ve oglum (L)
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2010
1.397
44
merhaba kizlar ya bende 7 haftalik hamileyim kendimde etli butluyumdur ama karnimda sanki hele alt tarafinda disa dogru buyume goruyorum karnimda sis karnimin buyudugunumu gosteriyor yoksa ne merak ettimm lutfen cevapppp

sanmam karnının büyüdüğünü işaret olsun 14 haftadan sonra belli oluyor diyorlar bence o karnındaki gazdır etli butluyum derken kac kilosun bende 7 haftalık hamileyim aynı ama karnım şiş cok gazım var

yani daha once boyle sis karnim yoktu alt tarafida degisti sanki disa dogru hayret gaz mi ozaman hamilelikte oluyomus gaz okusmustum

evet canım gaz bende aynı sikaytelerim var doktorum bana hamilelikte oraganlar bebegin kesesine yer acmaya calıstıkları için yavas yavas gaz olusur demişti ama inan aynı kilodayım ama karnım 2 haftadır sanki belirginmiş gibi oysa gaz işte birde öle rahatsız ediyoki beni

evet canım gaz bende aynı sikaytelerim var doktorum bana hamilelikte oraganlar bebegin kesesine yer acmaya calıstıkları için yavas yavas gaz olusur demişti ama inan aynı kilodayım ama karnım 2 haftadır sanki belirginmiş gibi oysa gaz işte birde öle rahatsız ediyoki beni

bende saniyomki karnim buyuyor hay allah ama alt taraf cikik duruyor bende rahatsizim gazdan sormaa kilomu bilmiyorum ama evlenmedn once skelet gibiydim su an yanaklarim dolgun yine sinir oluyorumm kilomuda merak etmiyorum wallahaa

ne icmemiz lazim peki karnimizin inmesi icinn

bende bilmiyroum canım p.tesi doktora gidince sorcam cok sikayetciyim bu gazdan karnım şiş ve gece gaz krapı giriyor karnıma korkuyorum bebege bisey olur diye ne veriyosan ver bu gazdan beni kurtar diyecem

X