Çocuk Hastalıkları devit 3 ampul kullanarak,diş çıkarmayı kolaştıran var mı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

fzt_sibel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2010
28
1
selam,
bebikim 9 aylık,6 aylıkken alt iki dişini 1 hafta arayla çıkardı,sevindik,güldük,eğlendik,gedik yaptık,yedik içtik :KK43:
ama ondan sonra dişlerde bir hareketlilik olmadı,3 ay geçti,son 5 gündür aşırı huzursuz,geçen gece ateşlendi,sürekli ağladı daha doğrusu mızıldadı.
netice de 3 gündür emmiyor,ateş bir yükselip bir düşüyor,hiç ağlamayan bebik sürekli ağlıyor :KK43:
dr. dişlerinin geciktiğini bu netenle devit3 ampul (tek seferlik) kullanmamızı söyledi.
suan bekliyoruz bakalım,ne zaman çıkacak bu üst dişler :KK43: :KK43: :KK43:

bu durumda olan yada bilgisi olan var mıdır acep aranızda?

selam,
bebikim 9 aylık,6 aylıkken alt iki dişini 1 hafta arayla çıkardı,sevindik,güldük,eğlendik,gedik yaptık,yedik içtik :KK43:
ama ondan sonra dişlerde bir hareketlilik olmadı,3 ay geçti,son 5 gündür aşırı huzursuz,geçen gece ateşlendi,sürekli ağladı daha doğrusu mızıldadı.
netice de 3 gündür emmiyor,ateş bir yükselip bir düşüyor,hiç ağlamayan bebik sürekli ağlıyor :KK43:
dr. dişlerinin geciktiğini bu netenle devit3 ampul (tek seferlik) kullanmamızı söyledi.
suan bekliyoruz bakalım,ne zaman çıkacak bu üst dişler :KK43: :KK43: :KK43:

bu durumda olan yada bilgisi olan var mıdır acep aranızda?

BİZİM KIZ DA AYNI DURUMDA,2 alt dişiwar,dokuz buçuk aylık,çok huysuz ama diğerleride alttan çıkacak gibi bakalımbekliyoruz hiçbir şey kullanmadan

Allah sizede büyüüüüük kolaylık versin,ama sıraya göe üst dişlerin çıkması gerekiyor,hoş çıksında hayırlısıyla,geçtim sırayı,altı üstü :KK58:

bizimde bugun ılk dısımız cıktı alttan, 8,5 aylıgız ve emmeyı bıraktı bır kac gundur.. cok uzuluyorum, sutumu sagıyorum kesılmesın dıye ama yok denecek kadar azaldı ne yapıcam bılmıyorum.. 2 yasına kadar emsın ıstıyordum ama bır yasına kadar bıle olmıycak gıbı :KK43:

X