Sayfa: 8/8 İlkİlk ... 678
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 74 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: evde oriel açıcı kullananlar

1. Konu Sahibi : nutez #71
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  552030_10201069192278615_1261516409_n.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  73.1 KB (Kilobyte)

Bu da en son hali tabii aksam oldugu için biraz koyu bir tık açık hali.. fotograflar o kadar yanıltıyor ki dikkatli olun yine de her gördüğünüzü yapmak isteyince aynı ton tutmayabilir.. papatya sarısı ile lorael 02 numarayı karıştırınca bu renk oluyor ..

Siyahtan açarken bile en az 4 kere açılması gerek..

2. Konu Sahibi : nutez #72
    Alıntı maiko kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Merhaba,
    6 aydır platin gri tonlarda kullandığım saçımı en son toz pembe yapmak için kuaför 4 kez açarak yaktığı için (çünkü öyle bir pembe olduki saçım kullanılacak gibi değildi..) kendim açmaya karar verdim. Ha kuaför, ha ben yakmışım dedim.
    Ama saçı beyaza kadar açmak çok yıpratıcı. Kendi başına yapmak da zor. Saçlarını açanların videolarına bakıp gaza gelmiştim...Saçlarım kısa olduğu için dipleri de çok görünüyor. Nevacolor 12.00 açıcı, pembe toz açıcı buldum (maviyle aynı muhtemelen) ve platte saç açıcı kullandım ve bu kadar açıldı. Kahküllerim koptu tabi. Kuaför gri şampuan dediği bir şeyle yıkıyordu ve saç sarı değil daha gri- dore renklere geliyordu. Kuaförün düzgün yaptığı saçımı da ekledim.
    Nihayetinde saç diplerim limon sarı uçlar beyaz, diplere atmaya çalıştığım küllü kumralsa mor gri gibi görünüyor. Dip boyası olarak attığım renk saç diplerime yani limon sarı yerlere tutmadı. Saçın çok işlem görmüş byeaz kısımları boyayı alırken dipler yine kaldı. Rengarenk oldu saç. Yapmadan önce sabırlı bir arkadaşınızı bulun ve en etkili saç açıcıyı yeteri kadar bekleterek deneyin. Ben bir daha denemeyeceğim tabi... Saçlarım besleme gibi oldu, kırpık kırpıkne yazıkki...

Bu kuaför gri yapmayı başardığında...
    Eklenti 660574.
    Bu diplerimin geldigi zaman....
    Eklenti 660586
    Bunlar da ben saçımı mahfettiğimde :)
    Eklenti 660570Eklenti 660571
    bence sacımı mahfettiğim dediğin renkkk cok vamp olmus bayıldım!

3. Konu Sahibi : nutez #73
    Alıntı mavicik kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    aynı gün yapmadım bir kaç gün arayla yaptım saçımdaki yıpranma durumuna göre ara verdim benim söyle bir sorunum oldu dipleri kendi saçımdı uçları boya siyahtı biraz zorlandım ayrı ayrı uçlarını açtım sonra dibine sürdüm . açılmıyor degil açılıyor ama platin sarısı ulaşmak için hiç bir yöntem yok bir anda ama turunculaşma olunca cok kolay renk giriyor sen ne yapmak istiyorsun ki??
    bende platine ulaşmak istiyorum da kuaförler saçlarımda hertürlü boya olduğundan hiç biri yanaşmadı senin bu yaptıklarını görünce gittim 1litre oryel bir kutu açıcı aldım ...saçlarım aynı seninki gibi oldu tepem tam sarı oldu oysaki insanların en çok tepesi ısınırmış tepeye en son geçmek lazım mı biliyordum ama aceleyle yaptım zamanım yoktu ....ve iğrenç bir şey oldu hemen kamelle kumralı karıştırım boyadım 20/25 gündür öyle kullanıyorum güzel bir renk oldu ama şimdilerde biraz soldu şimdi tekrar açıp sonra çikolata rengine boyayıp aralara platin atmaya çalışacağım ...denem tahtası oldu saçlarım ama öyle kötü görünecek bir yıpranma olmadı ...çünkü ....
    her uygulamada boya sonrası ....
    1 kaşık pasta jölesi
    1 kaşık saç kremini
    sulandırıp ...
    saçlarımın neredeyse her teline röfle yapar gibi yedirip 2 saat bekletip yıkıyorum eski canlı saç tekrar geliyor sık boyayanlar röfleden yıprananlar sarı saçlılar denesin çok dua ederler

4. Konu Sahibi : nutez #74
    Alıntı maiko kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Merhaba,
    6 aydır platin gri tonlarda kullandığım saçımı en son toz pembe yapmak için kuaför 4 kez açarak yaktığı için (çünkü öyle bir pembe olduki saçım kullanılacak gibi değildi..) kendim açmaya karar verdim. Ha kuaför, ha ben yakmışım dedim.
    Ama saçı beyaza kadar açmak çok yıpratıcı. Kendi başına yapmak da zor. Saçlarını açanların videolarına bakıp gaza gelmiştim...Saçlarım kısa olduğu için dipleri de çok görünüyor. Nevacolor 12.00 açıcı, pembe toz açıcı buldum (maviyle aynı muhtemelen) ve platte saç açıcı kullandım ve bu kadar açıldı. Kahküllerim koptu tabi. Kuaför gri şampuan dediği bir şeyle yıkıyordu ve saç sarı değil daha gri- dore renklere geliyordu. Kuaförün düzgün yaptığı saçımı da ekledim.
    Nihayetinde saç diplerim limon sarı uçlar beyaz, diplere atmaya çalıştığım küllü kumralsa mor gri gibi görünüyor. Dip boyası olarak attığım renk saç diplerime yani limon sarı yerlere tutmadı. Saçın çok işlem görmüş byeaz kısımları boyayı alırken dipler yine kaldı. Rengarenk oldu saç. Yapmadan önce sabırlı bir arkadaşınızı bulun ve en etkili saç açıcıyı yeteri kadar bekleterek deneyin. Ben bir daha denemeyeceğim tabi... Saçlarım besleme gibi oldu, kırpık kırpıkne yazıkki...

Bu kuaför gri yapmayı başardığında...
    Eklenti 660574.
    Bu diplerimin geldigi zaman....
    Eklenti 660586
    Bunlar da ben saçımı mahfettiğimde :)
    Eklenti 660570Eklenti 660571
    ama ben senin yapmış olduğuna bayıldım

Sayfa: 8/8 İlkİlk ... 678